Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pyza84

gdzie nad polskie morze?

Polecane posty

Gość pyza84

do jakiej miejscowosci warto jechac nad polskie morze? Chodzi mi o miejscwosc gdzie nie mozna sie nudzic ,czyli duzo imprez ,barow ,klubow,dyskotek ,karaoke ,zabytkow itp.Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadę w tym roku nad morze do Łeby, jadę tam pierwszy raz dlatego trudno mi ocenić jak będzie wyglądał odpoczynek w tej miejscowości. jednak słyszałam wiele pozytywnym i miłych opinii o tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza84
Włąsnie też zastanawiałam sie nad Łeba ,ale już sama nie wiem to chyba nie takie małe miasteczko?-bo ja wolalabym chyba cos mniejszego.A macie juz zamowione noclegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tk mamy juz zarezerwowane noclegi. szczerze mowiac wisailam na telefonie przez caly dzien, obdzwonilam chyba cala Łebę. Ciężko jest z wolnymi pokojami akurat w jakimś konkretnym terminie. W ogole malo jest wolnych miejsc, trzeba niezle sie natrudzic by znaleźc coś w przyzwoitych cenach. Musialismy tez wplacic zaliczkę dla tych państwa. Mam nadzieję że będzie fajnie. Ciekawe tylko czy pogoda dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeba jest miejscowością licząca około 4000 mieszkanców. Chyba nie jest duzą miejscowością. Slyszalam ze jest to bardzo fajne miejsce. Wkrotce sie przekonam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w Łebie w zeszlym roku w majowy weekend i uwazam ze ze 2 dni w tym miescie wystarcza.... 1 to wycieczka po miescie i plaza, a drugi to wycieczka na wydmy (jedyne co mi sie podobalo...) wiiecej tam juz nie pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam w Łebie ok. 3 lata temu, wydawało mi się wtedy, że niewiele się działo.Ale słysząc opinie o innych niektórych miastach stwierdzam dzisiaj, że się wówczas myliłam. Otwarte puby , a w nich mnóstwo ludzi, dyskoteki pod gołym niebem, rózne wystepy, konkurencje, plaża pełna ludzi, stragany, występy zespołów, no wydmy, te ostatnie szczególnie polecam. W poprzedni weekend byłam w Stegnie,co prawda w dzien jedynie, no i jeszcze nie ma sezonu, ale jakoś tam mi sie nie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia 24345
Leba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mielno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nigdy Ustka ani Gdańsk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamalka
jak imprezy, dyskoteki i koncerty to tylko Mielno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamalka
albo kołobrzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaooo
JASTARNIA, morze,zatoka....imprezy..!;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBP801
Wsztstko fajnie ale jak pogody nie bedzie to przekichane :o Rok temu bylam al pogoda byla fatalna. Ciekawe jak bedzie w tym roku???????????????????????????? Polecam Mielno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LBP801
I oczywscie Kołobrzeg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borek
wreszcie zamknęli te marnotę. ktos pojechal z tym ostro po bandzie. Juz nie bedize nastepnych filmow :] teraz tzreba koplesia uwolnic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LansikMan
nie wiem co ludzie widzieli w tym kolesiu. łazi to taki i tylko ludzi wkurza swoim ubiorem. niech siedzi w tym areszcie i niech go nie wypuszczają. tak będzie dla wszystkich lepiej. jeszcze specjalnie stronę mu otworzyli żeby go uwolnić. co jak co, ale uwolnijkursora.pl to jeden z głupszych pomysłów ostatnich czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli mozecie to na miejscu szukajce pokoi, tak ejst naprawde taniej, była mw łebie ale nic ciekawego bardzo tam nie ma, jeden dzien bylismy na wydmach bo na piechotke poszlismy 20 km drugi fzien na plazy a reszta to chodzenie po miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ja też mam dylemat, przeglądam oferty już tydzień, zadzwoniłam w kilka miejsc i juz wszystko zarezerwowane do końca sierpnia...a ja jeszcze nie wiem dokładnie w jakiej grupce jadę i na ile osób rezerwację zrobić...dlatego chyba tez pojade w ciemno, ale doradźcie gdzie jechać, żeby mieć pewnosć że coś znajdę na miejscu...nie chodzi nawet o ceny, tylko żeby na plażę było blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj jak pojedziesz czymkolwiek to udaj sie na pkap, czy an pksy tam czesto stoja z tabliczkami i czekaja na turystów, zobacz ludzie najczesciej jak rezerwuja to z netu, z baz noclegowych a nie wszyscy maja swoje strony, Ci ktorzy nie maja stron maja raczej wiecej wolnych pokoi, a gdzie jedziesz? byłam w łebie w tym roku to moge dac Ci namiar na kwatere przywatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrewszta gwarantuje ci gdziekolwiek pojedziesz, zawsze beda gdzies wolne pokoje, ja byłam 2 lata temu we władysławowie pojechalam oik 17 lipca w ciemno bylismy w ok 15 domach i moze w 2 nie bylo pokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×