Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie jest piwnica?

Polecane posty

Gość gość

właśnie zasłużyłem na karę ;) która musi być długa,uciążliwa... i bardzo przyjemna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara może długa i uciazliwa, ale przyjemność będzie po mojej stronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiaczekjeden
pod baranami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ulubiony Depeszu, jeżeli coś mi napisałeś jeszcze, lub zadedykowałeś jakąś piosenkę, to nie widziałam, bo nam temacik zabrali :) Ale zawsze możesz powtórzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszka... Ty wiesz... :) Jakbym nie był spragniony to na pejczyk Iceberg się nie piszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wadera69
Wyskakuje mi błąd przy ostatnim linku. Reszta bez zarzutu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Muszka W pysk to nie ale wypnij nagie posladki to dostaniesz od Wilka soczystego klapsa:) A uszczypnac to moge w piersi ale zebami lekko kasajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Muszka Nie korzystam z ostanich dni wolnosci:) Ja juz ja spotkam Zone nie bedzie takich zartow jeden na jeden:) Pytalas ostatnio kto cie kocha??? Wiec ci powiem Wilk cie kocha bo jestes Polka i fajna dziewczyna i to Wilkowi wystarcza:) Wiem ze nie o taka patriotyczna Milosc ci chodzilo ale dla mnie to ze jestes Polka naprawde oznacza ze cie kocham tak jak wszystkich Polakow bo Ja jestem zakochany w Polsce:) Ale spokojnie rozwijasz sie we wlasciwym kerunku kiedys za taki zart juz bym mial Fiskarsa w glowie a dzisiaj super:) Cos czuje ze jak tak dalej pojdzie w ciagu roku dopadnie cie Goralska Milosc jakis fajny mezczyzna sam do Ciebie przyjdzie i mozemy zrobimy wtedy podwojne wesele:) Muszka powiedz bo Ja nie pamietam w jakim tym mniej wiecej jestes wieku mozesz sklamac o 2 lata:)? Ty chcialabys juz miec meza dzieci i cala reszte czy to dla Ciebie jeszcze nie ten czas:) Od razu mowie ze nie pytam ze wzgledu na Siebie:) Po prostu jestem ciekawy czy jestes juz gotowa i otwarta na Goralska Milosc malzenstwo i cala reszte i tylko musi sie pojawic ten wlasciwy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku :D k***a rozwalasz mnie chłopie. Jestem gotowa na wszystko z właściwym mężczyzną, ale Ty góralom reklamy nie robisz, więc na góralską miłość niekoniecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety Muszko,nawet nie wiesz jak mi niewymownie przykro, ale niestety nie jestem Agentem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie Agent
Niestety... :( To ja założyłem ten temat dla Iceberg w zamian za skasowaną piwnicę kar i to ja puszczam Lanę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×