Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hipokyzja...

Czemu kobiety zatajają/zaniżają liczbę partnerów seksualnych? Zwłaszcza Przygodn

Polecane posty

Gość Hipokyzja...

Zwłaszcza Przygodnych? Czemu nie chcą mówić prawdy swoim facetom? Czyżby się wstydziły, że jeśli facet pozna prawdę będzię miał swoją kobietę za zdzirę? Faceci jakoś nie mają problemu z mówieniem o swojej przeszłości i nazywaniem rzeczy po imieniu np. "wyruchałem szmatę", "zaliczyłem k**wiszona". To w takim razie czemu kobiety nie potrafią przyznać się i po prostu po ludzki powiedzieć: "puściłam się, dałam d**y, k**wiłam się"? Nie mam nic do przygodnego seksu, pod warunkiem, że kobieta nie będzie tego zatajać i przyzna się facetowi, że uprawiała taki seks. Nikt nie chce kota w worku, a kobiecie trzeba wiedzieć czy się szanuje czy nie i z kim oraz w jakim celu spała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie hipokryzja tlumoku
tylko nasza pipeprzona patriarchalna kultura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokyzja...
szczelam nasieniem w portret poslanki Sobeckiej podczas onanizmu w łazience :-p czy zona jak mnie nakryje bedzie mogła wnieśc sprawe o rozwód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu facet nie powie
"tak, kurwiłem się" tylko "zaliczałem laski". Czemu kobieta, która miala wielu partnerów jest dziwką a facet mający wiele kobiet jest ogierem? Może mi to wytłumaczysz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela123
Ja miałam 6 partnerów - w tym 2 na dłuższą metę i z żadnym nie miałam orgazmu, nawet nie wiem co to orgazm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokyzja...
hehe pieńcie się pieńcie ja i tak wiem swoje...wczoraj zaliczyłem taka jedna szmate ,opierala sie mi ale i tak w koncu ulegla ,nazywala sie dolly i miala bardzo mieciutkie futerko,sasiad mnie zabije bo to akurat jego owca!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela123
a partnerów tylu, bo napradę chciałabym zaznać tej przyjemności, ale chyba nie będzie mi dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789986654321
:) świeta racja,mój poprzedni wolał nie pytać,bo znał ich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela123
już tyle się naczytałam, niektóre kobiety chyba nie mają i tyle :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobi pisze
nie hypokryzja tlumoku----to kobiety wymagaja od faceta mistrzostwa juz za pierwszym razem wiec my staramy sie speniac oczekiwania .faceci w wiekszosci maja wiecej wyrozumiaosci i nie pogonia dziewczyny tylko dlatego ze lezala jak kloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela123
To prawda, że wszyscy parterzy z którymi byłam starali się - ja też, nigdy nie jestem jak kłoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jesli zatajają to przez takich niedowartościowanych dzieciaków jak ty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokyzja...
Co sugerujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zupełnie nic, to raczej Ty i pisząc o kocie w worku itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, mozna tez byloby zadac pytanie, dlaczego faceci zawyzaja liczbe partnerek? Tak to juz jest na tym swiecie, ze kobiety zanizaja...a faceci zawyzaja. Inna sprawa, ze dla kogo niby facet ktory rznie wszystko co sie rusza jest normalny :D? Tacy to podziw chyba maja wsrod swoich kolegow w dresach ;), bo w moim srodowisku raczej nikt sie tym nie chwali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka to ja
ff-Ty tutaj ? Racje jednak Ci muszę przyznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachela123
Faceci zawyżają, bo się dowartościowują w ten sposób, kobiety zaniżają, bo to nie fajnie mieć wielu partnerów - ja chyba bym się nikomu nie odważyła przyznać - odrazu pewnie pojawiłyby się wyzwiska itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka to ja - jasne ;), zagladam tu od czasu do czasu i jak jest jakis temat, w ktorym moge sie wypowiedziec...to sie udzielam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokyzja...
Czyli kobiety to hipokrytki, które udają święte, a kurwią się po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka to ja
ff--a ja juz myslałam , że tylko zwierzaki cie interesują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokyzja...
Po prostu nie lubię hipokrytek, które udają święte, a k**wią się po kątach i to zatajają. Nie chcę kota w worku, chcę wiedzieć z iloma facetami i po co moja kobieta spała, nie chcę k**wy, o której nie wiem z iloma mogła się walić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem tak
nie mowia,bo podobnie jak faceci uwazaja,ze to nie mialo dla nich zadnego znaczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hipokyzja...
Ma to ogromne znaczenie, bo świadczy o porządności, szanowaniu się kobiety, o jej zasadach, o jej wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z Ciebie hipokryta!! Na dodatek nie wiadomo o co Ci chodzi , martwisz się jej porządnością to znajdź sobie cnotliwą i po prolemie;) Jesli to prawda że nie mówią, to wcale się nie dziwię:o sam jesteś sobie winien takim segregowaniem. Co za głupia gra kto tu kogo przechytrzy ha ha ha. Ja się nie boję powiedzieć wszystkiego, na tyle blisko jestem ze swoim partnerem. Jeśli Twoja dziewczyna musi Cię okłamywac to żal mi Ciebie i żal mi Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bcszvbx
nie chca mowic bo wiedza doskonale ze to oznacza iz sa szmatami jak maja pelno przygodnych facetow. czasem mowia o tym, wrecz chwala sie przed facetami swojego pokroju (solarka, bmka, dresik itd), ale jak spotka prawdziwego mezczyzna na ktorej jej zalezy to zaczynaja sie szopki i czuje ze zle robila i zaczyna klamac bo wie, ze taki facet nie zaintersuje sie szmata. na szczescie prawda wychodzi na jaw i facet sie z nia zegna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka to ja - zwierzaki ;)? Nie, nie...bardziej interesuja mnie kobiety :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×