Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cipki otyłych kobiet

Polecane posty

Gość gość

Witam wszystkich. Mam pytania odnośnie c**ek otyłych kobiet. Jakie one są? Jaki jest seks z nimi? Czy jest lepszy od zwykłych czy nie? Czy wszystkie nie mają prawie warg wewnętrznych czy trafiają się motyle? Podbija do mnie taka babka co ma na oko ze 100 kg i jestem ciekawy jak by z nią było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj to się przekonasz, ja z "puszystą" raz byłem, ale nigdy z wielorybem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_kreska dziś znów ten czub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
Miałem kilka puszystych. Cipki nie są zbyt atrakcyjne. Trzeba odsunąć zwały mięsa żeby dotrzeć do właściwej ciiiipki i to niezależnie od pozycji. Zdecydowanie wolę seks ze szczupłymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DuzaOla
gośćxx dziś Miałem kilka puszystych. C*pki nie są zbyt atrakcyjne. Trzeba odsunąć zwały mięsa żeby dotrzeć do właściwej ciiiipki i to niezależnie od pozycji. Musiałeś koleś mieć w łóżku słonie, bo ja jestem "puszysta" i nie mam problemu z seksem, moj partner nie odsuwa zwałów mięsa żeby dotrzeć do mojej cipki. Widocznie Twoje partnerki miały w nosie jakość zabawy. Ja chcę dać rozkosz mojemu mężczyźnie i pozycja na jeźdźca, pieska, łyżeczkę etc nie jest dla mnie żadnym wyzwaniem. Gruba nie znaczy gorsza, nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem gruba bo przy wzroście 165 wazę 70kg ale też nie trzeba mi odsuwać zadnych zwalow mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cipki otyłych kobiet sa piękne,jesli nie są w poprzek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milfhunter84
moja zonka jest przy kości i jest świetna,jest śliczna z bużki i ma niesamowite cialko!!!poprostu jak to mówi mój kolega Petarda!:) nie jeden facet chciałby mieć taką kobietę!Uwielbiam jej tyłeczek i tą cudowną cipkę jak motylek,!:)jest pełna energii i pomysłów,niema szans na nudę w naszym łóżku.A poza tym to co pulchnym się nie należy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
No i zostałem wywołany do tablicy. Widocznie inaczej pojmujemy pojęcie kobieta otyła. Jak ktoś napisał waga 70 kg przy wzroście 165 to żadna otyłość. Wg mnie taka pani jest NIECO pulchna i apetyczna. Pisałem o kobietach otyłych, ze znaczną nadwagą, wtedy takie zwały są. Pozdrawiam wszystkie, apetyczne panie przy ciałku i całuję ich wspaniałe ciiipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr J
Polecam sam jestem z otyłą kobietą i jest cudowna w łóżku byłem z kilkoma chudymi i niepotrafią tego co puszysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxx
Przysłowia są mądrością narodów. Jedno z naszych przysłów mówi "cienka w pasie, dobrze pcha się" Coś w tym jest że wolę szczupłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×