Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tatuaż mandala w warszawie

Polecane posty

Gość gość

Chce zrobic sobie tatuaż- na wzór wybrałam mandalę. Znacie jakies dobre studio tatuazu, w ktorym tatuazysta wykonuje mistrzowskie mandale? Zalezy mi na precyzji wykonania, profesjonalizmie, nie chce zeby efekt był 'po łebkach' :) bede wdzieczna za namiary do kogos wartego uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, tez jestem ciekawa jaka duza mialaby byc? mozesz oblukac salon jah love. mysle, ze jesli obczajals studia tatuazu w wawie to na pewno obila ci sie o uszy ta nazwa, bo ich ekipa jest mega dobra w swoim fachu i ciesza sie spora popularnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o dzieki za duzy odzew. jah love bralam pod uwage od samego poczatku, ale myslalam, ze moze podrzucicie mi jakis lepszy pomysl :D kasa juz prawie zebrana na tattoo, wiec chyba pora sie zapisac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiasamosia90
Jestem świeżo po tatuażu zrobionym w Jah Love Tattoo- rewelacja :) polecam wszystkim tym, którzy zastanawiają się nad wyborem tego studia. Obiło mi się o uszy, że dopiero od niedawna stacjonują na ul. Wilczej :) ja co prawda nie miałam okazji być w ich dawnej miejscówce, ale ta nowa- robi wrażenie ;) jest profesjonalnie, przestronnie, a tatuazysci od progu zarażają pozytywną energią :) i chyba nie musze pisac, ze tatuaz ( robiony przez Zuzę) wyszedl super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne dla mnie słowa wytatuowałam w Warszawie (specjalnie dojeżdżałam 300 km). Korzystałam ze studia tatuażu artystycznego Time4Tattoo ze względu na portfolio (najbardziej mi się spodobało, a sporo widziałam grafik). Tatuażysta, pan Patryk polecił mi świetną czcionkę, optymalnie rozłożył napis, delikatnie zmienił miejsce. Trochę się bałam, ale zaryzykowałam i wyszło świetnie. Przy napisie mam też ciekawy symbol, który lekko wchodzi na napis. Cały tatuaż wygląda ładnie, nie razi i przypomina o najważniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polamolka
bylam niedawno w jah love u ich nowego tatuazysty- Henia :) ogolnie studio robi dobre wrazenie, ciekawe wnetrze i przyjemna atmosfera, mozna zapomniec o bólu. A henio i jego dzielo- piekne, duza precyzja i poprawki na moim wzorze, dzieki ktorym tatuaz wyszedl jeszcze lepiej niz sobie wyobrazalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko powiem. Przejrzyj portfolio www.time4tattoo.pl i szykuj kasę, bo jak marzysz o tatuażu to Patryk robi w Warszawie artystyczne, z duszą. Jak chcesz mieć na sobie prawdziwe dzieło sztuki to idealny kontakt. Spłacam raty za tatuaż, bo umożliwili taką opcję. System ratalny jest dość ekonomiczny, bez dużych kosztów dodatkowych. Jak zacząłem pracować to postanowiłem, że szybko zrobię sobie wymarzony tatuaż. Patryk zna się na rzeczy i przyciąga pasją. Znam wiele ludzi, którym robił tatuaż i zawsze jest efekt „wow”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikiii

Myślę, że w Warszawie można polecić www.time4tattoo.pl – bardzo fajne miejsce, gdzie Patryk ma świetne umiejętności, bardzo dobrze radzi sobie także z precyzyjnymi tatuażami więc myślę, że to będzie dobra propozycja, warto zwrócić uwagę na jego ofertę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×