Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maalinaa7

Dlaczego nie moge osiągnąć orgazmu?

Polecane posty

Gość maalinaa7

Mam taki krępujący problem.. Od pewnego czasu jestem z chłopakiem i powoli zblirzamy się do siebie, niestety wiele razy nie było finału, on tak się starał by mi było dobrze, mimo iz bylo mi bardzo przyjemnie nie bylo końca. Moze to wina bo bylam wczesniej z kims przez dwa lata i przwyczailam się i dlatego teraz z nowym partnrem trudno mi się przestawic?nie wiem..boje sie że on pomysli ze jestem drętwa, zimna iw ogle..a ja nigdy nie mialam takich problemow z osiągnięciem orgazmu.. jaki może być tego powód?..jutro znowu ide do neigo..boje sie takiej sytuacji ze znowu się nie uda..a nie chce udawac przed nim rozkoszy, ale nie chce by myślał,że nic do enigo nie czuje.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwr
powiedz mu to co tu napislas na pewno zrozumie, powinien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clinton
Spróbujcie to zrobic w jakims romantycznym nastroju:swiece, nastrojowa muzyka,olejki zapachowe.A moze za krotka gra wstepna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba za bardzo sie stresujesz.Nowy facet...wiadomo.Piszesz ,ze dopiero zblizacie sie do siebie...daj sobie troche czasu.I nie gon bez opamietania za tym orgazmem,bo wtedy bedzie ci ciagle uciekal.Wyluzuj,nie mysl podczas stosunku o tym czy dojdziesz.Zapomnij o orgazmie,a wtedy on sobie o tobie przypomni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalinaa7
był romantyczny klimat..cicha muzyczka..winko..długa gra wstępna..on byl taki czuly delikatny..kochany i znowu nie było finału :-(( bylo bardzo przyjemnie ale "nie doszłam do końca.." az mi lezka się uroniła..jak widzialam ze ona tak się staral i ptoem byl takiz awiedziony, ze nie srpawil mi tej przyjemności..nie wiem co mam zrobic..moze wstrzymac się z bliskością przez jakiś czas..moze lepiej niepróbować..:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TV
Może warto sie mocniej pieporzyć ------------------------------------- www.komputer.gourl.org -------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieć swoje zdanie
Malina a powiedz czy sama dochodzisz do orgazmu?Czy się masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×