Odpowiedz na ten temat

ogrodzenie

• magda.mis 2008.08.26 [15:52]
    kupiłam niedawno z mężem działkę koło Olsztyna. Szukamy firmy, która założy tam jakąś dobrą siatkę, to znaczy ogrodzenie. Chciałabym zapytać, bo może ktoś z Was też miał kiedyś taki "problem"? Może możecie coś polecić?? Słyszałam co nieco tylko o betafence, ale ja oczywiście nie bardzo się na tym znam i potrzebuję pomocy, ponieważ mój mąż nie ma za bardzo czasu żeby o tym myśleć i wszystko jest na mojej głowie.
  • KrzysztofZ 2008.08.27 [15:52]
    a słyszałaś o czymś takim jak Betafence? oni ponoć robią dobre siatki. Znajomy mi kiedyś opowiadał, widziałem to jego ogrodzenie, naprawdę profesjonalne i ładnie wykonane
  • Tadek_Z 2008.08.28 [15:02]
    Ja bym właśnie polecił Betafence. Sam teraz jestem w trakcie budowy, wczoraj założyli siatkę. Bardzo jestem zadowolony, ładnie wygląda, profesjonalnie założone
  • magda.mis 2008.08.29 [14:43]
    Byłam wczoraj w sklepie i już wybralam panele z Betafence, mam nadzieję, że dobrze wybrałam, jutro mają zakladać, ciekawa jestem efektu
  • IZAIZA 2008.08.30 [08:36]
    witam...ja ma w planach grodzić swoja działke na wiosne..czy mozecie mi powidziec jaka jest cena takiego ogrodzenia z siatki tak w przybliżeniu..czy barmy są drogie? dzięki za odpowiedż..
  • JAros09 2008.09.01 [10:09]
    Wiesz co ogólnie to nie jest źle ja zakładałem ogrodzenie betafence i napewno wychodzi duzo taniej niz wymurować płot a jak chcesz orientacyjnie cene poznać to poprostu musisz policzyc ile Ci potrzeba metrów siatki i pomnorzyć przez cene za metr.

