Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdusia18

pomocy co zrobic na kolacje? pomocy!!!!!!!!

Polecane posty

jestem z moim chłopakiem pół roku co miesiąc zaprasza mnie na romantyczna kolacje we dwoje.. wpadłam na pomysł że zaproszę go na kolacje którą sama przyrządze ale nie mam żadnego pomysłu. on je tylko jakies sałatki i surówki......co mam zrobić? pomocy.......... czekam na jakies porady a najlepiej przepisy.. nie chce zeby to bylo cos zwyklego chce go zaskoczyc.......... pomocy prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z nim
wejdz sobie na www.gotowanie.pl, tam sa swietne szybkie i przede wszystkim sprawdzone przepisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z nim
generalnie tym ze salatki sa z zawiesistymi sosami typu majonez, smietana z jogurtem, a surówki sa z dressingami lub "niewidocznymi" sosami typuolej, sok z cytryny :-0. W linku ktory podalam masz przepisy i na surowki i na salatki wiec do dziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co z nim
oczywiscie tym ze surowka jest z surowych warzyw jak sama nazwa wskazuje, a salatka moze byc z wedzonym kurczakiem lub gotowanym jajkiem itp. nie pisalam bo to oczywiste :-D ale sadzac po Twoim pytaniu, nalezalo napisac..:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge dac ci fajny przepis na
fajnego gyrosa robionego w domu \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge dac ci fajny przepis na
jest tam kukurydza ,ogórek konserwowy i kapysta pekinska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatannnnn
A może===>> Składniki: 4 piersi kurczaka pokrojone w drobną kostkę 2 łyżki oliwy 2 rozgniecione ząbki czosnku 20 dkg sera feta 3 kromki chleba tostowego 1 duża papryka 5 pomidorków koktajlowych sok z 1 cytryny sałata lodowa sól, pieprz przyprawa do pikantnych skrzydełek Sposób przyrządzenia: Piersi kurczaka pokroić w drobną kostkę i usmażyć na oliwie /ok. 10 minut/ pod koniec całość posypać przyprawą do pikantnych skrzydełek i dodać wyciśnięty czosnek. odtłuszczać na papierowym ręczniku i wystudzić. Usmażyć grzanki z oliwą i pod koniec dodać czosnek. Do miski wrzucić kurczaka dodać ser feta /oryginalny/ pokrojony w kosteczkę, dodać jedną duża paprykę pokrojoną w paski, dodać pomidorki chery przekrojone na pół. Wszystko przyprawić solą i pieprzem, dodać wyciśnięty czosnek, dodać oliwę i sok z jednej cytryny, dodać porwaną na kawałki sałatę lodową. Wszytko delikatnie wymieszać. Na końcu dodać grzanki i delikatnie wymieszać i od razu podawać. Smacznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie ten przepis na gyrosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agatannnnn
co ty masz z tym czosnkiem:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×