Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyny czy lubicie dostawac po pupie?

Polecane posty

Gość gość

bardzo mnie podnieca bicie kobiet wlasnie po posladkach. Chcialbym wiedziec co wy o tym myslicie z waszego punktu widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, chociaz jestem z natury przekuratna i troche zwzieta, to lubie jak mezczyzna okazuje swoja przewage. Jak dostane klapsa to pojawia sie iskierka wkurzenia, ale wewnatrz gdzies tam to lubie, bo jest to jakas oznaka dominacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
a co sadzicie o biciu batem badz pasem? :) takie wlasnie lanie chcialbym spuscic kobiecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
uwielbiam gdy moja dlon ląduje na wypietym kobiecym tylku :) i ten dzwiek :) fantastyczna sprawa. Strasznie mnie nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jako kobieta to lubię. Częściej ręką, ale te 'mocniejsze' zabawki też mnie jarają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie do Panow, czy lubicie jak ktos wam spuszcza lanie na tylek? I czy lubicie smak waszej spermy slizywanej z ust partnerki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pupie nie aczkolwiek w pupę to tak. Podczas seksu w trójkącie zwłaszcza w obie dziurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból przemieszany z przyjemnością. Podniecenie. Męska dominacja. Akurat tutaj upokorzenia nie odczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
16:56 a jak mocne klapsy lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
ja lubie dosc mocno wymierzac klapsy :) nie wszystkie kobiety to lubia ale znalem takie ktore mimo poteznego klapsa nawet sie nie skrzywily :) takie twardzielki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo grunt żeby to szło razem z podnieceniem. Nie ma nic lepszego niż dostawać w tyłek, kiedy jestem leciutko mokra i z każdym uderzeniem coraz mocniej się 'nakręcać'. Ech, rozmarzyłam się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
ja dzis od rana o tym marze tylko niestety brak pupy do klepania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, Hunter to mam takie pytanie. Ile mniej więcej % chłopaków to lubi? Jestem ciekawa, a nie będę przecież pytać na żywo. Fason trzeba trzymać ;). Zastanawiam się jaką jest szansa, ze trafię na kogoś z podobnymi preferencjami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
moim zdaniem zalezy od charakteru :) jesli facet jest ciapowaty to raczej nie bedzie chcial klepac :) jesli jest wladczy i zaborczy to wtedy biedna wasza pupa :D Mysle ze wielu to lubi :) bardzo czesto spotyka sie takie sytuacje ze facet klepie po tylku swoja panne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jak na razie mam doświadczenia tylko z jedynym. I on akurat był taki przebojowy, pewny siebie, władczy i się dogadywaliśmy jeśli chodzi o klapsy :D. Zastanawiam się dlatego ilu facetów w ogóle to lubi. Głupio bym się czuła gdybym ja chciała klapsów, a mój facet nie czuł tego 'klimatu' :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
droga kolezanko :) uwierz mi ze po spotkaniu ze mna nie mogla bys usiasc na krzesle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak najbardziej lubisz dawać? Jaka' pozycja'? Opisz coś więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
lubie gdy klaps ma forme kary :) przykladowo kobieta zrobi cos zlego ( moze to byc jakas blachostka :) a ja zadzieram wtedy jej spodniczke i wymierzam klapsa przy czym pupa musi byc wypieta. Druga sytuacja to podczas seksu. wtedy jestem w takim transie ze to moja reka sama wymierza klapsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
a Ty kiedy lubisz otrzymywac ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażliwy Sławek
Ja też lubię dostawać klapsy w pupę od mojego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moim faworytem jest sytuacja, gdy facet bierze mnie 'na pieska' i widząc/słysząc że dochodzę wyjmuje penisa i każe coraz mocniej wypinać tyłek. Za każdym razem dostaję coraz mocniejsze uderzenie, ale w tym podnieceniu tuż przed orgazmem to chyba zniosę wszystko :D . Potem znowu we mnie wchodzi. I jak zaczynam szczytować to sytuacja się powtarza. Jak wreszcie dojdę to orgazm nie z tej ziemi. Lubię też klapsy w plenerze np. jak każe mi się oprzeć o przypadkowy samochód o 3 w nocy jak wracamy z imprezy, kiedy ulice są puste. No i to uczucie następnego dnia... Gdy chcę usiąść na zajęciach na uczelni i czuję ten ból i momentalnie staję się mokra, przypominając sobie jak było mi dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poy****a jestes. Jak mozna lubic zeby nastepnego dnia tylek bolal tak mocno, ze az siedziec nie mozna. Nie kumam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
o i takie kobiety to skarb :) mi marzy sie cos ostrzejszego jakis pejcz albo bat :) ale do tego bede potrzebowal odwaznej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inne preferencje. Jeden woli mocniej, drugi lżej. Grunt żeby się dogadać między sobą w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię, ale podczas seksu. Tak na co dzień i znienacka to raczej nie bardzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
pozatym klaps to ma byc klaps i musi zabolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
a balybyscie sie dostac lanie pejczem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, że nie. W sumie dużo rzeczy chciałabym jeszcze wypróbować. Oczywiście mówimy o związkowym seksie z chłopakiem, któremu ufam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hunter92
widze ze odwazne jestescie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×