Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniekr

Flashing, czyli ekshibicjonizm subtelny

Polecane posty

Gość Maniekr

Czy ktoś z was kiedyś flashował, tzn subtelnie pokazywał swojego penisa lub erekcję w miejscach publicznych np autobusie? Podpuszczał dziewczyny do reakcji, zauważenia? Dotykał je kroczem? Dzisiaj pod wpływem trochę alkoholu i tego, że już późna noc, wracając autobuse pozwoliłem sobie na takie coś. W autobusie po pewnym czasie byłem tylko ja i pewna dziewczyna lat 17-20. Usiadła tuż przede mną, na niższym siedzeniu tak bokiem do kierunku jazdy. Twarzą na wysokości mojego krocza. Stwierdziłem, że co mi tam spróbuję. Rozpiąłem rozporek i wysunąłem penisa. Tak po 2 minutach dziewczyna zauważyła i przyglądała się mu. Myślała, że dyskretnie. Nie musiała długo czekać na erekcję, penis szybko stanął na baczności pod jej czujnym okiem. Po 5 minutach chyba już sobie zdała sprawę że ciężko bym nie zauważył jej zainteresowania i patrzyła już uważniej, nie żadne zerkanie, ale dalej kątem oka dla pozoru. Ja się ośmieliłem wysunąć w pełni oraz przysunąłem się jak najbliżej jej oparcia siedzenia. Penis przed jej twarzą jakieś 10 cm, ona - wpatrzona jak w obrazek. Po chwili przysunęła się też blisko, odległość z 5 cm od ust. Rękę położyła na oparciu fotela, aby mogła go muskać palcami. Strasznie się najarałem sytuacją. W końcu trzeba było wysiadać. Zauważyłem, że ona również wstaje. Nie schowałem więc penisa celowo. Po tym jak wysiadliśmy spytała czy mi się gdzieś spieszy. Odpowiedziałem, że nie. Zaproponowała, że można by się przejść za wiadukt obok przystanku Tam zsunęła mi spodnie i wzięła penisa do ręki, pieszcząc mnie ręką, na chwilę przed wytryskiem zdecydowała się na szybkiego lodzika. Czy ktoś kiedyś też zdecydował się na takie pokazywanie? Czy dziewczyny były świadkiem takiego zdarzenia? Czy były bierne lub pociągnęły to dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz fantazję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniekr
Nie powiem, ale odkryłem nowe zainteresowanie, hobby może hehe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo myślałeś na tą historyjką? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniekr
mogę Ci powiedzieć jedynie tyle, że długo nie wytrzymałem pieszczot ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własną ręką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tutaj ktoś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×