Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna_77Mamba

zioła szwdzkie Marii Treben

Polecane posty

witam chciałam zapytać czy któraś z Was piła zioła szwedzkie na typowe kobiece dolegliwości? Mięśniaki, torbiele itp jakie macie doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zioła zażywam od dawna tak dla zdrowotności , sama też zbieram ,suszę , robię nalewki i maści według zaleceń M .Treben polecam je każdemu , naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, dzięki, ale napisz czy na coś konkretnego Ci pomogły, jak stosowałaś? chcialabym rozwinąć temat, bo nie wiele ludzi wypowiada się na co konkretnie zioła pomogły, a wiem że spore jest zainteresowanie ziołami MT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijan
mnie przede wszystkim pomagaja na przeziebienie (pije) i na chore zatoki (smaruje), dobre sa tez na zoladek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
a ja ziół nie piję i też jestem zdrowa uwaga na interreakcje z lekami , witaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioła ogolnie ujmując
Czemu akurat te zioła? A zioła Bonifratrów, a zioła franciszkanów a zioła o. Klimuszki? Myślę, że przy stosowaniu ziół trzeba miec dużą wiedzę i stosując je dłużej trzeba być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije zioła o.Klimuszki, pije herbatki ziołowe, ale o tych ziołach szwedzkich krążą legendy Są bardzo dobre na wszystko, najwięcej info na ten temat mozna wyczytac z książki M.Treben "Apteka Pana Boga" i " zioła z bożego ogrodu" - zachęcam do lektury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×