Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Domki Letniskowe Perła 2 Sarbinowo OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Witam. Co sądzicie o noclegu w tym miejscu? Pytanie kieruję do osób, które tam nocowały i miały okazję spędzać swój urlop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie mogę złego słowa powiedzieć. Wiesz.. po pierwsze to są domki letniskowe, więc masz komfort i wygodę i nie musisz się z nikim szarpać, do tego do morza jest blisko, a dzieciaki na terenie obiektu mają miejsce do zabaw. Osobiście jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domekjakdomek
To takie domki, jak takie mazurskie osrodekskowronki.pl/galeria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było fajnie :) cieszę się, że znaleźliśmy taki fajny nocleg za taką cenę. domek bardzo ładny, dobrze wyposazony warto było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocleg_owo
Warto poszukać opinii na tej stronie: http://www.noclegowo.pl/noclegi/sarbinowo/ Porównanie posiadanych już informacji z tymi, które są tam umieszczone pozwoli ocenić domki na szerszym tle noclegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Sarbinowo ciężko znaleźć coś sensownego, ale to miejsce jest godne polecenia. Głównie ze względu na komfort i cenę. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeździmy tam na wakacje od 2 lat, a tym razem jedziemy na majówkę ! Oby dopisała pogoda. Miejsce nie ma wad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mówicie ciągle o tej cenie, to powiedzcie mi ile się płaci za ten domek? czy płaci się za osobę? jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w czerwcu płaciliśmy za domek 170 zł, więc naprawdę niedużo, ale nie wiem jak to jest w sezonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w sezonie wiadomo, że jest troszkę więcej, ale i tak sie to kalkuluje domek masz dla siebie, do tego położenie blisko morza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo nam się tutaj podobało co prawda byliśmy po raz pierwszy, ale na pewno nie po raz ostatni :) dziękujemy za gościne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejsce godne polecenia, opłaca się tu przyjechać z większą gromadką osób, bo wtedy za osobę wychodzi naprawdę małe do tego super właściciele bardzo otwarci, uprzejmi mogliśmy wypożyczyć grilla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi, czy mają oni jakieś domki przystosowane do osób niepełnosprawnych? pytam bo chciałabym się wybrać z dzieckiem jeżdżącym na wózku inwalidzkim, ale co dzwonię gdzieś to nie ma takiej opcji.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają ;) z tego co wiem to dwa domki są całkowicie przystosowane dla osób niepełnosprawnych to fakt, w dzisiejszych czasach nie łatwo jest trafić na hotele czy pensjonaty myślące o osobach chorych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam kluczowe pytanie, ktorego nikt tu nie zadał ile kosztuje taki domek? czy może to jest liczone od osoby ? ile w ogóle może przebywać maksymalnie osób w takim domku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 20.08 do 31.08 – 250 zł/doba a od września 100 zł mniej z tego co wiem ;) my jedziemy właśnie od września, teraz są rodzice i mówią że jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domek naprawdę spoko szkoda, ze nie jest to miejsce czynne cały rok w sumie nie wiem czy jakiekolwiek domki letniskowe są otwarte w tym okresie tak, czy inaczej wg mnie najlepsze miejsce nad morzem polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idealne miejsce nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również dla starszych osób poszukujących ciszy i spokoju super !! pięknie wykończone domki,dobrze wyposażone wypoczęliśmy za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem taki domek letniskowy, to lepsza opcja, niż na przykład pokój więcej komfortu, więcej intymności.. miejsce spodobało nam się najbardziej ze względu na okolicę i cenę co roku jeździmy tu na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie czy na majówkę te domki są już otwarte? zastanawiam się, czy już nie rezerwować gdzieś noclegu na majówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 28 kwietnia są domki otwarte ;) moim zdaniem lepiej rezerwować teraz, bo później może być problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my byliśmy teraz na majówce i powiem wam, że było super. Wszystkie domki były zajęte, pogoda dopisała a sam domek spełnił nasze oczekiwania i wygląda lepiej niż na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rewelacja! nie dość, że domek okazał się być jeszcze ładniejszy niż na zdjeciach, to jeszcze pogoda dopisała bardzo dzękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka jest cena w tym okresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 23.06 do 30.06 – 250 zł./doba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my teraz byiśmy natydzień powiem szczerze, że było suoper!!!! naprawdę :) do tego pogoda dopisała, więc same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie, że oni mają jeden domek specjalny , dostosowoany do potrzeb osób niepelnosprawnych ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę? właśnie szukam obiektów dostosowanych do inwalidów i rzadko się to spotyka czy on wtedy jest jakoś inaczej liczony (koszty noclegu) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem, to jest taka sama kwota jak za normalny domek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wakacje to tylko tutaj. Dlaczego? Powód jest prosty - cisza, spokój, nowoczesne domki letniskowe, w pełni wyposażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×