• JamesBlond 2008.09.02 [15:25]
    Zdecydowanie tak siatka to jedna z najtańszych opcjo ogrodzenia no chyba ze zywopłot ale to dośc długo rośnie i nie daje zabezpieczenia przez psami itd moim zdaniem siatka z betafence sprawdzi Ci sie jako tanie ogrodzenie.
  • izaiza 2008.09.02 [17:09]
    okey..dzieki za wypowiedzi..
  • JAmesBlond 2008.09.04 [16:25]
    Nie ma sprawy polecam sie na przyszłośc miło że mozna było pomódz a mozna wiedzieć czy się na coś zdecydowałaś jak tak to na co czy to co radziliśmy czy cosinnego ??
  • izaiza 2008.09.08 [10:46]
    W sumie to zdecydowałam się na siatke betafence a co do reszty to jeszcze nie wiem bo w sumie mam jeszcze troch czasu na decyzję więc bardzo się z tym nie spieszę.
  • JamesBlond 2008.09.09 [10:26]
    No to jak już kupujesz u nich siatke to moze odrazu zamów sobie brame od nich moze dostatniesz jakąś znizke albochociaż transport Cię taniej wyniesie a w sumie bram też mają bardzo duzy wybór.
  • izaiza 2008.09.12 [16:15]
    W sumie to chyba nie głupi pomysł jest a maja cos ciekawego w tej kwestii w swojej ofercie??
  • JamesBlond 2008.09.15 [09:42]
    Wiesz co myśle że jak poszukasz to moim zdaniem coś znajdziesz dla siebie http://www.betafence.com/site/index.asp?l=13 poszukaj tutaj to jest ich oferta mysle że coś znajdziesz co bedzie Ci odpowiadało.
  • izaiza 2008.09.16 [15:39]
    słuchajcie znalazłam brame egidie i nawet nieźle wyglada co Wy na to moze byc cos takiego ? Będzie pasować do siatki?
  • JAros09 2008.09.17 [15:10]
    Jak dla mnie to jest dobre połączenie ja własnie tak mam tylko mam jeszcze takie pytanie o której bramie egidia mówisz bo jest przesuwna i skrzydłowa.
  • izaiza 2008.09.18 [15:12]
    A właśnie sorki zapomniałam napisać jaka mi sie podoba bardziej ta przesuwna i o niej chciał bym wiedzieć cos więcej.
  • Jaros09 2008.09.19 [10:40]
    Mi osobiście tez bardziej się podoba ta przesuwna no i ta jest solidna taka daje wrażanie bezpieczeństwa moim zdaniem tyle że nie jest za lekka no ale ma dobre prowadnice i chodzi bardzo sprawnie i wcale nie tak ciężko jak mogło by na to wyglądć.
  • Karlosan 2008.09.22 [15:48]
    No tak ta przesuwna mi też się bardziej podobała i dla tego ją założyłem mi działa dobrze lekko sie otwiera i nieźle wygląda mysle że warto sie zainteresować tym.
  • izaiza 2008.09.25 [15:35]
    Ok dzięki wszystkim za wypowiedzi już niedługo będe zamawiała te ogrodzenie w koncu wyszło na betafence mam nadzieje że będe zadowolona.
  • KArlosan 2008.09.26 [15:38]
    Moim zdaniem bardzo dobry wybór oni robia porządne produkty. No i do tego nie są drogie.
  • berbelo 2008.09.29 [11:05]
    Napewno bedziesz ja też kiedyś jak zakładałem to się zastanawiałem czy dobrze zrobiłem a teraz jestem zadowolony z ich siatki moim zdaniem bardzo dobra i dobrze zrobiona.
  • izaiza 2008.09.30 [15:05]
    Już zamówiłam i czekam na dostarczenie tego wszystkiego a później na założenie. Ogólnie to wyglada to dobrze bo widział na żywo wszystko i jest spoko tylko czekać jak będzie wyglądao po założeniu jak będzie gotowe to dam znać.
  • berbelo 2008.10.03 [16:25]
    No to fanie że zamówiłaś dobry wybór w sumie to sama sie przekonasz jak juz będzie założone ja bym radził później jakies ładne tuje przy ogrodzeniu posadzić i nikt Ci nie będzie zaglądał na podwórko.
  • JAros09 2008.10.06 [14:58]
    Ja tez uważam że będziesz zadowolona jak dla mnie to dobry wybór porządne produkty mają.
  • izaiza 2008.10.07 [16:29]
    Już mi dostarczyli wszystko nie spodziewałam sie że bedzie to tak szybko i jeszcze nie mam ekipy umówionej na teraz dopiero za kilka dni bedą zakadac ale jak narazie to wszystko wygląda solidnie i nie wyszło drogo.
  • izaiza 2008.10.21 [10:42]
    Wszystko gra zamonotowali mi panowie wszystko świetnie całość ładna, i wydaje się mocna ogólnie to jestem zadowolona z rozwiazania. Polecam wszystkim.
  • junnoona 2009.11.13 [16:46]
    ja teraz jestem na etapie kupowanie bramy i ogrodzenia. Też bym chciała coś z betafence, podobno to najlepszy producent tego typu rzeczy.
  • Czepilka 2014.11.18 [08:55]
    My długo szukaliśmy ogrodzenia, bo wszędzie była straszna drożyzna i ostatecznie zdecydowaliśmy się na takie plastiki: http://ogrodzeniaplastikowe.pl/ Żałuję, że wcześniej na to nie wpadłam.
  • gość 2014.11.18 [17:40]
    Takie ogrodzenia, albo jak ktoś woli siatkę ogrodzeniową można zamówić w http://www.bigstal.pl/ - ja kupowałem właśnie siatkę na 1000 metrową działkę. Kupowałem też napinacze, słupki i akcesoria montażowe.
  • Płot Bud 2015.05.06 [15:03]
    PŁOTBUD jest czołową firmą działającą w branży systemowych ogrodzeń posesyjnych i przemysłowych. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców oraz stałej kontroli produkcji staramy się sprostać wymaganiom Klientów oraz gwarantujemy doskonałą jakość oraz wytrzymałość naszych produktów. Wszystkie nasze wyroby jesteśmy w stanie zamontować na terenie całego kraju, posiadamy wykwalifikowane ekipy montażowe, jakość świadczonych przez nas usług potwierdzona jest licznymi referencjami.
    Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa zapytania ofertowe udzielając wszelkich możliwych wyjaśnień
    i sporządzając stosowną wycenę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
  • gość 2015.05.20 [16:33]
    Jesli chodzi o ogrodzenia, to ja jestem fanką tych metalowych. Są bardzo trwałe, bezpieczne no i ładnie się prezentują. Jakiś czas temu zamawiałam ozdobne akcesoria do swojej bramy w http://www.odlewniasolidus.pl/ , teraz wygląda naprawdę znakomicie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...