Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lubie jesc placki

Gdzie schowac telefon podczas jazdy rowerem?

Polecane posty

Gość Lubie jesc placki

Witam :) od niedawna zaczelam codziennie jezdzic na rowerze. Bardzi lubie sluchac muzyki podczas jazdy. Niestety nie wiem, gdzie moglabym schowac telefon. Dotychczas chowalam go w malej torebce, ktora zawieszalam na ramie, jednak bardzo przeszkadza mi podczas jazdy. Poniewaz slucham muzyki uzywajac sluchawek, ktore podlaczam do telefonu, nie moge miec go w plecaku, gdyz kabelek jest za krotki :'( mam nadzieje ze pomozecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erytres
Ja kupiłem sobie fajny plecak rowerowy od Spokey. Taki wygodny, fajnie dopasowany do profilu pleców i do tego mega pojemny. Spróbuj może właśnie z takim plecakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaicja
tez mialam ten problem jak kupilam swoja Indiane (czyli w sumie ze 2tyg temu), ale ktos mi podpowiedzial, zeby kupic nerke ;) sa ladne, stylowe, wygodne, mozesz przewiesic przez ramię albo w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesia89
Kup po prostu plecak sportowy. Wiele takich znajdziesz na; http://supergalanteria.pl . Różne wielkości, kolorystyka i przeznaczenie. Do tego lekkie i praktyczne, bo wykorzystasz je jeszcze do innych celów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze biorę ze sobą torbę przez ramię, którą kupiłam na http://krolportfeli.pl/ . Jest mała i poręczna, i nie przeszkadza w jeździe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_milena11111
Niezależnie od tego, czy pokonujesz długie dystanse po górskich szlakach, czy rekreacyjnie jeździsz po szosach - odpowiednim, bardzo wygodnym rozwiązaniem jest plecak rowerowy. Nie musi być duży. Możesz nabyć opcję rekreacyjną o pojemności 5 l - schowasz tam picie, klucze, telefon i inne podręczne drobiazgi. ;) Polecam doczytać o rodzajach plecaków tutaj: https://www.trenujesz.pl/wiadomosc/jak-wybrac-plecak-rowerowy-ktory-bedzie-najlepszy/5417/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie proponuję rower zawiesić na kołku do czasu kiedy wyprodukują telefony mieszczące się w pompce to naprawdę super skrytka i nic nie uwiera nawet ludzka głupota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór plecaków Camelbak ma sklep Sportmix (warto sobie u nich przejrzeć modele -sportmix.pl/marka_camelbak/plecaki-i-kamizelki-camelbak/). Sama używam Sequoia – mega komfortowy poręczny z dobrym szczelnym bukłakiem na wodę, wszystko mi tutaj pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał
Dnia 12.06.2017 o 20:37, Gość Lubie jesc placki napisał:

Witam :) od niedawna zaczelam codziennie jezdzic na rowerze. Bardzi lubie sluchac muzyki podczas jazdy. Niestety nie wiem, gdzie moglabym schowac telefon. Dotychczas chowalam go w malej torebce, ktora zawieszalam na ramie, jednak bardzo przeszkadza mi podczas jazdy. Poniewaz slucham muzyki uzywajac sluchawek, ktore podlaczam do telefonu, nie moge miec go w plecaku, gdyz kabelek jest za krotki :'( mam nadzieje ze pomozecie ;)

Nie wolno jeździć w słuchawkach! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×