Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie z dziećmi na majówkę

Polecane posty

Gość gość

mamy z mężem kilka dni urlopu na początku maja i zastanawiamy się, gdzie pojechać z dziećmi? Macie jakieś pomysły? Nie musi być tylko w Polsce. Sa jakieś fajne miejsca gdzie dzieciaki się rozerwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma być pogoda do d**y hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ofertę któregoś z hoteli www.hotelenadmorskie.pl, dużo ofert na pobyt z dziećmi, atrakcje itp. Znajomi bardzo chwalą hotel Lidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też myśleliśmy o Disneylandzie, ale tak się zastanawiamy, że chyba jednak pojedziemy do Włoch. Podobno jest tam fajny park Gardaland. Obok parku znajduje się Hotel Gardaland oraz otwarte przez cały rok Aquarium, więc to mogłaby być fajna rozrywka dla dzieci. W zeszłym roku kupowaliśmy bilety na parkmanii, teraz chyba też bo szybko i sprawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaweł007
My z rodzinką byliśmy w hotelu koło Giżycka na Mazurach, Marina Lester, fajny klimat, jak się czasem zachmurzyło to też nie było tragedii, zawsze było co robić. Pewnie na wakacje tam wrócimy, radochę mieliśmy jak nigdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O proszę, a ja właśnie byłem w disneylandzie, też kupiłem bilety w parkmanii :D Miny ludzi stojących w kolejce kiedy ja wchodziłem bez niej - bezcenne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i pomyslec ze moglam byz zaperogramowana w p*********m szkolnym systemie polski komuny do ktores zmuszala mnie z****** k***a matka komunistka w*******lona co to rozdawala moje zabawki 333 www.youtube.com/watch?v=X9NY5T6P4A4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A byliście w stolicy? Jeśli nie, to gorąco polecam! Dużo atrakcji dla całej rodziny, szczególnie polecam ci Lazienki, Zoo, starowkę a jak starczy Wam czasu, to mozecie zajrzeć i tutaj: http://houseescape.pl/ Myślę, że dzieciaki byłyby zachwycone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli was stać i chcecie wykorzystać każdą pogodę to polecam parki rozrywki - zabawa dla dzieci i dorosłych :) Do Disneylandu, Legolandu i jeszcze kilku można kupić wcześniej bilety w internecie, żeby nie stać w kolejce (np. w parkmanii), bo jak byliśmy w ubiegłym roku to kolejki do kasy są baaaaaaaaardzo długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, bardzo opłaca się kupić bilet wcześniej (nawet bezterminowy) i później dobrać datę wyjazdu. Kolejki są mega długie, szczególnie wiosną i latem. Warto też pomyśleć o noclegu, bo czasem bilety do parku są w cenie noclegu na jego terenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję z dziećmi i mężem na mazury pojechać :) Pięknie tam jest! Wprawdzie trochę drogo, ale w razie czego mam alternatywę, bo koleżanka mówiła, że brała dodatkową gotówkę w Feniko, więc sprawdzone. Fajnie, bo nie trzeba wychodzić z domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile kosztuje nocleg w Disneylandzie, jak się rezerwuje przez Parkmanię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ich stronie masz podane aktualne ceny noclegów dla całej rodziny: http://www.parkmania.pl/nocleg/9/. Tutaj możesz też sprawdzić w jakich miesiącach (a nawet dniach) bilety są najdroższe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tegoroczną majówkę spędzamy na wsi u moich rodziców ale w czerwcu na kilka dni mamy zamiar pojechać do Białki Tatrzańskiej do Terma Bania https://www.termabania.pl/. Dzieci wyszaleją się w kompleksie wodnym a my zrelaksujemy w SPA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nad jakieś jeziorko ? Można wypożyczyć kampera tutaj http://kampery.lublin.pl/ i wybrać się w dowolne miejsce na całą majówkę, bez konieczności wynajmowania domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×