Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asienka136

Przepisy kulinarne - Parówki

Polecane posty

Gość Asienka136

Jak podac parówki tak by nie bylo banalnie? Znacie jakis ciekawy przepis?Nie chodzi mi o dania z dodatkiem parówek tylko o parówki, ale inaczej niz zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazienka jest zamknieta
coz...sa dwa sposoby na niebanalne parowki pierwszy - zawijasz taka parowke w plaster boczku i zapiekasz drugi - robisz naciecie wzdluz parowki, wtekasz do srodka ser zolty i wkladasz do mikrofali dopoki ser sie nie rozpusci. poza tym polecam nie jesc parowek, bo to nie mieso tylko jakies wstretne wypelniacze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacięte zawinięte w plastry...
...sera i zapieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asienka136
dziekuje za pomysly.Zastanawiam sie czy ser zmiesci sie do tej parówki i czy z niej nie wyplynie.Ale spróbuje napewno. Ja juz dawno przestalam sie stosowac do tych wskazówek co wolno jesc a czego raczej sie nie powinno.Teraz juz chyba wszystko jest naszpikowane chemią, a ja jem to co mi smakuje:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lazienka jest zamknieta
ja tez, a parowki to staly punkt w moim menu, ja tylko z dobrego serca radze, bo to straszliwe g... jest. jak natniesz te parowki tak do polowy ich grubosci, to ser nie wyplynie. najlepiej pokroic ser w dlugie ale niezbyt szeroki paski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty zebraki
pyszne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,jeśli kupisz parówki za 3,99 to nie ma siły.Nic tam nie ma,prócz chemii.Ja jeżdżę po parówki aż 20 kilometrów dalej,do sklepu na wiosce,z własnej masarni.Warto jechać,bo są smaczne a ja lubię.Kupuję więcej i zamrażam.Biorę od razu kiełbaskę na gorąco i wiejską ,kaszanke:))) A parówki można w sosie pomidorowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja paróweczke najpierw zawijam w serek żółty i juz taką w serze zawijam jeszcze w plasterek szynki lub boczku i do piekarnika.... a poźniej na to keczup i pycha..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sosie pomidorowym do frytek sos robię tak pół litra wody( jesli więcej parówek to więcej wody) zagotowuje dodaję koncentrat pomidorowy, Przyprawy, zioła, zagęszczam mąką, wrzucam parówki żeby się podgrzały i podaję z frytkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczorka
można je też pokroić na kawałki ok. 3cm, końce nakroić na 4 tak na pół cm w głąb, do rondelka margarynkę, cebulkę, pieczarki, przyprawy dusić aż wszystko zmięknie dodać parówki i chwilkę podusić razem, można dodać żółtego sera, paprykę lub wg fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrobione ciasto
sa do kupienia gotowe z serem np. z indykpolu. bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak robie
Robie nalesnika, klade na nim podsmazona parowke, pozypuje zoltym serem i wszystko zawijam. Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parówki tzw. koziolki Kupuje cienkie parowki, ściagam foliowa osłonkę. Końce parówek nacinam na 4 na ok. 2-3 cm z jednej i drugiej strony, wrzucam na patelnię na rozgrzany tłuszcz, jak się lekko podsmażą to naciete końcówki sie rozchylą. Do tego ziemniaki, surowka i obiad gotowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na stronie dobrowolskich znalazłam przepis na parówki zapiekane z kalafiorem były naprawde pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×