Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granellaok

Erotyczna Książka

Polecane posty

polecacie jakaś erotyczna książkę ? Byle nie nadmiernie romantyczną bo tego nie lubię :D. Doradźcie bo chce coś poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erotyczna książka? co to znaczy? Książka a na kładce napis: erotyczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej dużo tego jest pomijając cała serię greya ( 4 książki ) to "Dotyk Crossa" ( 3 części ) "Osiemdziesiąt dni niebieskich", "Osiemdziesiąt dni żółtych"," Na każde jego żądanie","Przeznaczona do gry","Trzy oblicza pożądania", "Wyznania uległej", "Facet na telefon", "Modlitwy waginy" sporo jest takich książek jedne są ostre inne łagodniejsze kto co woli ostre BDSM to obydwie osiemdziesiąt dni a reszta już lżejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo mi tu napisaliście, kochani /kochane jesteście :* ogarniam e-booki i zabieram się za czytanie :) A Wy lubicie takie książki czy takie standardowe romantyczne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam "s.e.c.r.e.t." i "callgirl", greya przeczytalam wszystkie czesci no ale ostatnia to juz nawet na krytyke nie zasluguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam kiedy ostatni raz czytałam zwykłą książkę pomijajac "black out" od dłuższego czasu same erotyki miło się czyta a i mąż nie narzeka bo później zawsze mnie najdzie ochota na małe co nie co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za to juz wolalam pierwsza i ostatnia czesc z anastasia jako narratorka, ale to raczej z ciekawosci bo recenzje tak sprzeczne byly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze swojej strony polecam Olivia Cunning Siners of tour. Tam jest pełno części a ja czytałam : Ostra Gra, gorący rytm, mocne uderzenie, Za sceną. Jest ponoć jeszcze więcej części ale te mnie naprawdę się spodobały !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam że wy chcecie erotyki z prawdziwego zdarzenia a nie jakieś harlekiny :-D ale każdy ma swój gust ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietek885
Nie wiem, co oznacza erotyczna książka. Jak szukasz jakichś pikantnych historii, to po prostu zajrzyj na http://xstory.pl albo coś podobne i poczytaj. Na pewno coś cię zainteresuje. Ja ostatnio czytałem fajną historię o igraszkach z sekretarką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
aaaa, jeszcze "no lady" rzeczywiscie norman jest nie do przezucia: za ciezkie na fantastyke, za malo seksu jak na erotyke, za filozoficzny jak na fantastyke... a szkoda bo moj miejscowy pan bibliotekarz specjalnie dla mnie piec pierwszych tomow sprowadzil kilka lat temu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię bajki, więc czy ja wiem? Może "Przebudzenie śpiącej królewny"? ;) Ale akurat w tej dziedzinie literackiej słaba jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×