Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marysia 5kdef

studia studia studia studia...

Polecane posty

Gość Marysia 5kdef

Czy jest jakiś kierunek studiów gdzie od razu się robi magistra? A nie tak, że najpierw licencjata a dopiero potem magistra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja nie wiem dokladnie
ale chyba zawsze najpierw trzeba isc na licencjata a dopiero potem magisterskie ale pewna nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
Acha, dzięki. Może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmencarmen
psychologia i prawo na pewno są jednolite mgr, co do innych kierunków to się nie orientuję. Może poczytaj na stronach uczelni,tam jest wszystko napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
Acha, no właśnie przeglądam te strony uczelni, ale nie ma tu nic konkretnie napisane... Powymieniane tylko kierunki i wszystko...:O No i ceny oczywiście:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
Obecnie w polskim szkolnictwie wyższym funkcjonują następujące kierunki studiów prowadzone wyłącznie jako jednolite studia magisterskie: aktorstwo, analityka medyczna, farmacja, kierunek lekarski, kierunek lekarsko-dentystyczny, konserwacja i restauracja dzieł sztuki, prawo, prawo kanoniczne, psychologia, realizacja obrazu filmowego, telewizyjnego i fotografia, weterynaria. Ponadto jako jednolite studia magisterskie mogą (ale nie muszą) być prowadzone studia na kierunkach: grafika, malarstwo, reżyseria, rzeźba, teologia (w szczególności specjalność kapłańska jest prowadzona w trybie studiów jednolitych). Na wszystkich pozostałych kierunkach obowiązuje podział na studia I i II stopnia, co wynika z tzw. Deklaracji Bolońskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
O, dzięki wielkie za spis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem i ja .....
nie ma za co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
Zastanawiam się nad wyborem studiów... Kurczę, pojęcia nie mam co teraz najlepiej studiować, żeby potem pracę znaleźć... Rozważam administrację (chyba dosyć popularne, prawda?) i podoba mi się jeszcze pedagogika resocjalizacyjna i sądowa. A co Wy studiowaliście? Co polecacie na teraz do studiowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjiug
odpuść sobie pedagogikę, najłatwiejszy kierunek który kończy co 3 student... administracja duzo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
Tak myślisz? Kurde, a tak mi się spodobał ten kierunek... W ogóle pedagogika, administracja i psychologia to chyba najbardziej oblegane kierunki. Chciałam studiować coś fajnego, żeby później ciekawą pracę mieć (jak np. ta pedagogika), administracja to taki wybór z rozsądku, bo nie za bardzo mnie pociąga siedzenie w jakimś biurze czy urzędzie do końca życia... Jak nie wpadnę na nic innego to chyba będę to studiować.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooom arancza
A moze kosmetologia? Mozesz studiowac stacnonarnie lub zaocznie na peywatnych uczelniach lub panstwowych- na akadiemiach medycznych :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
No nawet mi to nie wpadło do głowy, a kiedyś nawet miałam iść do kosmetycznej szkoły policealnej:) ale w końcu wybrałam prace biurowe... Ale to jest ciekawy pomysł, a Ty to studiowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooom arancza
Tak :) wlasnie skonczylam licencjat na prywatnej uczelni a teraz ide na uzupelniajace magisterksie na akademie medyczna :) studia bardzo fajne, ciekawe, bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia 5kdef
Całkiem ciekawy kierunek:) ale nie wiem czy w moich okolicach znalazłabym gdzieś pracę z takim wykształceniem... Załamana jestem tymi wyborami, dopóki była podstawówka, liceum to było ok, teraz przyszedł czas na podejmowanie jakichś decyzji (jakby nie było takich, które zaważą na moim dalszym życiu) i jestem w kompletnej rozsypce...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia, nie martw się, ja też przed wyborem studiów do samego końca nie wiedziałam co chcę robić w życiu, w sumie teraz wyboru nie żałuję choć oczywiście nadal mam sto myśli ma minutę co bym chciała jeszcze zrobić w życiu. A teraz idę na V rok studiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terenina

Na pewno jednolite studia to prawo na Polskim Uniwersytecie Wirtualnym w Łodzi. Studiujesz on line i co jakiś czas przyjeżdżasz na zjazdy do AHE w Łodzi. Prawo w PUW to studia o profilu praktycznym. Teorii nauczysz się w trybie ON-LINE, a wszystko to o dowolnej dla Ciebie porze. Zawodu będziesz uczył się pod okiem wykwalifikowanej kadry praktyków – którzy na co dzień łączą wiedzę teoretyczną z wykonywaną pracą zawodową. Praktycy prawa, z którymi się spotkasz, to m.in.: wykładowcy Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury,
były Prokurator Krajowy oraz Zastępca Prokuratora Generalnego, sędziowie apelacyjni, okręgowi i rejonowi, prokuratorzy okręgowi, czynni adwokaci, radcowie prawni, notariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Informatyka się teraz opłaca . Nie tylko jest praca ale do tego super płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej1

Ludzie, wybierzcie po prostu taką formę studiowania, która wydaje się Wam najbardziej atrakcyjna. Jak dla mnie, wiele osób niepotrzebnie męczy się przez 5 lat. Jeśli zależy Wam na efektywnej nauce, to najlepiej zajrzyjcie do  Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu. Tam będziecie w stanie o wiele lepiej wykorzystać Wasz czas na naukę praktycznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, że możemy wybierać w tym, co tak naprawdę nas interesuje i da nam dobrą pracę. Mnie przyjęła Bydgoska Szkoła Wyższa i bardzo się z tego cieszę. To najlepsza szkoła z możliwych, polecam Wam serdecznie. W tym roku kończę licencjat z bezpieczeństwa narodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×