Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alaknanda

Jak się uwolnić z nałogu masturbacji?

Polecane posty

Gość Alaknanda

Zaczynałam bardzo wcześnie. Nie miałam nawet owłosienia łonowego. Dziś mam 27 lat, męża, dziecko i wciąż to robię. Obiecywałam sobie przestać już setki chyba razy. Że już nigdy więcej, że to był ostatni raz, że koniec z tym, itd i niestety nic się nie zmieniło od ponad 15-stu lat (!). Jak przychodzą pokusy, to poddaję się praktycznie bez walki. A nawet jeśli próbuję się opierać to tylko przez krótki czas, symbolicznie. Nie wiem jak to zastopować. Próbowałam nawet karać sama siebie ale niewiele to pomaga. Mam wyrzuty sumienia głównie ze względu na męża. On o niczym nie wie. Sęk w tym, że masturbacja, a szczególnie chore fantazje jakie wtedy miewam przekładają się na nasze pożycie małżeńskie. Owszem, jest seks i to bardzo przyjemny, tyle, że ja nigdy nie miałam prawdziwegi orgazmu. Nigdy poza masturbacją. Tu chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny. Można w ten sposób wypaczyć sobie popęd seksualny. Fantazjować można o wszystkim ale jak się człowiek przyzwyczai to trudno jest potem wrócić na normalne tory. Czy któraś wie jak skutecznie uwolnić od nałogu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj jestem facytem też jestem żonaty miałem ten sam problem co ty tylko ty jesteś kobietą a ja facytem ja poradziłem tym problemem taki sposób ze postowałem co drugi dzien o chlebie i o w oidzie po 3 m problem zniknął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego nie da sie wyleczyc chyba ze znajdziesz facete z ktirym bedziesz miala orgazmy. Jestem facetem I mam podobnie jak chcesz to mozemy popisac na mailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Terapia pomogłaby ci. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszy szeregowy z zapytaniem
Przyjdz do nas pod brame i spytaj oficera dyzurnego o czwarta pancerna. Jak cie chlopaki z kompanii wezma w obroty to od razu bedziesz miala orgazmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak u Ciebie z angielskim, z mojej strony moge polecic zglebienie tego tematu: http://www.nofap.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starszy szeregowy z zapytaniem dziś Przyjdz do nas pod brame i spytaj oficera dyzurnego o czwarta pancerna. Jak cie chlopaki z kompanii wezma w obroty to od razu bedziesz miala orgazmy smiech.gif x co za cholota, dno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka miala podobnie i dopiero gdy z mezem porozmawiala o pragnieniu seksu grupowego.Maz zgodzil sie chetnie dwoma jeszcze facetami.Seks trwal prawie cala noc byla tak mocno zerznieta przez meza i dwoje obcych z dosc duzym przyrodzeniem nigdy wiecej juz nie myslala o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba poćwiczyć silną wolę, ten post to całkiem nie głupi pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaknanda
Kiedyś za pokutę dostałam chyba ze dwa razy post i nie pomogło. Co do pisania z kimkolwiek czy szukania sobie kogoś do pełniania fantazji to nawet przez myśl mi takie coś nie przeszło. Może u innych zdrada to normalna rzecz. Ale nie u mnie. Nie zamierzam zdradzać ani z nikim pisywać przez internet. O terapiach antymasturbacyjnych też nigdy nie słyszałam. Żałuje ale nie znam angielskiego. Ja gawariu tolka pa ruski. Silna wola? Nic juz nie powiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiedzialas co to za fantazje? Pisalas wczesniej ze chore czyli co konkretnie co jest w nich chorego jakies dewiacje czy po prostu chore ze w ogole je masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaknada
