Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość VIRGINIA BAYAN

JAK WYGLADA SEX Z TURKIEM? ? POMOZCIE....

Polecane posty

Gość gość
kocham seks z moim kolegą turkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" a jeden eunuch skubany Turek przywiązał sobie do c***a sznurek:) sznurek się zerwał wiaderko spało a pała pizła go w gardło":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 9999
Byłam dwa lata temu w Turcji. Polecialam sama na tydzień. Już na lotnisku czekał na mnie Turek, który miał mnie zawieźć do hotelu. Trochę rozmawialiśmy, był miły i grzeczny. Z wyglądu nic szczególnego, ale wiedziałam, czego chciał po kilku minutach rozmowy. Moj facet został w kraju. Szczerze mówiąc nie bardzo wtedy wiedziałam, ze dużo Polek tam jeździ po sex. Moj Turek miał na imię Emre. Zostawilam mu nr telefonu i oczywiście następnego dnia rano zadzwonił. Umówiliśmy sie na disco. Było miło, pare drinkow i już miałam dobry nastrój. On nie był natarczywy, to chyba ja zachowywalam sie Po alkoholu prowokujaco. W każdym razie Po disco poszłam z nim na drinka do jego małego mieszkania. Nadal był delikatny i miły. Oczywiście skończył sie ten wieczór w łóżku. I tu zapomniałem o tym, ze ktoś na mnie czeka, miałam w głowie tylko dobra zabawę. Miałam wypoczac grzecznie, a tu już drugiej nocy obcy facet mnie bzykal. Ale jak on to robill:-). Mimo, ze był drobnej budowy , jego rozmiar był imponujący, szczególnie grubość. Robił to tak jak chciałam, tak jakby mnie znał od lat. Mam dość duże doświadczenie w tych sprawach, ale to co ze mną zrobił przeszło moje wyobrażenie o sexie. Miałam kilka orgazmow, a on robił to dalej. Padalam już ze zmęczenia, a on ciagle mnie rznal. Oczywiście byliśmy zabezpieczeni. Jak skonczylismy wreszcie powiedział tylko, to dopiero początek mała. I faktycznie rano bzykal mnie dwie godziny. Potem spotkaliśmy sie codziennie. Dużo zwiedzilam z nim, a każda noc to kilka orgazmow. Oczywiście mówił, ze mnie kocha. Jak wyjezdzalam błagał żebym z nim została. Oczywiście wróciłam i od razu wytrzezwialam. Dzwonił i pisał , ale nie rozmawiałam już znim. Ale tego co było nie zapomnę, chociaż żałuje, ze to zrobiłam, bo kogoś tu bardzo skrzywdzilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majka 9999 Ale Ci fajnie.... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 92
Ludzie co wy tu wypisujecie. Spotykam się z Turkiem od jakiegoś czasu. Bardzo różni się od polaka. Jeśli chodzi o sex, to będzie taki na jaki mu pozwolisz. Jeżeli chcesz się tylko calowac to na tym poprzestan, ale nie wiesz co tracisz. nie jest nachalny, wrecz przeciwnie, najpierw zapyta czy moze, na poczatku to troche krepujace, ale pozniej po jakims czasie sam zauwazy czego chcesz. moim zdaniem wspaniali kochankowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki nic innego nie potraficie tylko rozlozyc nogi jakiemus brudasowi jestescie zalosne jedziecie na wakacje a juz macie w glowie tureckie kutacy ach feee ,donatan nagral piosenke ktora pasuje do was idealnie , normalni ludzie jada odpoczywac a nie rozkladac nogi jakims pastuchom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam dwoch,jeden ok 30 kilka lat temu sex byl cudowny,wspanialy kochanek drugi po 50,zenada ja juz tez po 40,myslalam bedzie fajnie -za pierwszym razem nie zdazyl wlozyc-byl gotowy,nie powiem twardy ale nieporadny,drugi raz sex z nim uprawialam po miesiacu,myslalam sobie no pierwszy raz moglo sie zdarzyc ale ten drugi i trzeci raz moze byl troche lepszy 3x ruszyl sie we mnie i gotowy,juz sie nigdy z nim nie spotkam,szkoda zdrowia i czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja żona regularnie uprawia sex z Turkami Jest zachwycona.Opowiada wszystko swojej koleżance Kiedyś podsłuchałem jej opowieści Mowiła że mają bardzo duże penisy i wkładają bardzo sprytnie w o***t. Raz po jej przyjeżdzie chciałem jej włożyć penisa do cipki to przez pomyłke wpad mi do o***tu tak była rozciągnięta Powiedziała że koleżanka pożyczyła wielki wibrator i chciała spóbować.Teraz przebywa w Stambule coraz częściej . Przestała nośić majtki bo chce kochać sie jak najszybciejJa musiałem kupić nakładkę na penisa bo mój był dla niej za mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość653ely
