Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sjhfjhj

Skąd wziąć ładne niebanalne doniczki?

Polecane posty

Gość sjhfjhj

U mnie w sklepach są tylko zwykłe plastikowe w pastelowych kolorach,a chciałabym jakieś ładne kształty,wzorki itp i jeszcze żeby nie miały wysokich cen.Mozna gdzieś takie znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myniaaaa
ja widziałam ładne w OBI i Praktikerze -ale niestety drogie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama sobie zrob ladne doniczki :) kup w ikei najzwyklejsze ceramiczne doniczki za 2 zl/szt i pomaluj farbkami akrtulowymi jak tylko chcesz... w jakies paski, kropki, albo na jakies fajne kolory...albo zainteresuj sie decoupagem, ta technika mozna naprawde ladne przedmioty robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhfjhj
Niestety nie mam totalnie zdolności plastycznych,poza tym zależy mi też na ciekawych kształtach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj w necie ,ja tylko kliknęłam doniczki i towaru tyle że nie wiadomo co brać :) Najważniejsze jakie ci sie podobają, w jakim stylu szukasz i do jakiej kwoty .Niestety te o o przedziwnych kształtach to raczej drogie .Zobacz w sklepach po 5 zł ,tam można nieraz za grosze kupić coś fajnego .Ja kiedyś kupiłam tam taki płaski talerz czarny z jakimś tam listkiem złotym pasował mi jako\" podstawka\" pod świece takie białe, grube.Patrzyłam kiedyś na necie na podobną podstawkę i kosztowała 60 zł a ja miałam nawet ładniejszą za 5.:DCzasem warto poszukać czegoś co mogłoby zastąpić doniczkę ,no możesz jeszcze pomyśleć o osłonkach wtedy doniczka może być zwykła plastikowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhfjhj
Ano właśnie,myślałam też co może zastąpić doniczkę,ale do głowy przyszla mi tylko ceramiczna miseczka np żółta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jak ci pisałam ,nie musisz od razu do ogrodniczego lecieć po doniczki .Czasem coś wpadnie w oko a ma inne zastosowanie .Ja kiedyś dostałam od matki takie miniaturowe kaktusiki największy ma 5cm.i nie chciałam ich w normalnych doniczkach i tak kiedyś wlazłam do tego po 5 i patrze a tam taka fajna szklana misa ,płaska i zaokrąglone boki no to kupiłam .Ledwo weszłam do domu już wiedziałam co zrobię,wsadziłam kaktusiki do ziemi w tej misie, poobkładałam kamyczkami jakiś mały konarek drzewa znalazłam i zrobiła sie z tego taka mała oaza tylko wody brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sjhfjhj
Dobry pomysł,są u mnie 2 takie sklepy więc moze cos znajdę.Ale czy kwiatki będa rosly np w szklanej wazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wsadzanm doniczki
w jakies ciekawe naczynia , moga byc poobi.ane . Ostatni mowj patent to smieszne tanie torebki - z lumpeksu, albo jak masz stare , np kupilam zlota za 5 zl - wsadzama doniczke (sno wykladam plastikem, zeby nie gnilo, Bardzoe ciekawie wyglada. reszta mozesz uzyc naprawde wszytkiegodo wsadzenia w to doniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na allegro jest dużo fajnych doniczek za calkiem nieduze pieniadze. http://allegro.pl/search.php?string=doniczka&category=47473&location_radio=2&distance=1&st=gal&order=p&listing_sel=2&listing_interval=7&p=1 zajrzyj sobie tutaj :) te do bonsai sa fajne, no i niekonicznie trzeba w nich trzymac bonsai, jakies mniejsze kwiatki pewnie tez sie tam zmieszcza. ja tam nie wiem, bo nie mam zadnych kwiatow w domu. a nie, sorry, mam jedna paprotke, ale chyba zostal z niej juz tylko suchy badyl :D no w kazdym razie wydaje mi sie, ze na allegro i ogolnie w roznych sklepach internetowych na pewno znajdziesz to, co cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaMowi87551
Ja nie mam czasu chodzić po sklepach, więc kupuję doniczki przez neta. Tak jest mi wygodniej. Ostatnio odkryłem fajny sklep: http://www.sklep.hydroponika.pl/Doniczki/ Mają tam wiele naprawdę ciekawych donic. Zamiłowanie do kwiatów odziedziczyłem po mamie :) Obecnie planuję przesadzenie kliku, więc zakupiłem już piękne ceramiczne doniczki w kolorze ziemi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka362
Ostatnio z mężem kupiliśmy ładne doniczki na http://www.rattanart.pl/. Mają tam duży wybór i rozsądne ceny, także naprawdę warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.fajnedonice.pl nowy sklep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam jedną i jestem naprawdę zadowolona a wybór bardzo duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda_szcześliwa_mama
Znalazłam i kupiłam urocze doniczki na taras: http://www.agatahome.pl/1-Katalog,produktow/4-Dekoracje/6-Donice/2435-donice,wiaderka,komplet.html?lp=9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia44
ja tam w agacie kupowałam na wiosne pare rzeczy - doniczek i stojak do ogrodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w temacie raczej chodzi o osłonki na doniczki, lepiej włożyć do nich takie papierowe wkładki, coś takiego można kupić na http://www.growbox.pl/, przepuszczają powietrze, ale nie przemakają, więc świetnie zdają egzamin, a na to oczywiście można dać jakąś ozdobną osłonkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa44
a że wiosna niebawem znowu nadejdzie, mam nadzieję, to i ogrodowe zakupy nadchodzi znowu czas Zosiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wziąć ładne niebanalne doniczki? Powiem tak - Ja polecam Agata Home :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam56
Nie wiem czy w Agacie są doniczki - na ich stronie chyba nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaGT
Są :) np. w wyszukiwarce wpisz "doniczki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam fioła na punkcie doniczek :D Tak naprawdę wystarczy tasiemka, koraliki, klej, czasem trochę farby i można wyczarować cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudiii
Może Ikea ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ikea... hmm.... Może lepiej Agata Meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mary_sia
Tak, ja też polecam raczej Agatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stary20
Doniczki.... wiosna jest :D w ziemi trzeba kwiaty sadzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafaellooo
Facetem jestem i wiem, że czasem się w ziemi w doniczce kwiatki sadzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o oryginalne,a zarazem eleganckie i niedrogie doniczki ceramiczne,to duży wybór takich przedmiotów dekoracyjnych mają w galerii http://www.artaks.pl z powodzeniem możesz tam poszukać inspiracji i liczyć na znalezienie czegoś ładnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×