Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_lilia

Co zrobić, gdy mąż wiecznie odmawia...

Polecane posty

Gość gość_lilia

Seksu? Zawsze zmęczony i nigdy mu się nie chce? Nie działa na niego po prostu nic. Żadne argumenty do niego nie docierają. Nie chcę żyć w białym małżeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradza cie albo jest krypto gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez myślę że albo Cię zdradza albo gej albo ma ogromne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam to samo. Kobieta wiecznie zmęczona.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim wieku jest mąż?Moja rada jeśli on będzie chciał,to odmów, być może zrozumie.Nigdy nie proś o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja kobieta pewnie pracuje i zajmuje się twoimi dziećmi to zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lilia
Niekoniecznie musi być zmęczona. Jestem kobietą, to ja zajmuję się dziećmi, dbam o dom, pracuję i dbam o siebie. I mam też ochotę na seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu zdradza albo gej, typowo kobiece podejście. A może po prostu żona już mu się nie podoba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_lilia
Mąż ma niecałe 40 lat i raczej nie ma kochanki, bo zawsze jest pod telefonem, nigdzie się nie urywa z domu, nie piwkuje na mieście, tylko ze znajomymi u nas lub u nich. Gejem twierdzi, że nie jest, bo takie argumenty też padły. Według mnie po prostu tego nie potrzebuje, ale nie idzie go przekonać w żaden sposób do seksu. Nigdy go nie zdradziłam, więc na pewno się nie msci. Brak mi mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spraw sobie jakiegoś dobrego ru/cha/cza na boku i będzie ok. Ja tak zrobiłam i wszyscy są zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 40+ trochę ładniejszy od diabła, szukam realnej pani , cel do ustalenia ;) Rzeszów lover72@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze woli panie z filmow dla doroslych i swoja wlasna reke, czyli szybko i latwo, a na seks z Toba Autorko jest po prostu za leniwy i mu sie nie chce wysilac? Przepraszam za jechanie prosto z mostu, ale znam pare takich przypadkow, niestety. Mozliwe tez, ze ma kogos na boku, z ty jestes tzw. zlem koniecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu juz go nie kręcisz, popadliście w rutynę, zaczynacie i wiadomo dokladnie co bedzie za 5min co za 10 a co za 20, jak się skończy . Zna każdy Twój następny ruch, wie ze tego nie może a tamto tylko od święta dostaje wiec nawet nie próbuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź do mnie z moim temperamentem i potrzebami nie będziesz nazekac wrecz odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdziwicie sie panie, rozczaruje was, ale mezczyzni to tez ludzie i podobnie jak wy tez miewaja lepsze i gorsze dni. Ja gdy mam natlok obowiazkow, zyje w stresie to nie mam ochoty na seks. To mit, ze seks jest ucieczka od problemow. Zeby sie kochac musze wpierw miec spokojny dzien i byc zrelaksowanym. Nawet bol glowy moze pozamiatac ochote na seks. I to nie ma nic zwiazanego z wami, choc wy tak blednie myslicie. Ze sie nie podobacie, ze mamy kogos na boku, ze gej... To bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatańcz dla niego zaloz szpilki mini ponczochy gorset i zrob striptiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och współczuję. Najlepiej oddać ząb za ząb. Jeśli brak ochoty z Twojej strony nie zadziała na mężczyznę, wtenczas nie zakladaj majtek. Pończochy ubierz, spódnicę przed kolano- obcisla! i wyjdź z wlasnym mężczyzną na piwo.;) Powodzenia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×