Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Liceum

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam pytanie jak to jest z tymi progami punktowymi w liceum: ustala je szkoła (sama) czy to zależy od ilosci uczniow itd? Bardzo się stresuję,bo w tym roku będę musiała zadecydować, do której szkoły ponadgimnazjalnej się wybiorę. Ważniejsza jest średnia ocen,czy winiki z egzaminu? Czy ze srednią 4,30 i z okolo 80 procent z egzaminu przyjma mnie do liceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach te nastoletnie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie przyjmą, chyba, że liceum jest jakieś baaaaaardzo elitarne. Teraz jest mało uczniów i szkoły się o nich "biją". A nawet jak nke przyjmą, są odwołania. Nie ma czym się przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przygotowaniach do matury polecam repetytoria i ćwiczenia na arkuszach. Ja kupiłem ostatnio za 50% ceny repetytoria WSiP. Są dopracowane i zwarte, a w necie można ćwiczyć na ich stronie online. Fajny materiał powtórkowy. Był u nas w szkole ich przedstawiciel i dał nam wielorazowe kody na 50% rabat. Wystarczy wpisać: R980041 w sklepie internetowym wsip.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze warto sie podszkolic przed matura :) A najlepiej to w NOVA centrum edukacyjne w Bydgoszczy polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feledka

Spokojnie przyjmą 😉 Na pewno 😉 Ja chodziłam do Niepublicznego liceum nr 6 przy ul. Bacha w Warszawie. Kiedyś były te wyniki z egzaminów gimnazjalnych a dzisiaj np do tej szkoły są egzaminy wstępne z tego co mówiła siostra mojej przyjaciółki, bo właśnie wybiera się do tej szkoły. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×