Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aakk

czy moge wyprosić nieproszonych gosci

Polecane posty

Gość aakk
Ja jestem właścicielem mieszkania, ojsciec jest wspólokatorem i sprowadza sobie różne dziwne osoby do domu. czy moge kazać im wyjsc?? badz gdy nie bede chcialy wezwac w tej sprawie policje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana -
Ale tak ogolnie, czy akurat teraz u Ciebie sa nieproszeni goscie? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
tak, dwóch jakis typów właśnie pije u mnie na łóżku:/ jedn ma mine jakby się miał zaraz zrzygać...a inny już zasnąl na półpiętrze...ale to kumple mojego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana -
O... Tu pewnie jakis prawnik powinien sie wypowiedziec, bo nie wiem, jakie prawa ma wspollokator niebedacy wlascicielem... To troche bardziej skomplikowana sprawa, niz grzecznie wyprosic dobra znajoma... A macie jakas umowe spisana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana -
Wydaje mi sie na 80%, ze w takiej sytuacji zawsze mozesz dzwonic po policje i wyprosic ich, nawet, jesli ojciec bylby wspolwlascicielem. Jest to zaklocanie porzadku i spokoju, wiec mysle, ze luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
z ojcem umowe mam spisywać? nie. mieszka u mnie od kiedy matka go z domu wyrzuciła:/ nie wiem jakie prawa ma współlokator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana -
W takim razie tym bardziej mozesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
ale oni są w miare cicho, nie są agresywni itp ojciec im powiedział że mają być grzeczni bo to mój dom ale to ja później musze sprzątać rzygi w przedpokoju bo ojcieć skacowany spi do 15tej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana -
Kurcze, nie wiem, to niech u niego w pokoju siedza, a nie u Ciebie... Albo jak tylko przychodza koledzy ojca, to powiedz jasno, do ktorej godziny moga zostac, juz na wstepie, zanim sobie popija, a jesli minie ta godzina to ich wypros. A tak w ogole to pogadaj z ojcem, powiedz, co Cie denerwuje itd. Chociaz, pewnie juz z nim gadales, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana -
Ja bym ich wyprosila. A gdyby sie okazalo, ze w przedpokoju ktorys sobie zwymiotowal, to bym wyszla i wrocila po kilku godzinach, jakby tylko ojciec sie obudzil, i powiedziala, ze skoro to jego koledzy, to niech sam sprzata. Wtedy powinien zrozumiec. Ale ja jestem nerwowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
to jeszcze ic te rzygi, gorzej jak wchodzą mi do łóżka i liżą moje kakaowe oczko,! wtedy musze zaprotestować i zwrócić uwagę że wole jak liżą mi cipke...eh co ja z nimi mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aakk
a jak ojciec ich upilnuje jak sam popije a ich jest np 5? gadałam z nim ale to alkoholik, co ja moge? myślisz że czemu go matka wyjebała? policje na ojca mam nasyłać, sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezarejestrowana -
To ostro. I prawdopodobnie ludzie, ktorzy przychodza do Twojego mieszkania to te same osoby, ktore pisa obok osiedlowego sklepu monopolowego... Dziewczyno, nie pozwol zrobic ze swojego domu ,,pijarni" i meliny! Bo potem te typy zaczna przychodzic do Ciebie i o ojca non stop pytac. Ja rozumiem, ze to ojciec itd., ale jest dorosly, a Ty nie musisz brac za niego odpowiedzialnosci. Twoja mama sie nie lituje, to moze Ty tez nie powinnas, co? Nastepnym razem w ogole ich nie wpuszczaj, powaga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o.....nie
I jeszcze sprzątać po nich.....tfu, daj spokoj, ja bym eksplodowała jak sycylijska Etna. U mnie byłaby krótka pilka. Powinnaś kategorycznie zakazać mu urządzania jakichkolwiek imprez i sprowadzania czy zapraszania do domu podejrzanych gości. Przecież sama nie wiesz na co ich stać, jacy to są ludzie, co za typy. Chyba zauważyłaś, że ojciec z twojego domu robi spelunę dla zuli spod sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×