haha jack dobry tekst rozbawił mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja widzialam jak bylam w DE jak turek j***l turka az mu z hhhuujaa zlazla skorka, po tym mnie jeszcze posuwal smialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejusmiech.gif mam 23cm zapraszem selve1411@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najdalej od takich jak Ty
jeb....e ku..wy żałosne !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onkaq
Mieszkam od 4 lat w De i nie wiem jak europejki mogą oddawać się turkom. Co trzecia chodzi samotna matka, bo wydupczył, a ślubu przecież z katoliczka nie weźmie. Turki obiecuja, rozkochuja a potem wracają do swoich biednych żon, majstrujac im dziesiąte dziecko. Przystojny turek? Proszę was, co w tych brudnych ciałach jest fajnego? Nie jestem rasistka, pracuję w barze, gdzie przychodzi ich trochę, rozmawiam z nimi itd ale obrzydzaja mnie! A najgorszy jest ten turecki język, jak klekotanie jaj o dupe. Żałosne, że polki dają im się podrywać, myślę że o wiele ciekawiej byłoby z hiszpanem, albo włochem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 16 lat mieszkam w Berlinie.Turków tu zatrzesienie, tych bardziej nowoczesnych i ortodoksyjnych. Mimo , ze maja rozne interesy i pracuja w roznych zawodach , to sadze , ze okolo polowa z nich jest tylko na socjalu i nie maja wiekszych aspiracji , to im wystarcza. Jesli nie poruszasz tematow religii , to sa dla ciebie mili i grzeczni. Turczynki potrafia sie elegancko ubierac , Turcy zreszta tez. Ale to wszystko moze 5%. Reszta nie umie wyzwolic sie z tradycji. Turczynki moga rzadzic w domu ale w towarzystwie zadna nie smie zwrocic uwagi mezowi , nawet jak ja poniza , co u nich nagminne. Na dluzsza mete Turcy sa nielojalni , falszywi , nieslowni. Porzadny Turek to ewenement . I bardzo roszczeniowi , zarowno w rodzinie jak w pracy czy w urzedzie. Mimo wylanych perfum zawsze sprawiaja wrazenie niedomytych , czesto pachna ostatnim posilkiem . Bezposrednio nie wiem jacy z nich kochankowie , ale kolezanka , ktora byla z Turkiem 2 lata twierdzila , ze normalnie , nic specjalnego.Po dwoch latach jak ze soba krecili i ona zaczela wspominac o slubie sprawa sie rypla.On byl od niej 3 lata starszy i okazalo sie , ze zonaty i ma 2 dzieci.Chryje mu zrobila , az w kawiarni krzesla lataly.Tak ja zwodzil.A wczesniej zagladal w oczka , mowil o uczuciu na zawsze i oczywiscie wykorzystywal. Wyszla na glupia naiwniaczke , przeplakala u nas caly wieczor. W ogole Niemcy niezbyt lubia wsxelkich kolorowych , to co pokazuja w mediach to falsz i robione na zamoeienie programy i filmy.Mieszkam tu i z pierwsxej reki wiem od Niemcow.Tylko Niemcy sa bardzo bierni wobec polityki swojej kanclerz. Wykonujemy z mezem wolne zawody i tej racji mamy kontakty z wieloma ludzmi i to sie potwierdza .Przy biernej postawie Islam w Niemczech ma sie dobrze. Te Niemki , Polki i inne , jak wyszly za Turka to maja roznie , ale bardzo wiele po cichu , w cztery oczy , to narzeka. Zwlaszcza na skapstwo , wydzielanie pieniedzy , brak wsparcia i rekoczyny.Rekoczyny to czesto w tureckich rodzinach , norma. Mlode Niemki czesto chodza z Turkami , tez do lozka , ale niewiele jest slubow , za to czesto maja kolorowe dzieci a Turcy skarza do sadu i sadownie odbieraja te dzieci niemieckim lub innym matkom. Takze zwiazek z Turkiem to bardzo duze ryzyko. Ja mam swojego Polaka i dogadujemy sie tyle lat znakomocie , chociaz on pyra z Poznania a ja z Podlasia. Nie wiem po prawdzie jak mozna cos czuc do kolorowych oprocz ciekawosci.Ja ich toleruje , ale to wszystko.Mi do szczescia potrzebni nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina94
