Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opel_astra

problem z samochodem

Polecane posty

Gość opel_astra

dzisiaj po pokonaniu krótkiego odcinka jazdy (ok. 1km) zauważyłem biały nalot na korku od wlewu oleju. dodam że na bagnecie był normalny olej. jaka może być tego przyczyna?? do tego raz w czasie jazdy zapaliła się kontrolka z silnikiem i miałem za wysokie obroty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel_astra
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel_astra
no odpowie ktos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciiiBędziedobrze
to chyba forum dla kobiet :P a kobieta mechanik samochodowy = rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mOZE JKIS MECHANIK SAMOCHODOWY
CI odpowie. Na gruchotach sie nie znam.Podziwiam cie, bo mam nowe auto na gwarancj i nawet sie nie zastanawiam ,nad jego technika. Automatik nie slysze silnika jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccrrrxxx
Mozliwe, ze olej stary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccrrrxxx
Jezeli nie duzo tego nalotu, to normalna rzecz. Okres jesienny i od wilgosci tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opel , no to opel
Jedz do warsztatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opel_astra
no właśnie nie dużo i jest tylko na korku a na bagnecie go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
Miałam takie objawy w vw - jeździłam na krótkich odcinkach dziennych / ok. 5 km / i za każdym razem na korku był nalot. Auto nie osiągało temperatury i stąd był nalot. Teraz mam auto innej marki i święty spokój z nalotem, nawet w zimie na podobnych odcinkach nie ma nic na korku. Sprawdź czy termostat dobrze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa77
I jeszcze dodam, że w vw tego objawu nie było w sezonie wiosenno - letnim, a w jesienno - zimowym wracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może problem z olejem albo jego temperaturą i stąd nalot na korku? Pojedź do serwisu. Ja ostatnio miałem problemy z odpalaniem, podjechałem do Dakro na nałęczowskiej i chłopaki szybko naprawili usterkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się na tych wszystkich kwestiach technicznych nie znam, ale coś mi stuka od czasu do czasu pod maską - to znak, że czas podjechać do Marek :) Mam tam sprawdzony serwis samochodowy, który działa przy aso Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl - świetnych fachowców mają, jeśli jesteście z okolicy, to warto podjechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałam podobnych problemów, nie jestem wiec tobie w stanie powiedzieć, ale znam miejsce, w którym powinni rozwiać twoje wątpliwości, a mianowicie to www.autouklad .pl . Korzystałam z ich innych usług, nigdy nie wyjechałam nie zadowolona, tak wiec mogę śmiało stwierdzić, że i w twoim przypadku powinni coś zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o serwis samochodowy, to ja korzystam z tego przy aso Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl i jestem bardzo zadowolona, bo zawsze wszystko rzetelnie wykonują, a ja mam pewność, że mogę bezpiecznie korzystać z samochodu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu pojechałabym do warsztatu. Nie ma co czekać bo potem naprawa może być bardzo kosztowna. Jeśli jesteś z Nowogardu lub okolic mogę polecić Ci warsztat www.l-service.pl. Ja tam zazwyczaj jeżdżę gdy coś się dzieje z moją Pandą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Twoim miejscu udałabym się do serwisu. Ciężko samemu ocenić co może być przyczyną bez specjalistycznej wiedzy i sprzętu. Jeśli mieszkasz w Pile mogę polecić Ci serwis samochodowy www.merc-jaworowscy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×