Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarcinEvo

kochanki szukam

Polecane posty

Gość MarcinEvo

szukam kochanki woj.lubelskie mam 30l, 172 wzrost, 80kg nie mam dużych wymagań, dyskrecja i higiena, zadbana kobieta kobiety piszcie !!! evofast@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może się zgramy bo ja kochanka poszukuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez szukam kochanki 35-40 centr Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie szukam kochanka a faceta na stałe, wcale niekoniecznie zdecydowanego na obrączki. Chcę mieć faceta , bo mieszkam sama, gospodarstwo w spadku po dziadkach , duży zabytkowy dom i kilka ha, które oddałam w dzierżawę sąsiadowi. Mieszkam tu sama, dojeżdżam kilka km do pracy a nikogo interesującego na horyzoncie nie ma. Albo zajęci, albo nieudacznicy życiowi, albo mizeraki bez wyglądu i obycia. Mam 31 lat, rozwódka bez dzieci, były okazał się jednak ciapą i człowiekiem bez aspiracji a poza tym nie miałam w nim wsparcia, gdy trzeba było męskiego czynu, to podkulił ogon. Mam długie włosy koloru miedzi, 176 wzrostu, 70 kg, biust i tyłeczek zgrabniutkie, lubię wysokie obcasy, ubrania w stylu western, jeans i skóra, terenówki i potężne motory. Facet nie może być karłem ,190 i powyżej, kawał chłopa , w stylu drwala lub gladiatora. Ma potrafić zdominować mnie w łóżku, być sprawny i pomysłowy jeśli chodzi o seks i być długodystansowcem, dla którego noc spędzona na pieprzeniu się z kobietą nie przeszkadza normalnie rano iść do pracy. Tak to sobie wyidealizowałam, może tu nikogo nie znajdę, ale nie mam zamiaru się zrażać. Jak mieć faceta i kochanka , to takiego jakiego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły z ciebie towar, moja droga. Podoba mi sie twój opis. Niestety jestem zajęty. Ale chyba takiej kobiety bym potrzebował - zdecydowanej i wiedzacej czego chce. Bo sam wiem czego chce i sam jak coś robię, to na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zajęty, co począć qrna. Twoja prezentacja tak mnie wczoraj podnieciła, że przerżnąłem żonkę jak rzadko kiedy, aż zdziwiona była jak ostro ją posuwałem i wiadro spermy wylałem jej na cycki i twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×