Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIRGINIA BAYAN

JAK WYGLADA SEX Z TURKIEM? ? POMOZCIE....

Polecane posty

Gość VIRGINIA BAYAN

Witam za dwa tygodnie lece do Turcji .... wiem jakie zwyczaje maja tamtejsi mezczyzni - ale ja wcale nie wykluczam wakacyjnego romansu , chcialabym tylko wiedziec jak postepuja turkowie jesli chodzi o sex czy np jesli sie zaczniemy calowac ale ja nie bede chciec wiecej czy on odpusci albo czy oni preferuja seks klasyczny czy np. anal albo czy beda nalegac na loda . prosze o powazne odpowiedzi kobiet ktore maja doswiadczenie w temacie i z gory dziekuje .prosilabym rowniez o nieodbieganie od tematu (nie zamierzam brac turka za meza jesli o to chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Jacy sa turki tego nie wiem, wiem tylko jakie sa turczynki. Jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulkina
dlaczego fuj? tylko ludzie nie zaczynajcie ze turki to brudasy .... skaczcie z tymi streotypami, apropos tez bym miala smaczek na takie opalone ciasteczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten na ktorego ja
trafilam byl taki sobie,jak Polak.Wykszalcony chlopak,czysciutki(tu lepiej niz Polacy).Napalony byl bardzo,ja tez mialam ochote na niego,ladnie zbudowany,super skora,niezle wyposazony(chociaz wtedy jeszcze nie za bardzo mialam porownania).Potem bylo tak sobie,za szybko doszedl.Niby byl drugi raz OK ale summa summarum ale bez jakichs fajerwerkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DFLK
bylam w turcji 3 lata jako lekarka ale ngdy sie nie odwazyłam to jest inna kultura inne obyczaje odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Turcy sa bardzo napaleni na seks bo moga ze swoimi kobietami dopiero po slubie. Dlatego rzna turystki. Trzeba uwazac zeby nie byc zgwalcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka draka nijaka
Nie maja napletka wiec penis jest w innych miejscach wrazliwy. Tak wzdluz a nie przy wiazadelku. Bylam z Turkiem przez 3,5 roku i seks byl suuuper tylko nie bardzo chcial robic minetke. Ale nie wszyscy Turcy tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moja znajoma byla z mezem przed dwoma latami na urlopie w turcji, poszla na tureckie masaze oczywiscie nago tylko recznikiem przykryta. To ten turek zsunal z niej recznik zeby jej cipke zobaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VIRGINIA BAYAN
dziekuje za komentarze , apropos hiv w turcji - chyba dla bezpieczenstwa zrezygnuje z seksu z turkami (nigdy nie wiadomo co taki nieznajomy w sobie nosi ...) ale chcialabym przezyc cos z turkish love , np. namiejetne pocalunki .... jak myslicie jesli zaczne sie calowac na plazy z takim czekoladowym ciasteczkiem to on na moja prosbe na tym poprzestanie czy bedzie mimi mojego sprzeciwu dazyc do czegos wiecej , jesli ktos sie orientuje w tym temacie to prosze o sugestie bo ja z jednej strony mam ochote na male uniesienie z turkiem ale jednak na pierwszym miejscu stawiam swoje zdrowie i bezpieczenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanya stanbul
oni robia to na ostro chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Robia na ostro bo potrzebuja seksu. Ze swoimi kobietami moga dopiero po slubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz samica
wedlug mnie jak zaczniesz sie z nim calowac to nie odpusci .... zsunie napleta i tyle cie bedzie o zdanie pytal......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsza druga lepsza
Młucka na maksa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giki
szkoda dziury na takiego lepiej otworzyc szparke dla jakiegos polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedziesz do Turcji żeby dać jakiemuś brudasowi ? Sorry ale oni tylko czekają na turystki z Europy bo myślą że są łatwe i chętne, będziesz tylko zaspokojeniem potrzeb jakiegoś pajaca który chuj wie co posuwając swoje kozy i krowy złapał, nie rób z siebie pośmiewiska a jak chcesz poruchać za granicą jedź na południe Europy a nie do tych pajaców z Turcji, znajoma była i mówiła że na 2/10 turków nie odpycha z samej mordy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhdhrt
hehe, raczej nie zrobi niczego na co sama nie będziesz miała ochoty. lubią oral i interesuje ich anal, ale jak odmówisz, to zaakceptują. najlepsze w Turkach jest to, że mają duże penisy, mogą długo, uwielbiają lizać - mogliby godzinami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhdhrt
