Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GretaBe

przezroczyste małe glistki-CO TO?

Polecane posty

POjawiły się w domu mojego znajomego, podobno w wilgotnych, mokrych miejscach...Co to takiego? Strasznie jestem ciekawa...zna je kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syzyfka
Rybiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybiki
sa srebrnawe, może to mady ??? jest ich dużo ???? ale one sa chyba tylko kiedy cos sie psuje np mięso, ciało, jakas padlina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppp
może znajomy gdieś jakego trupa trzyma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie a ja ostatnio
widziałam cos takiego w filetach z piersi kurczaka-kupiłam w markecie...i w trakcie mycia w domu co widzę?? jakieś niby włókna ale moim zdaniem to jakieś glistki grubości włosa dosłownie białe wystające z gładkiej piersi na tej stronie zewnętrznej jakby ktoś dziurke zrobił i włożył ten włosek-co to może być????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lobo jabłka
pewnie stare kupiłas.... w marketach tak to bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polika
Kurcze ja tam nie kupuje miesa w marketach, nasluchalam sie w TV i sama pracowalam w na dziale spozywczym , wiec miesa tam nigdy nie kupie. To ze w twojej piersi z kurczaka bylo to pskudztwo to nic. Moja kolezanka sprzedaje w sklepie spozywczym i ostatnio sprzedala boczek, za kilkanascie minut przyszla pani z reklamacja. Poprostu zaczela kroic ten boczek aby go do kapusty wlozyc, a stamtad zaczely wylazic biale glisty. Ble ohyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha robacznica
złożyła jaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie a ja ostatnio
no ale czy ktoś wie co to konkretnie mogło być? szczerze mówiąc ja nie słyszałam o czymś takim i pierwszy raz coś takiego widziałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ożesz w morde...
ja chyba wegetarianką zostanę fuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gp
to mi wyglada na mole:) jesli łażą po suficie to jest wlasnie to (z opisu wynika ze to wilgoc - one to uwilbiaja) walczylam z tym u mnie , po tym jak sporadycznie zalewala mnie sasiadka...sposob jeden - lawenda one tego zapachu nie trawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×