Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DamianGorajczyk

Gdy Kobieta jest niezdecydowana

Polecane posty

Witam wszystkie Panie na tym forum :) Wiecie nie miałem gdzie zadać tego pytania - a nie ma to jak spytać kobiety w sprawach miłosnych :-) . Jestem facetem i mam 32 lata . Rok temu rozpocząłem 3 - miesięczny staż niedaleko mojego mieszkania w szkole podstawowej jako pracownik fizyczny i konserwator . Praca wydawała się prosta i ciekawa . Jakiś czas później poznałem starszą od siebie o 6 lat piękną kobietę o imieniu Joanna . Przyznam się szczerze że tak mnie ona zaczarowała że nie wiedziałem co ze sobą zrobić :) . Joanna również zaczęła wykazywać zainteresowanie moją osobą i ja to wyczuwałem . Zaczęliśmy do siebie sms-ować , flirtować i doszło do kilku fajnych spotkań po pracy . Dowiedziałem się również że Joanna jest po rozwodzie i że sporo przeszła ze swoim byłym mężem i ma z byłego małżeństwa dwójkę synów . Na początku powiem szczerze że wszystko zapowiadało się między nami super. W miarę jak staż dobiegał do końca Joanna zaczęła "powoli wycofywać" się z naszego początkowego "związku" , tłumacząc mi że ona ma synów i boi się ich reakcji . Powiem szczerze tak że gdy zacząłem ją "tracić" to nie umiałem już spokojnie spać i funkcjonować . Gdy staż dobiegł do końca to wtedy przez kolejny rok starałem utrzymywać z nią kontakt i czasami spotkałem ją przypadkiem na dworze i porozmiawiałem . Joanna mieszka ode mnie 3 km - a więc niedaleko . We wrześniu tego roku postanowiłem że zdobędę się na odwagę i wyznam jej miłość - napisałem jej tak : "... Czy nie zechciałabyś zostać moją dziewczyną , gdyby mi się udało zdobyć lepszą pracę ? Wiesz zakochałem się w Tobie rok temu i kocham cały czas ... " Dzień później Joanna mi odpisała tak : "...Na dzień dzisiejszy nie potrafię Ci odpowiedzieć czy TAK czy NIE " Chciałem tutaj zapytać Panie co wy o tym sądzicie , bo ja już się całkiem pogubiłem .... Z góry dziękuję za odpowiedź i Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boi się nie ufa ci,bedzie chciała ciebie. słpławic bo juz jeden zwiazek nie wypalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Damian dlaczego piszesz o tym na forum pt. "życie erotyczne"? Możesz napisać, a propos czy spaliście ze sobą czy były to tylko rozmowy? To wyznawanie miłośc***isząc a nie patrząc w oczy było słabym pomysłem... Trochę zepsułeś sprawę. Na mój nos nic z tego nie będzie, ale możesz trochę jeszcze powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×