Europejki sa łatwe - zgadzam się - niektóre same im wskakują do łóżka, czego jesteś przykladem i odwrotnie niż u nas np. Rosjanki upijają co bardziej cnotliwych Turków, żeby ich zaciągnąć do siebie. Kiedyś znajomy Turek mi opowiadał, no takie biedactwo, że tylko go pocieszyć hahaha żenada. Ale uwaga uwaga Turczynki być może zazdrosne o przygody napływających koleżanek tak się rozkurwiły, że teraz jest jeden wielki burdel w Stambule np. Faceci mają tam raj. Cipki same się na nich czają. I wszyscy mają w dupie upadek jakichkolwiek wartości. Rżnięcie all day, all night, co imprezę inna partnerka/ inny partner. Myślę, że to bardzo możliwe, że niedlugo jakiś hiv zbierze tam żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy przydupas
@ghhdhrt mówisz o tureckich studentach na wymianie ? Dramat. Jak byłbym kobietą to w życiu nie dałbym dupy pierwszemu lepszemu turkowi , może mam uprzedzenie ale szczerze nie wiem co w turkach i turcji takiego pociągającego oprócz tego że jest tam tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solo contigo estoy feliz
Wiecie co,znam troche innych Turkow.Moja przyjaciolka jest zona Turka-profesor na uniwersytecie w Stanach.Co za wspanialy czlowiek,madry,fajny facet.Bylismy z mezem wszyscy razem w Turcji w odwiedzinach i jego rodzina tak samo super.Moze to wszystko zalezy od srodowiska.Jedyne co mnie powalilo to zachowanie prostych Turkow na ulicy:gwizdy,cmokania,komentarze na moj temat.Zgroza.Zgadzam sie,ze zalezy od poziomu czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIBRINA
oni sa delikatni i czuli podczas seksu , hibibi najwazniejsza i nie robia nic wbrew woli partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl-men
Moja znajoma mowila ze sa bardzo napaleni, bo z wlasnymi babkami to dopiero po slubie. Turczynki wiem z doswiadczenia ze sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjanka
turkowie w lozku to tez bomba tylko wlasnie chodza sluchy ze baaaardzo napaleni na sex wiec sie nasuwa pytanie czy np. jesli taki turek bedzie chcial zeby mu zrobic loda albo zamarzy mu sie anal a kobieta mowi nie to czy on poprzestanie na np. pozycji klasycznej czy bedzie naciskal????? oto jest pytanie ..... jak to jest z tymi tureckimi mezczyznami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjanka
wsrod turkow sa przystojniacy grzechu warci ... ale ja wole popytac zanim mialabym sie na takiego skusic ... nie marzy mi sie zostac ofiara gwaltu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komorniczka
wiec jak to jest z ich potrzebami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz jest Turkiem i wlasnie lezy na ziemi i tarza sie ze smiechu z powodu Twojego pytania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelina solange
ja bylam rok temu z podobnym podejsciem do twojego - maly romansik nie zaszkodzi. czy to turek, czy jakis turysta - sie zobaczy. w sumie mialam dwie przygody. poszlam na juz wspomniane masaze, wiedzialam, ze masazysta to dobry kasek. rozpoczelo sie dobrym masazem, po srodku byla ostra palcowka polaczona z lizaniem sutkow i skonczylo sie tez masazem. druga przygoda to byl facet z dyskoteki. tance, drinki, ocieranie, lapanie za pupe. skonczylo sie na nocce w pokoju: oral, klasyk, od tylu i na jezdzca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibbi
a jak to jest z turkiem co nie mowi nic o seksie tylko prawi komplementy jak z bajki i proponuje malzenstwo? bardzo prosze o pomoc osoby ktore sa w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibbi
to jak? jest tutaj ktos w temacie i cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka malinka
filka malinka cud miod i malina ... przy takim kobieta czuje sie jak princess wszystko czego chce kobieta ---dlaczego jestem idiotka?-bo jestem polska idiotka.Dlaczego nie wiem kim sa muzulmanie i jak traktuja kobiety-bo jestem polska idiotka.To tyle mam do dodania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finka malinka
Napisano juz TOMY artykulow na temat TRAGEDII jakie spotykaly kobiety europejskie w tym czesto i gesto POLSKIE ze strony muzulmanow i innych.Szczegolnie M U Z U L M A N O W !!! To jest zupelnie INNA KULTURA !!! To po piewrsze.Po nastepne-oni chca sie dostac do europy-te dzikusy chca wszyscy do europy.Wykorzystuja takie naiwne iodiotki jak Polki zeby to urzeczywistnic.To sa jedne z setek aspektow tego zagadnienia.Jak najdalej OD TURKOW,w ogole muzulmanow !!!W ogole innych kultur.Wszelkich murzynow,arabow itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×