Ja mam kochanka Turka. Jest cudowny. To że myślą tylko o sobie podczas seksu to akurat w moim przypadku kłamstwo. Zawsze czeka na mnie. Faktem jest, że szybko się regeneruje i po każdym stosunku, nieważne czy pierwszy czy piąty, prezerwatywa pełna max. Czasem mam już go dość... Minetka...robi niesamowitą, przede wszystkim lubi robić. Pozycje? Wszystkie możliwe :) i do tego...niesamowicie przystojny. Aż miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turek jest lepszy od polaka bo ma wiekszego kszaka ale jak juz Cie posuwa to caly czas zsuwa mu sie i kuutassa skorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina94
Hmm...nic takiego nie zaobserwowalam ale możliwe. Każdy jest inny. Polacy też są dobrzy w łóżku, ale i tak nic nie zastąpi niesamowitej urody tureckiej. Black man haahah mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same szmaty na tym forum,d***** bez honoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze k***********y na swiecie sa polki katoliczki bo duupppy daja kazdemu bez wzgledu na kolor skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina94
Chyba zakompleksieni chłopcy to piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Turcy są brudny i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie trafiłam na brudnego ale fakt mieszkanie nie było czyste i nie w zasadzie nie jest do tej pory z tego co widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baskgość
To nie prawda że Turcy to brudasy,wręcz przeciwnie oby Polacy byli tak czyści jak oni .Żyję z Turkiem już 6 mies , to wspaniały człowiek i kochanek . Prawi komplementy , namiętny , potrafi rozpalić do szaleństwa .Co prawda nie jest przy tym zbyt delikatny .Zawsze chce żebym to ja odczuła orgazm lub razem . Kocham go za to . Po seksie obsypuje mnie pocałunkami . Następny jego ruch to idzie pod prysznic ,to u nich norma ,każdy tak robi . Jak można mówić że to brudasy . To Polak zejdzie z jednej i wchodzi na drugą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z turkiem. Wymaga ulegosci ale ja jestem taka kobieta. Seks bardzo czesto nawet do kilku razy dziennie. Ssac musze prakrycznie na zawolanie np wola mnie do kuchni i rozpina slodnie. Sam stosunek to nie ma duzego dlatego w pochwie nie czuje dobeze. Woli w pupe. Z turkiem nie ma odmowy. Czesto budzi mnie w nocy jak mi wsadza. Jak mam okres to zawsze oral i w pupe. Co tam jeszcze...zawsze mam polykac. Polecam kobietom ktore podnieca jak sa ulegle i ktore lubia jak sie je uzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram maja masakrycznie male fiuty. wiem bo kilku juz ujezdzilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna Turka
byłam z Turkiem 2 lata. Podstawą był anal. Trudno w ogóle było odmówić seksu, musiałam też być uległa i wygolona. Trudno też mówić o jakieś grze wstepnej chyba ze zaliczyć do niej klepnięcia w tyłek i słowa "pokaż mi swoją d**e". Musiałam "dawać " czasem nawet z trzy razy dziennie. Albo gotuje obiad, on przychodzi, rozpina rozporek i mówi "ssij". Ogolnie nie mial dużego, czasem wcale go nie czulam w sobie, wypadal, dlatego wolal tez wkladac w pupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez pchal mi caly czas w pupe.zawsze chcial tylko analnie. Gdy chcialam sie kochac normalnie zawsze sie denerwowal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam to co mowily przedmowczynie. Mialam faceta Turka i od poczatku chcial seksu analnego. Kiedy zapytalam dlaczego nie mozemy kochac sie w cipke odpowiedzial ze robie sie tam za mokra a wtedy on nic nie czuje bo jestem luzna. I ze w pupe mu ciasno. Poza tym wtedy wie ze mu sie calkiem oddaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×