Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alfa Romeo GT z komisu

Polecane posty

Gość gość
Kupujesz stare auto, to niestety musisz się liczyć z wieloma naprawami i kosztami, to oczywiste. Z opisu samochód wygląda całkiem poprawnie, natomiast coś więcej można powiedzieć dopiero po numerze VIN. A wiesz coś o tym komisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowaliśmy w tym komisie 3 lata temu C4 Picasso. Mamy je nadal, nie mieliśmy w tym czasie żadnej poważnej naprawy, zatem można chyba powiedzieć, że trafiliśmy dobre auto. Tego samochodu ci nie ocenię. Albo tak jak piszą - zdobądź VIN, albo jedzcie oglądać samochód na miejscu. Używane auta nigdy nie będą przecież idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedź na miejsce i tam je sprawdź - na odległość niczego konkretnie nie ocenisz. Raport będzie już pewnym wyznacznikiem - tam są podane zazwyczaj bardzo konkretne informacje, są też zdjęcia. Ale bywa i tak, że z raportu nie dowiecie się niczego konkretnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesuje mnie inny samochód z tego komisu. Czy ktoś z Was miał faktycznie okazję ich sprawdzenia u diagnosty? W sensie - mieliście opis auta od sprzedawcy, jakieś info o nim, a dalej sprawdzaliście je u diagnosty. Co wyszło z tego testu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzenie w ten sposób kompletnie nie ma sensu - każde auto trzeba ocenić oddzielnie i dopiero wtedy, na tej podstawie, można coś mądrego powiedzieć. Samochód musi być sprawdzony pod wieloma względami. To jedyny kierunek, jaki ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupowałem w tym komisie auto 3 lata temu. Drobne naprawy tylko miałem, ale pamiętam, że koleś prowadzący komis był rzeczywiście spoko - dużo podpowiadał, sugerował, niczego nie ukrywał. Ogólnie jeśli kupujecie auto z komisu, to nie oczekujcie, że będzie idealne. Nie chodzi tutaj o miejsce zakupu, tylko wiek. Auta z wiekiem nie zyskują, tylko tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód z komisu sprawdzasz tak, jak każdy inny. Absolutnie nie ma się czego bać. I na pewno nie ma reguły, że bezpośrednio od gościa, to dostaniecie stan idealny. Każdy chce dobrze sprzedać, a każdy kupujący musi mieć kogoś, kto sprawdzi samochód. Wydaje mi się, że dla każdego samochodu za minimum kilka tysięcy, diagnosta jest po prostu podstawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każde auto należy sprawdzić, bez względu na to, gdzie je kupujecie. PawełCar mam sprawdzony, ale to było 2 lata temu. Nie mam dobrego auta dlatego, że mi takie sprzedali, tylko dlatego, że takie sobie znalazłem. Nauczcie się - to od was zależy, czy będziecie mieli problemy z samochodem. Kupicie bez dokładnego sprawdzenia, to może być różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×