Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydze sie załatwiać w łazience

Polecane posty

Gość gość

Od roku mieszkam z mężem u teściów.Gnieździmy sie w malutkim mieszkanku w piątkę bo mamy dziecko.Łazienka jest obok pokoju gościnnego ale ja z niej nie korzystam bo sie wstydzę.Kiedyś próbowałam zrobić kupe i nie mogłam,bo miałam blokade z powodu,że teście są za ścianą.Teściowa też nie załatwia sie w domu tylko w galeri handlowej,bo sama tak powiedziała,że tam ma parcie.Mąż załatwia sie w pracy.A mi jak sie chce to wtedy wszyscy są w domu. Z tego powodu zaczęłam załatwiać sie w szafie.Mam swój pokój w którym teściowa zamontowała ogromną szafe rozsuwaną. Włażę do niej i sram na papier a potem to gó.wno pakuje do torebki i wyrzucam na spacerze.Nikt mnie nigdy na tym nie przyłapał bo jak mówiłam ,,mam swój pokój'' i jak coś to zamykam sie na klucz żeby nikt nie wszedł.Ostatnio teściowa powiedziała,że w moim pokoju strasznie czuć kałem,ale ja zwaliłam to na dziecko,bo je przewijam w pokoju.Mimo wszystkiego boje sie że kiedyś teściowa sie kapnie i mnie wywali z domu,bo ona jest choleryczką.Pomóżcie,co zrobić,żeby załatwiać sie przy rodzince?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha jak idziesz do kibla to powiedz treścią że mają iść na spacer bo przez nich się wysrać nie możesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki.A tak w ogóle to potrzebuje faceta,który przepcha mnie teraz analnie,to będę lepiej srała hahahahaha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×