Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nakhla

małe autko

Polecane posty

Gość nakhla

Dziewczyny pomóżcie. Planujemy z mężem kupić drugie auto. ma ono być dla mnie i mam sama wybrać. tylko mam potem męża przekonać do tego co wybiore. Co myślicie o Citroen C2? czym bede mogła go przekonać? i nie chodzi o to że źle prowadzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz_wawa
opel corsa rs suzuki swift 2 drzwiowy - wersja sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
>>>merkaba ford ka odpada- że niby bardzo często się psuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
>>>Łukasz_wawa opel corsa rs suzuki swift 2 drzwiowy - wersja sport corsa nawet ładna a suzuki wersja sport odpada bo nam nie potrzebny; głownie w mieście jeździmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość automoto-rowerek
Syrena 105l,ładnie byś się prezentowała,no i oczywiście ciągle zyskuje na wartości(zabytek...) Ludzieżyją za 800pln,a ta 2 aut potrzebuje...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
dzięki za konstruktywną krytke... ale mimo wszystko dwa samochody są nam potrzebne a z racji tego, że dbam o środowisko to chce samochód który mało pali i łatwo będzie się nim poruszać w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
btw 105l to syrenka tak? piekny samochód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
hm... to znaczy, że musze poszukać opinii gdzie indziej, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixxxxx
Renault clio wersja 2 drzwiowa, mały ładny bezawaryjny i niewiele pali, a przytym bardzo zwrotny, jezdziłam takim 2 lata, niestety musielismy zmienic na wiekszy jak sie okazało ze bedziemy miec dzidziusia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne autko
opel tigra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
tigra to ''dno motoryzacji'' tu cytat z męża. gratuluje dzidziusia. poporównujemy sobie clio z tym C2 cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
C2 o którym piszesz to całkiem znośne auto, mogę polecić. ma pare minusów typu psujące się drobiazgi ale ogólnie to udany model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
no i wesołych świą, mam nadzieję, że znajdziesz nowe auto pod choinką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smarcik
Smarta tylko i wyłącznie mało pali jest śliczny bardzo bezpieczny i wszedzie nim zaparkujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G002
C1 to świetne autko, uwielbiam nim jeździć. ostatnio się bałam na mróz wyjeżdżać ale teraz już mogę opuścić tramwaje. naprawdę polecam jeśli potrzebny ci tylko taki samochód to warto się na niego zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie C1
ma go moja teściowa, ciągle sie psuje, jest da sie nim jeździć jak jest zła pogoda - lekki i krótki. Serio tylko nie C1. Podobno Pandy to bezawaryjne autka, naprawdę wiele dobrego o nich słyszałam, a jak więcej kaski jest to może Fiacik 500?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G002
fiacik 500 jest zdecydowanie za drogi, ale najładniejszy. panda to niestety nie jest dobre auto, siada blacharka po jakims czasie i nie jest ładna. C1 mi się bardzo dobrze sprawuje, jak decydowałam sie na zakup to prawie kupiłam podobną do niego toyotke ( z tej samej fabryki w ogole :) ale ładniejeszy dla mnie był C1 i wcale nie żałuje, to dobry samochód- może teściowa miała pecha i jakiś wadliwy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Być może żle trafiła
ale ona np. jak jest zła pogoda to boi się nim jeździć nawet po mieście, wsiada wtedy w drugie auto, volvo v40. Też miałam okazję prowadzić c1 i dla mnie katastrofa - słaba widoczność, źle sie trzyma drogi, ale może dlatego że jestem przyzwyczajona do większych aut i w małych źle się czuje. Z mniejszych podoba mi się yaris i corsa. A jeśli chodzi o pandy to kilka moich znajomych ma i bardzo je chwalą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G002
