Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochanek

Polecane posty

Gość gość

Szukam Kochanka, inteligentnego, eleganckiego, miłego i przystojnego. Mężczyzny, który potrzebuje bliskośc****ięknego seksu (nie wulgarnego) i pragnącego poczuć bliskość drugiej osoby, a ja „motylki w brzuchu”. Mam 40 lat, zadbana, mówią ze atrakcyjna, lecz to rzecz gustu:) Jestem z Gdańska, dawno nie uprawiałam seksu, tęsknie za tym, potrzebuje tego. Mój mąż, nie ma już tej sprawności z powodu choroby, lecz kochamy się ( nie mogę tego ukryć- przepraszam). Jest mi bardzo źle, nie wiem co robić…? Mam nadzieje, ze wzajemna prywatności - to oczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz na p-lu@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz rakol290@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna tak robic powinnas uprawiac seks w obecnosci meaz by nie byc zaklamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jak twierdzisz kochasz męża,to kochanka szukasz dla ostrego,wyuzdanego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałaś/łeś ze zrozumieniem „dla ostrego,wyuzdanego seksu” ? Napisałam ”pięknego seksu (nie wulgarnego) i pragnącego poczuć bliskość drugiej osoby” To znaczy - ostry, wyuzdany ? ……..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś,że kochacie się z mężem,a to oznacza,że bliskości i czułości nie powinno Ci brakować. Nie wierzę więc, że szukasz jej w kochanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w obecności męża, jeszcze bardziej go ranić i pokazać czego nie może robić , a chciałby…Zboczeń nie brakuje na świecie, ja preferuje intymność. Zakłamana? Może? Co mam robić…….?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze zrobic Tobie maz minetke po nim wejdzie kochanek.A czy pytalas meza o taki seks we trojke.Bo to jest ohydna zdrada pokatnie sie kochac z innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Napisałaś,że kochacie się z mężem,a to oznacza,że bliskości i czułości nie powinno Ci brakować; Nie wierzę więc, że szukasz jej w kochanku” Nie brakuje, kochamy się w sensie uczuciowym i jest nam dobrze. W kochanku oczekuje ładnego seksu, bliskości i czułości podczas stosunku, miłej rozmowy itd.. Ciężko mi o tym pisać…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko rozumiem twoja sytuacje i rozumiem twoje potrzeby jestem troche w podobnej sytuacji i tez pargne miłego intymnego seksu. I jestem z twoich okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×