Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zalamana09

co byscie zrobili w mojej sytuacji? pomocy

Polecane posty

Gość Zalamana09

3 miesiace temu poznalam piosenkarza rapera z niemiec ktory dawal koncerty polsce. Mialam duzo szczescia i zaprosil mnie do pokoju VIP i wymienilismy sie telefonami. Mieszkamy od siebie 380km,problem z tym ze on jest ciagle na wywiadach i koncertach ,i jezdzi po calej europie.Utrzymywalismy ze soba prawie codzien kontakt odkad sie poznalismy.3 tyg temu zaprosil mnie na swoj koncert i do swojego hotelu w niemczech.Nie chcialam jechac ale prosil i nalegal codzien wiec sie skusilam.Nadszedl czas mojego odjazdu a on mi w nocy wyslal wiadomosc ze jego zespol nie moze mnie widziec ..ze musialabym sie ukrywac.Czyli wyszlo na to ze nie byl w stanie mi zapewnic ani koncertu ani hotelu poniewaz nie moge byc zauwazona.Rozczarowalam sie i poczulam jak idiotka.Odliczalismy dni,non stop ze soba flirtowalismy i nagle sie wycofal.On ma 45 lat a potraktowal mnie jak 15 latke.Obydwoje mielismy ochote na siebie, a tu takie cos.Minal tydzien od niewypalonego spotkania a on do dzis sie nie odezwal.Czy on olal mnie bo mial lepszy wybor? czy milczy poniewaz mu wstyd i nie wie o czym teraz rozmawiac? Poradzcie mi...usunac jego numer i komunikatory dla spokoju,czy odezwac sie pierwsza i cos mu napisac? To osoba publiczna nie chce sie narzucac,wiem ze mu sie podobam inaczej mi numeru nie dal i swoich zdjec:) Co ja mam robic to taki niedostepny typ.Chcielismy tylko sex a on spieprzyl i urwal sie kontakt...zalezy mi na nim ale poczulam sie ponizona przez jego bezmyslnosc i krepuje sie zlapac i cos do niego napisac,moze on sobie odpuscil:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat? jeśli napiszesz to faktycznie bedzie zachowanie 15latki , sama napisalas że on spieprzył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz i się dowiedz. Nawet jeżeli odpuścił, lepiej to wiedzieć jakbyś miała poznać jakiegoś innego faceta. No i niepewność to nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana09
Mam 34 lata . Jak napisze to sa 3 mozliwosci.Albo mnie wysmieje ze sie ponizam i nalegam ,zacznie udawac ze sie nic nie stalo i nie bedzie chcial sie tlumaczyc,lub odpisze za jakis czas nie do rzeczy teksty typu'' tesknilem pragne cie''....juz to nie raz przerabialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatkom by się nie dziwił, ale 34 lata? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam dużo szczęścia, bo zaprosił mnie do pokoju VIP Mieszkasz gdzieś na wsi i nosisz białe kozaczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszkaś
Być może ktoś inny go zainteresował. Nie myśli chyba o Tobie poważnie sądząc po tym co piszesz. Jak facetowi zależy to zawsze wyjdzie z inicjatywą i grzecznie Cię traktuje. Nie odkrywaj się z uczuciami, bo zawsze stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij się wiem że trzy miesiące to nie jeden wieczór ale facet który pisze że nikt nie może widzieć wiedzieć itd dla mnie porażka to on zachował się jakby miał 15 lat i do tego milczy Na co liczysz? mało ci rozczarowania? Więcej honoru i szacunku dla siebie dawać i jeszcze prosić to zdecydowanie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona przyjechała na koncert :-) Na seks to on ma całe tabuny groupies. Młodszych i atrakcyjniejszych. Dał ci zdjęcia i ty sie podniecasz? Przecież to osoba publiczna, możesz sobie zdjęcia z gazety wyciąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie żona albo dziewczyna zaplanowała wpaść więc splawil cię tanim tekstem 45 lat i nikt nie może wiedzieć że istniejesz??? To jakiś żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana09
Szkoda ze tam nie pojechalam z ciekawosci i na przekor pewnie sie nigdy nie dowiem:/ On zony nie ma na 100% ale mogl miec lepszy wybor z tad mi odmowil pewnie. Nie licze na nic chcialam tylko sex na pamiatke dla milych wspomnien.No coz nie bede sie narzucac jak kazda jego fanka bo to czlowiek niedostepny.Ciekawe czy skasowal moje foty i filmiki kiedy juz nie mamy ze soba kontaktu.Czyli dobrze robie nie piszac do niego pierwsza...kusi mnie nie raz ale honor mi na to nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana09
Mam go na komunikatorach typu viber i whats app ...ciagle sie zastanawiam czy zostawic go na okazje czy skasowac jego kontakty dla spokoju.Po co on mi zawracal glowe ostatnie 10 tygodni.....szkoda bylo mojego czasu:/ Nie wkurzylo mi ze odmowil ale ze milczy i nie ma nic do powiedzenia juz.Myslalam ze starsi mezczyzni sa bardziej wyrozumiali,inteligentni i mysla powazniej no coz....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem starszy I jestem wyrozumialy. Moze chcesz popisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana09
chcialam tylko wiedziec dlaczego mi to odwalil czy ma sens czekac na okazje czy skasowac jego komunikatory,nie chce wyjsc na zlosnice ale nie pozwole soba pomiatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie znalazl sobie inna. Zrob jak uwazasz jak masz ochote to podaj@ I popiszemy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałaś już raz wcześnej co masz zrobić. Wielu odradzało Ci to spisanie. Teraz masz. Gość chciał Cię tylko przelecieć Coś poszło nie tak i Cię olał. Wszystko w temacie. A ostrzegali Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×