Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amebed

czy warto dac kolejna szanse?

Polecane posty

gdy facet zdradzil i po jakims czasie chce ponownie wrocic? czy mozna mu po raz kolejny zaufac i byc pewnym ze nie zrobi nam to po raz kolejny? co myslicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuhuhuhuhuhuhu
on ma Stasio na imię a ja Lucek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie warto! zdradzil raz,zdradzi drugi! a ty z zadra na duszy i sercu zostaniesz! a poza tym kazdy facet to swinia! znajdz sobie inna!:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytaj
sobie sposoby zdradzanych zon! Kazdy zrobi to jeszcze raz gwarantuje tylko tym razem bedzie sprytniejszy i juz sie nie dowiesz........ Wiem bo byłam sprytna zdradzana zona i zawsze dupka nakrakryłam i w du... kopnełam tobie tez radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra radaa
napewno będzie powtórka z rozrywki oni nie zmieniaja sie nie wierz w cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie najgorsze jest to ze nakrylam ich w swoim mieszkaniu akurat byli w trakcie a ja wywalilam ciuchy za okno i nagich wystawilam za drzwi. oon teraz dzwoni i pisze ze zrobil blad ze chce wrocic ze sie zmienil bylismy razem 6 lat i nie wiem co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal cos do niego czuje i mam mieszane mysli jak tak ciagle blaga i mowi piekne slowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze chyba ja tylko trafilam na taki przypadek ;( myslalam ze ktos jeszcze cos napisze no coz zmykam dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no przecież ci mówie
mnie mąz zdradzał i zawsze przysiegał płakał chodził na kolanach przepraszał i znowu to robił skończ ten chory związek jestes więcej wartw niz bycie z kims takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×