Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AutoBlank

Czy tylko ja nadal uważam, że homoseksualizm to zaburzenie?

Polecane posty

Gość AutoBlank

Ej, no ale szczerze. Jestem chyba jedyną osobą tak myślącą. XD I nie, nie chodzi o to, że jestem nietolerancyjna. Ludzie to ludzie, należy im się szacunek. Ale tak jak spotykam na swej drodze osoby homoseksualne, tak coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że coś z nimi nie tak. To znaczy, nie dotyczy to tylko tej jednej orientacji, a każdej innej za wyjątkiem heteroseksualizmu. A wy? P.S. Nie wiem, czy życie erotyczne to dobra kategoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam osobiście trzech homoseksualistów (kolega z liceum i kolega z pracy i jego partner). Normalni ludzie, z normalnymi zainteresowaniami i zawodami. Jeden jest księgowym, drugi jest programistą, trzeci prawnikiem. Nie zauważam u nich absolutnie żadnych odchyleń od normy. W pracy tylko kilka osób wie, że ten kolega jest gejem. Tacy się urodzili i tacy są. Nie da się tego ani wyleczyć, ani zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam, ze to zaburzenie. I jest wilu homoseksualistów, którzy tez uważają to za zaburzenie i w związku z tym - nie chcąc być gejami - zamierzają przezyć życie w czystości. Nie mniej jednak nalezy współczuć takim osobom i nie poniżać ich, zachować się jak wobec każdej osoby poważnie chorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy nawet jak jest to zaburzenie to my hetero jesteśmy normalni?co to znaczy,że jesteśmy normalni?jedni kochają anal,drudzy klapsy etc.Znam sporo homoseksualistów - normalni ludzie,bluza z kapturem,czasem glany bez przegięć. Oczywiście,że te przegięte też są ale one się najlepiej sprzedają,dlatego je widać - powiedziałbym tak - i w hetero i w homo są osoby walnięte - jeśli tak to ubierzemy to się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutoBlank
gość z dziś Tylko że mi nie chodziło o ubiór. XD Mi chodziło raczej o to, że ja uważam, że to nienaturalne i czy ktoś ma tak samo jak ja. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AutoBlank
Nie chodziło mi też o upodobania w kwestiach seksu. Raczej o to, że każdy spotkany przeze mnie gej bądź lesbijka, lubi się w taki właśnie sposób przedstawiać - od razu zaznacza, jakiej jest orientacji. Dużo w tym też nienawiści do płci przeciwnej (co znacznie łatwiej zauważyć w przypadku kobiet). Wiesz/wiecie, może się mylę, ludzie to ludzie, ale jak powiesz, że masz inne zdanie na jakiś temat, od razu zarzucą ci, że jesteś nietolerancyjny etc. Nagle takie osoby robią z siebie ofiary, ale chwila - wasza miłość może być prawdziwa, ale na tej Ziemi zawsze znajdą się jednostki, które nie będą was akceptować. I naprawdę mogę się mylić, ale chcę się dowiedzieć, czy jest ktoś jeszcze, kto myśli tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Homoseksualiści, których znam raczej się z tym nie afiszują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
geje afiszują się ze swoim homoseksualizmem głównie w mediach. W realnym życiu już nie są tacy odważni. Nigdzie wśród hetero homoseksualizm nie jest dobrze widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×