Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasaanana

Pomocy

Polecane posty

Gość Kasaanana

Witam, chce zniszczyć mojego byłego ponieważ rozesłał moje nagie zdjęcia. Wiem ze skoro ja mu wysłałam to zdjęcia to takie rozsyłanie nie jest karalne bo powierzyłam je jemu, Wiec może robić z tym co chce. No ale wracając do tematu, ja rozeslalam w zemście jego nagie zdjęcia i on chce iść z tym na policję, wiem ze to nie karalne i nie boje się niczego, ale skoro on się bawi w policjanta to ja tez się pobawię. I mam 4 rzeczy które mogłabym mu zarzucić: 1) Uprawiał ze mną seks przed moim 15 rokiem życia - czy to karalne? Co za to grozi? 2) Pociął twarz mojemu przyjacielowi z taką dzieczyną, nikt nie zgłaszał tego mam policję. Co za to grozi? 3) Brał w ten piątek LSD 4) Byłam z nim bardzo długo, kiedys jak siedziałam u kolegi to taki ziomek którego nie znałam wziął mój telefon i zaczął przeglądać sobie galerie, tam były nagie zdjęcia, wysłał je sobie i innym z mojego konta ( innym a w tym mojemu ex ) i ten mój ex zaczął rozsyłać to dalej, a wiem ze to karalne bo oni wykradli to zdjęcie z mojego telefonu a ja nikomu jego nie wysłałam. Nie komentujcie tych zachowań, tylko powiedzcie mi proszę co grozi za poszczególne podpunkty? On za pare miesięcy kończy 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podkabluj gnoja a się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×