Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr-21cm

Dlaczego kobiety sie boją?

Polecane posty

Mam 26 lat.Miałem 6 partnerek sexualnych.Każda z nich była inna to wiadome i miały rózne potrzeby sexualne.Ale co najdziwniejsze każda z nich miała obawy przed współzyciem z powodu mojego penisa.Ja uważam ze jest normalny.One uważaly ze jest za duzy....i zanim moglem w nie wejsc musialem je troszke przekonywac....Wiem ze sa kobiety waskie i szerokie..ale czy to mozliwe ze ja ciagle trafiam na waskie?Moim zdaniem kobiety bojA sie penisów powyżej 20 cm....nie wspomnieć że o sexie analnym moge zapomnieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwisz sie
a chcialbys zeby ci ktos cos takiego w dupe zapakowal...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a sa takie duze penisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym
a ja bym chciala sprobowac z takim duzym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja takiego
właśnie wspominam najmilej! :) tylko, że odkrył w sobie geja :(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może one lubią być przekonywane ? osobiśćie bardzo chętnie korzystalabym z takiego dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie penetracja duza palka zwyczajnie boli i tez bys musial mnie przekonywac:D Najlpesze penisy sa w rozmiarze 15-17 cm:D Po co komu taka wielka pala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwalipięta
Nie ma jak sobie poprawić nastrój pisząc, że ma się ileś tam hehe a ja mam 7 i sie nie wstydze:) czy wspomniałem juz że 7 cali:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz zafundowalem sobie dla zabawy z dziewczyna duze dildo bo ona zawsze jak twierdzila fantazjuje o duzym penisie i co gdy sprobowalismy go wlozyc to tak ja to bolalo ze nie pozwolila na dalsza zabawe (bylo nawizenie) Teraz tylko pozostaje jej patrzec na to podczas sexu ze mna Kobiety maja rozne fantazje sexualne co nie znaczy ze chca ich realizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie i mi sie wydaje ze na fantazjowaniu sie kończy...tak samo jak wiekszosc kobiet fantazjuje o gwalcie...a prawda jest taka ze zadna nie chciala by tego przezyc....Mam nadzieje ze spotkam taka kobiete jak te yto wpisywaly sie wczesniej ze chcialy by z taki mfacetem..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×