Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Okna energooszczędne

Polecane posty

Gość gość

Czy macie może okna energooszczędne w domach ? Są opłacalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w domu są okna energooszczędne i bardzo dobrze się sprawdzają. Chcieliśmy z mężem jakoś ograniczyć wydatki na energię bo zawsze spora część budżetu szła właśnie na nią dlatego wymieniliśmy na takie. Różnica w rachunkach jest naprawdę widoczna więc tak opłaca się. Może trzeba na takie okna wydać trochę więcej niż na standardowe ale warto. Ważne to żeby kupić je solidnej firmy i żeby faktycznie były energooszczędne ;-). My kupowaliśmy w firmie Andrych www.andrych-okna.com.pl i jak ktoś jest ze Szczecina to ich polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zupełności się zgadzam - montaż, montaż i jeszcze raz montaż! Bez właściwej instalacji energooszczędne okna faktycznie nic nie oszczędzają. Będzie ktoś miał drogie super-okna a dokoła ciepło ucieka jakby był przeciąg. Okna trzeba stawiać na energooszczędnych profilach jak od http://klinar.pl/Produkty i wtedy różnicę można poczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam okna energooszczędne od producenta www.bros.poznan.pl naprawde swietnie się sprawdzaja, szczególnie w zimie gdzie swietnie izoluja wnetrze razem z ocieplonymi scianami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy u siebie okna energooszczędne z OknoPartner: http://oknopartner.com.pl/. Są bardzo solidne, naprawde super firma. No i w ofercie mają też montaż od razu, także się opłaca bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bardzo dobrej jakości materiałach ma pcv OknoPlus. Ja bym ich poszukał. Mi się udało w dobrej cenie dostać takie okna na Wiejskiej w OP. Powinna tam ciągle pracować pani Krysia warto się z nią skonsultować przepytać co do konkretnych modeli cen i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aac

Okno Prim może we Wrocławiu? Pytałem panią Gosię pamiętam przed zakupem okien o klasę profili, o grubość ścianek konstrukcyjnych, o jakieś dodatkowe wyposażenie okien. Na wszystkie, nawet najbardziej skomplikowane pytania uzyskiwałem błyskawiczne odpowiedzi. Okna sprowadzają bezpośrednio od producenta OknoPlus, więc masz większe możliwości przystosowania do aranżacji nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×