>>>>Być może żle trafiła ale ona np. jak jest zła pogoda to boi się nim jeździć nawet po mieście, wsiada wtedy w drugie auto, volvo v40. Też miałam okazję prowadzić c1 i dla mnie katastrofa - słaba widoczność, źle sie trzyma drogi, ale może dlatego że jestem przyzwyczajona do większych aut i w małych źle się czuje. Z mniejszych podoba mi się yaris i corsa. A jeśli chodzi o pandy to kilka moich znajomych ma i bardzo je chwalą... mi auto potrzebne jest tylko do miasta, tak jak jest przeznaczenie tych autek więc w zupełności mi wystarcza. JA jestem właśnie przyzwyczajona do małych aut a magicznych prędkości nie osiągam więc nie zdąrzyłam poczuć tego, że niby źle się trzyma drogi. A wiesz popytałam o te pandy i faktycznie zdarza się sporo ludzi, którzy je chwalą. mam znajomych, którzy zamienili pande I na nową pandę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo to zależy co kto lubi...
Ja właśnie jeżdżę i po trasie i po mieście, ale zawsze lepiej się czułam w większych autach. Najmniejsze jakie mogłabym mieć to chyba mniej więcej wielkości skody fabii, ale jeżdżę vectrą i czuję się w niej dobrze, w ogóle najbardziej lubie auta tej wielkości, ale rozumiem, że jak ktoś jeździ tylko po mieście to potrzebuje małego autka, które łatwo można zaparkować i które mało pali. Jeśli chodzi o pande to właśnie też słyszałam wiele dobrego, choć piękne to one nie są... Mam wrażenie, że autorka topiku go olała. PS. Ja też nie jeżdżę jak wariatka, tylko równo i energicznie do przodu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
nie olała:p czytam uważnie:) czasu nie ma, poszukuje ciągle rozwiązania i myśle o tych małych autach... a co jeśli zachcę mi się nad morze? widizał ktoś C1 na autostradzie...? (widziałam kiedyś trabanta- nieżle sobie radził )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz na staż
vw lupo, niesamowicie dynamiczny i dieselek pali okolo 3.5 l / 100 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W takim pezypadku
dobrym rozwiązaniem jest np. polo, yaris, corsa lub fabia, albo wspomniane przez autorkę c2 lub c3. Suzuki swift t też fajny samochodzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
polo za drogie, fabia za kiepska. swift za bardzo awaryjny, c3 za duze, zostaje c2, corsa i yaris- co wybrać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak za drogie to kup używane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeśli chodzi o fabie
to mamy ją jako auto firmowe od 6 lat i jeszcze nigdy się nie zepsuła. Zobacz sobie styczniowy "Auto motor i sport", są tam testy małych aut i fabia jest akurat najlepsza. Poza tym zamiast zadawać pytania na forum może lepiej poczytać gazety motoryzacyjne. Dla mnie citroen to ostatnie auto jakie mogłabym mieć, bo opinie ma dość kiepskie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barempik
"bo ma bardzo złe opinie" ale mi to powód wybierania samochodu- Citroen ma też bardzo dobre opinie tak samo jest z vw ma i złe i dobre... fabia jest ok, panda ma cenę za główny argument a C2 sportowy wygląd myślę, że koleżanka @nakhla głównie przegląda gazety i portale motoryzacyjne oraz z mężem analizuje sporo- forum to tylko dodatek do przygody jaką jest wybieranie samochodu- jeszcze nowego ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wśród moich bliższych
i dalszych znajomych oraz rodziny jest 7 citroenów, i to dość nowych, od 6 miesięcy do 4 lat, i zadowoleni raczej nie są. Więc dla mnie to też nie najlepsze auta. Co do opinii, to o jednych są lepsze, a o drugich gorsze i raczej się to pokrywa z rzeczywistością. Vw należy do tych pierwszych, citroen do drugich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nakhla
jasne, że przeglądam gazety, testy, wiadomości i oferty różnych firm- mimo wszytsko nie potrafię się zdecydować. tyle róznych zdań... citroeny dobre i niedobre vw dobre i drogie yhhh... to naprawdę ciężka sprawa- a ja myślałam, że pójdzie szybko. dziekuje wam za zainteresowanie ogólnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×