Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monkey brain

O JA, JAKA MAM FAJNA ŁAZIENKE!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Sam remontowalem. :classic_cool: Powiedzcie, co o tym sadzicie, bo wszystkie dodatki tez sam dobieralem: cala lazienka jest rozowa. Do tego dobralem czerwone plastikowe poleczki i czerwona deske klozetowa. Bardzo to sie gustownie prezentuje moim zdaniem. :D Kafelki mam takie zielonkawe, bo jak kupowalem taka zajebista rozowa farbe, to jedna pani mi doradzila: \"- Taaa, do tego koloru to se pan jeszcze zielone kafelki pierdyknij..\" Gladz mi troche nie poszla w rogu, to powiesilem taka zaslonke plastikowa i nie widac. Taka sama mam kolo wanny, zeby nie pryskala woda. Tylko trzeba ja do wanny wkladac, bo inaczej naleci w dziury miedzy kafelkami podlogowymi. Troche nie lubie jak taka mokra plastikowa zaslonka przylepia mi sie do tylka, ale za to jak wyglada! :D Aha, no i wszedzie mam takie fajne delfinki poustawiane. Zalujcie, ze nie widzieliscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie
tandeciarz - o matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zywe kolorki rulez
Super lazienka!! Mam propozycje - dokup jeszcze reczniki w roznych ladnych kolorach, np. intensywnie niebieskie, a lampki niech swieca z lekka fioletowawo :P To juz w ogole bedzie swietnie :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialem, ze znajda sie tacy co sie znaja. :classic_cool: Chyba mnie Pan Bog opetal, ze gadalem glupoty o zmianie hasla i jakichs banach. Ale to dlatego, ze zakochalem sie bez wzajemnosci w moderN 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na to
Twoja kobieta :D :D o gustach się wprawdzie nie dyskutuje.. ale nie wyprowadziła się, prawda..? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzaskana-ja
zrób foty i pokaz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Proponuję nad wanną postawic bukiet plastikowych kwiatów w wazonie ze sklepu za 4 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koobi
Razem wyjdzie 8---zaszalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem z moją ukochaną maupką całą różnice w Vat odliczymy sobie od podatku :classic_cool: to ja mu doradziłam cały wystrój. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz nożesz
Tink wstydź się! :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz nożesz
Jedno pomysłem zabłysło, drugie fuszerką :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam sie czego wstydzić. W/g mnie to najcudowniejsza łazienka na ziemi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamylka, tyle czasu na kafe, a dalej sie dajesz wkręcać laskom z Uci :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko_ łono
idź przez zboże :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×