Odpowiedz na ten temat

Fantazje mojej żony

• humungus 2017.09.14 [01:22]
    Hej
    Od dłuższego czasu moja żona podczas seksu (a dodam że mamy baaardzo udane życie erotyczne) fantazuje o tym że ja uprawiam seks z inną kobietą. Najczęściej chodzi o nasze wspólne, atrakcyjne znajome i przyjaciółki. No nie powiem, kręci mnie kiedy podczas seksu każe mi sobie wyobrazić jak grzmociłbym bezlitośnie jakąś koleżankę, albo chce żebym wyobraził sobie piękne piersi innej. Strasznie ją to podnieca, bardzo szybko wówczas dochodzi.
    Czasami tylko mi to przeszkadza, bo sama jest bardzo seksowna i wolałbym się skupić tylko na niej na niej.
    Jestem ciekaw czy więcej Pań ma podobne fantazje? I jak to działa?
    edytowano 2017.09.14 [06:24]
  • gość 2017.09.14 [02:41]
    Nie wiem co ci doradzić stary może przyjechać do ciebie i na dwie parki gr***ać i obie panie na dwa baty zapiąć ty twoja żonka ta kumpela i ja oczywiście co sądzisz o tym ?
  • gość 2017.09.14 [05:56]
    W czym Ty człowieku masz problem,gdyby fantazjowala o drugim facecie to mógłbyś troche zniesmaczony, ale Twoja zonka chce dac Ci troche więcej przyjemności w łóżku,a podejrzewam, że i sama przy tym skorzysta.
  • gość 2017.09.14 [12:15]
    Jak ją to kręci to idź w to dalej i nie kombinuj za bardzo. Im wiecej myslisz to i tak nie trafisz o co jej chodzi...pewnie o nic - to ją zwyczajnie kręci i tyle.
    To tak jak z wyzywaniem w łóżku - czasem kobiety chcą uslyszeć jakieś świnstwo lub bluzga w swoją stronę w łóżku ale tylko czasem...zrobisz to nie wtedy kiedy trzeba to dostaniesz w pysk albo zakończycie zabawe. Czasem nie warto za duzo analizowac....korzystaj i ciesz sie chwila - wiecznie trwac nie bedzie.
  • gość 2017.09.15 [17:32]
    Chcesz seksu bez zobowiązań? Jeżeli tak to zapraszam na ten portal: http://kibuilder.com/2BPE
    Znajdziesz na nim chętne panie i panów z twojej okolicy <3 Polecam!

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych