Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciotaaa

JESLI ZNACIE SIE NA KOMPUTERACH TO POMÓŻCIE!!

Polecane posty

Gość ciotaaa

nie wiem jak znalezc plik archives.dat moze mi ktos powiedziec krok po kroku jak go znalezc? prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie ciotaaa
to ważne , pozdrawiam wszystkich którzy pomogą;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie ciotaaa
ludzie noooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po lewej na dole jest przycisk Start, po wciśnięciu go rozwinie się menu, trzeba wybrać wyszukaj (lupę), pliki lub katalogi, wpisać nazwę pliku, np. archives.dat a do czego taki plik jest Ci potrzebny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie ciotaaa
zeby odzyskac archiwum bo mi sie wazne rozmowy usunęły;/ dowiedzialam sie ze trzeba wejsc tam gdzie jest zainstalowane gg potem users a nastepnie uzytkownik i dopiero , ale tego usersa nie moge znalezc;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie ciotaaa
dobra juz mam tylko mi wyskakuje za pomoca jakiego programu to mam otworzyc? jakiego mam uzyc zeby to odczytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejasz jako swój archives (a swoje archives zapisz gdzieś indziej) odpalasz gg i -> archiwum :P sama tak robiłam tylko, że kolejność zapisu \"rozmów\" może być pomieszana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie ciotaaa
biore importuj i tam sie wyswietla " niepoprawna nazwa pliku czy cos takiego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx83
podaj dokłądną scieżkę gdzie znalazłas ten plik archives.dat. C:\Documents and Settings\xxx\Gadu-Gadu\yyy gdzie xxx- nazwa uzytkownika systemu Windows yyy - nazwa uzytkownika gg Jezli obecnie uzywasz uzytkownika yyy a plik archives.dat którego szukasz znajduje sie np. w katalogu yxz do popostru przekopiuj ten plik do katalogu yyy, albo prościej odpalic uzytkwonika yxz. Chyba że twoj plik archives.dat znajduje sie zupełnie poza opisaną wyżej ścieżka, to postaraj sie go wkleic do kat yyy oczywiscie nadpisując istniejący plik archives.dat:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx83
Documents and Settings -> xxx -> Gadu-Gadu - > yyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×