Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2face

Kompromitacja Moniki Richardson

Polecane posty

http://www.dailymotion.com/video/xjovrs_fakty-po-faktach-bosak-i-richardson_news Zacznę od tego że nie pajałam do tej kobiety ani sympatią a tym bardziej nienawiścią, była dla mnie nijaka, ot nasza Polska niby gwiazdka. Po jej występie wstydzę się że jestem kobietą :/ Zachowała się idiotycznie i infantylnie. A co najgorsze pokazała jak bardzo jest tępa!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast Pani redaktor tvn pokazała klasę :/ Żałosna jak ten cały tvn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Masz prawo do takiej opinii. Ale to nie oznacza, że TVN jest do niczego czy też że kłamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manipuluje ludzmi a ten program jest tego potwierdzeniem, czy chcemy takich mediow i takich programow prowadzonych na takim poziomie NIE I JESZCZE RAZ NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Niespecjalnie mamy na to wpływ. To prywatna telewizja i jeśli masz taką jej ocenę możez tego po prostu nie ogladać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kobieta na dzień dobry zaatakowała Bosaka czy to jest rozmowa na poziomie one tego człowieka " wyśmiały". Ja nie chcę by media wyśmiewały się z Polaków i nie dawały dojść do słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkkkurw
zgadzam się z autorką topiku. Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Możesz nie ogladać. W końcu w Polsce panuje wolność. Oni maja prawo nadawac to co chcą, byleby prawa nie łamali a ty masz prawo tego nie oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Zaatakowały bo to były szef weszpolskiej. A więc nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkkkurw
wolność? chyba nie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam to fakt ale masz już odpowiedz na swoje pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Nie słowa? Gdzie nie masz wolności słowa? Bo nie zauwazyłem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Na które moje pytanie? Ja pytałem o kłamstwa w TVN które podobno tam są "ciągle"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Nie słyszałem o skazaniu TVN za kłamstwa ale coś mogłem przeoczyć. Natomiast słyszałem o skazaniu za to Jarosława K. Trzy razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj jakies sciemy :) juz Cię lubie hehe ten prograam to tylko namiastka tego co robi tvn, a zrozumie ten kto ma troszkę pod czapką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie dziwi Ciebie to dlaczego ten człowiek jest ciągle szykanowany a PO ukazują w świetle jupiterow jaka to cudowna partia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Była mowa o kłamstwach. Jakoś kłamstw nikt nie podał. Że pani o obco brzmiącym nazwisku się skompromitowała to prawda. Ale to nie swiadczy o kłamstwach TVNu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Szykanowany? Jarosław K. ? Możesz podac jakieś przykłady szykan? Bo ja o niczym takim nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
PO nie jest cudowną partią i dużo jej brakuje. Ale jest najlepszą w przeciągu ostatnich 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda że tego nie widzisz, ta kobieta to tylko pionek na całej szachownicy, została zaproszona do programu odstawiła szopkę i tak jest cały czas TVN zaprasza wygodnych ludzi któzy nie pozwolą dojsc do słowa innym i tak działa TVN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkkkurw
W przeciągu ostatnich 20 lat to tusek zadłużył państwo bardziej niż gierek. Special small

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Jak napisałem. Możesz nie ogladać jeśli tak uważasz. "W przeciągu ostatnich 20 lat to tusek zadłużył państwo bardziej niż gierek. Special small" Nie wiem czy zauwazyłas ale on rzadzi od 4 lat. Poza tym współczesne kredyty to inwestycję. Gierkowe to przejadanie czy nietrafione inw. jak huta Katowice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
"tak jest cały czas TVN zaprasza wygodnych ludzi któzy nie pozwolą dojsc do słowa innym i tak działa TVN" Ale jak widzisz chętnych na występy w TVN jest dużo. Czyli jednak może do końca nie masz racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkkkkurw
nie zrozumiałeś aluzji no cóż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
Nie. Grecja ma trzy razy tyle ile my i padająca gospodarke. Nasza gospodarka się rozija a nie pada. A kredytów jest dużo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko dlaczego ci ludzie obławiają się w luksusie, dlaczego nie ma chętnych z niższej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaj jakies ściemy
"nie zrozumiałeś aluzji no cóż" Bywa. Nie zawsze wszystko rozumiem. Nie jestem doskonały. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×