Wyobrażam sobie że jestem facetem i walę sobie konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile miałaś lat jak zaczęłaś to robić i co sobie wtedy wyobrażałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie...po co rezygnować. ..skoro sprawia mi to przyjemność. ..osobiście często się spuszczam. ..i już nie walczę z tym a wręcz cieszę się że jestem zdrowym facetem. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pieść się przy nim i z nim. Jak się bzykacie pobudzaj się równocześnie ręką, poproś, żeby to też robił, może go tego nauczysz. Dla facetów to mega podniecające. Zmień kompleks we wspólną zabawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mocno musisz go pobudzic seksualnie.Zabieraj go zawsze na badanie do ginekologa by widzial jak bada ci pochwe masz prawo go miec obok siebie nawet w szpitalu przy zabiegu czy badaniu.Spytaj go w zartach o seks grupowy trojkat, z 2 lub 3 facetow by cie zerznelo rownoczesnie.Wymiane partnerow tylko ty badz jako drugim seksie po pierwszym wytrysku wtedy mnie dlugo rzna kochanek z mezem. Pelne zaspokojenie.Przy wymianie partnerow robimy kolejke maz i kochanek po kolei jeden po drugim rzna tamta zone kochanka,gdy dojda czesto doprowadzam ich obciagajac na przemian wtedy nimdojda we mnie trwa ponad pol godziny mega jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko doskonale Cie rozumie ja robie to jeszcze dluzej i tez chce sie uwolnic od tego duzo wiem na ten temat chcesz pogadac o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 8:52 Przestan jarac sie narzucaniem innym swoich chorych fantazji. To juz naprawde stalo sie nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam tylko jeden sposób! Znaleźć faceta z wielką pałą i przestać wierzyć w bajki wpajane ci od dziecka. Chyba nie podejrzewasz że jak facet da ci wszystko czego potrzebujesz to będziesz potrzebowała czegoś jeszcze i nie poczujesz różnicy? -Bo jeśli wciąż w to wierzysz to jesteś naiwna i nic się w twoim życiu nie zmieni. Masturbujesz się bo widocznie potrzebujesz doznań seksualnych a nie doświadczasz ich bo twój mąż ma zbyt mało centymetrów w obwodzie członka i tyle na ten temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alaknanda
ale ja fantazjuje ze robie to z psem sasiadki a czasami i z jej kotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaknanda
22:58 i 9:18 to podszywy. Nie interesuje mnie seks grupowy. Nie mam takich fantazji. Od mego męża wara. To doskonały, czuły i kochający człowiek, który potrafi mnie długo i bardzo przyjemnie pieścić. Mój brak orgazmów to nie jego wina. Sama przyzwyczaiłam się do pewnych praktyk i teraz bez nich trudno mi dojść. Wszelkie zamiany partnerów, o których nawet nie myślę, nic by nie dały. Też bym nie miała orgazmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exsexman
@ gosc 9.02 Wielkosc (obnwod) czlonka to mit. Prowadzilem kiedys sexshop i z wlasnego doswiadczenia powiem, ze wielkosc wibratorow i dildo w najwieksszych rozmiarach sprzedawala sie ponizej przecietnej. Najwiecej (mowie o wibro i dildo) szlo wlasnie tych normalnych rozmiarow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udajesz orgazmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaknanda
Nie udaję orgazmów. Mówię, że było mi bardzo przyjemnie, co zresztą jest prawdą. U mnie nie ma jednego tylko szczytowania. Ja mogę szczytować raz za razem kilkakrotnie pod rząd. Więc to nie jest tak, że doszłam i już koniec. Uprawiamy seks dopóki mąż nie skończy, bo on w odróżnieniu ode mnie potrzebuje jednak pewnej przerwy po wytrysku. Dlatego on myśli, że też mam orgazmy tylko chcę jeszcze. Tymczasem prawda jest taka, że ja żeby dojść muszę sobie wyobrażać różne chore rzeczy. Bez nich nie dojdę. I to jest moja tragedia... Nie wiem jak się uwolnić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alakanda, często sie masturbujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie sa te chore rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alaknanda, moim zdaniem wszystko z tobą jest OK. Masturbacja jest twoją naturalną metodą ekspresji seksualnej. Nie powinnaś z tym zrywać. Nie powinnaś tworzyć w sobie sztucznych blokad psychicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mila autorko jeszcze raz spytam czy chcesz o tym porozmawiac wiem co jest powodem masturbacji i jak sie jej pozbyc robilam to 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×