Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matylda68

lubie sex

Polecane posty

Gość matylda68

lubie sex, mam zawsze na niego ochote, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
a wy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My też
ale nie z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
a skad wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My też
Bo jesteś za stara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Twoim wieku
to nie jest normalne. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa wiec
ja mam ciagle ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
ja stara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My też
68 - to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
bredzisz, wcale nie mam tyle 38 sieroto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
38 do setki mi brakuje. Opadła ci szczęka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och00
to ty stara dupa jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
jakis glupek sie podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
A ja jestem jeszcze żywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
odwal sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie sex, lubie sex a nawywam siebie \"rex\" czyli \"król\", po lacinie póki ma seksulanośc nie minie bo w seksualności mam wiele radości walę konia sraką sram i nie jestem wcale cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
ty poeta jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CORCA
ZAWSZE LUBILAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
ostatnio cos mnie naszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
Zawsze lubiłam. Już w przedszkolu wołali na mnie: poruchawka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
czy o 21.32 trzeba silic sie na glebokie wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalne bardzo normalne kobietki największe zapotrzebowanie i suma sumarum największą radość z sexu czerpią pomiędzy 30 a 40 tym rokiem życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
podszywacz klamie, wcale nie w zlobku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
dzieki me-36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to weź zobie nicka zarezerwuj i będziesz miała podszywaczy z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o facetów, których dziewczyny mają małe piersi mówię by przechodzili przez jezdnię jako piesi bo jeśli będa jako zwierzęta przechodzic może im szybkie auto przeszkodzić --- mały penis mała dziurka a tam wchodiz już wiewiórka polna myszka siedzi sobie i zabakami serek skrobie -- masz morko ja też taki to już \"peknięty jeż\" od tej pory zawsze gdy się dupcacie wcadźcie sobie w dupe wilgoci pochłaniacze -- kobiecy wytrysk, kobiecy wytrysk nie mowcie mi tu o darciu któw bo każdy kot jak ma futro to jdzie do sklepu jutro a jeśli mu futra brak chodiz na wspak ...a co ma do tego kobiecy wytrysk? koty mają większe problemy i nie zajmują się tym bez ściemy -- kobiecy wytrysk, kobiecy wytrysk nie mowcie mi tu o darciu któw bo każdy kot jak ma futro to jdzie do sklepu jutro a jeśli mu futra brak chodiz na wspak ...a co ma do tego kobiecy wytrysk? koty mają większe problemy i nie zajmują się tym bez ściemy --- wierszyk dziewczyny\": o większego trudno zucha jak był mój co udaje zucha w łóżku maca mnie i maca a ja już dostałam kaca w jaktkach mam mokro bardzo a on mi tam rękę wsadzo i suteczki mi twardnieją i mi dobrze z ta nadzieją że za kilka małych chwil bedzie dla mnie ograzm jak w nosie gil -- seksowna lesbijka nad moją głową krąży kółka seksowna lesbijka przelatuje nad nami i całuje nas w czółka seksowna lesbijka jest kwintesencją lebijskości seksowna lesbijka nie ima się brudności -- niech ktoś poradzi, daję słowo abym nie czuł kłucia na surowo bo kiedy jestem ugotowany wtedy nie bolą mnie żadne rany --= Duże wargi sromowe - to płachta na byka Duże wargi sromowe - niech ich nikt nie dotyka -- moja dziewczyna tez miaął małe piersi, wiec pomyślałem co to za róznica małe cz w ogóle i teraz pozytek oglny, bo obciąłem jej piersi i nie ma problemu z piersiami, bo ich nie ma, a pozytek drugi to taki, że mam teraz dwie miseczki pochodzenia organicznego w domu więcej i mogę na nich podawać czipsy -- montypajtona wiekiego zucha co was nigdy nie słucha jest głuchy i ślepy a na oczach ma rzepy ale ze wszystkich osob na forum on robi największe głupoty labolatorium --- trans pije? nie tran piję tran wieloryba to ochhyda dlatego teraz zamiast pić wolę czopki wsadzic bo nic tak nie poprawia chumoru na świcie jak wsadzic czopka w klozecie --- >> solar factor co \"aha\", co \"aha\"? czyżby moja dupa sra? nie to tylko tutaj przed chwilką solar factor dala sie poznać motylkom wszystkim paniom z motylami pod pizdami, pod pozdami -- definicja balachary \"nie sięgac o umysłowe ciężary\" bo balchary bardzo nie lubiom tego wielkiego wysiłku psychicznego -- mój mąz to też był dupek miał 15 i pół godziny wzrostu, więc go zwolniłem i teraz żyję z psojem Brytanojem kurwać ;-) --- moje motto sie tak zaczyna: \"kiedy do ciebie podejdzie glina nic nie rób tylko sraj bo to taki właśnie kraj\" --- montypajton - nowa oferma na forum montypajton - montypajtorum tylko tak sie składa przeważnie że on jedzie a ty stoisz błaźnie --- stara oderma - kto to jest właśnie może on zaraz zniknie, zgaśnie może sie w powietrzu rzopłynie nim to forum nie zaginie --- montypajton - sztuka i kicz montypajton - siedź i kwicz bo z tych dwóch jedno jest tylko: zostać na koniec świata: \\\"motylką\\\' bo tylko ona ma duże takie dwie wystające wargi sromiakie --- ja bym ją za to zarabal siekierą za to że sie okazała ścierą każda ściera - to wadomo nie pozwala chodzić na goło --- po ilu latach, ach po ilu zjesz mnie dzisiaj krokodylu? bo już w bajoże wytrzymac nie mogę zjedz mnie lub wyrzuć na podłogę --- ja mam wygląd 3D jak sie rozbieram przed dziewczyna to jestem trójwymiarowy, serio mam trzy wymiary: szerokośc, długość i wysokość to dziwne, ale potrafię nawet sobą sterować, a pod koniec dnia jak usypiam to wyświelta sie napis \"Game over\" --- ja bym rozważał możliwość przemielenia twojego faceta w maszynce do robienia knedli na żywo, tzw. \"live\" byłoby to widowisko rodzinne. ze zmielonych resztk usmarzyłabyś kotlety i rozrzuciała po podwórku dla krokodyli. jesliby coś zostało mogłabyś pozbierać z ziemi i pomalować zielona farbą, ajko znak \"szanu jzieleń\" i wręczyc te resztki staremu poczciwemu gorylowi spod klozetu --- analne zabawy? -wyszedłem już z wprawy! --- ja bym dał dziewczynie barhanowe futerko ...gdybym je miał gdybym miał barchany to bym je dawał rozdałbym całemu światu barchanów ktrych nie posiadam lla, la, la (nutka jedna i druga) --- zajebana prostytutka poprosiła kiedyś dutka daj mi dzioba miły ptaszku o on ja na to: leć ze mną do Damaszku --- pieścidełko.. pierdzidełko dupa grozek pierdo-noszek ten staniczek jest z lateksu nie pozbawia myśli seksu --- ja w tym wieku poważnie nawoziłem kupy każde i zbierałem je po lecie by umieścić w miejskim szalecie stą nie pierdacz misiu miłu że 22 wiek to czas iśc do mogiły bo w tym wieku nasza męskość osiąga nawiększą skuteczność -- chcesz żeby przestał - walnij go w łeb chcesz żeby przestał - bo z niego cep --- makaron jem, makaronem sram montypajtonem sie nazywam -- masz dość pomarańczy, bo ci odbyt po nich tańczy w kiblu masz z tego sensację gdy odwiedzasz ubikację, bo zjadasz swe pomarańcze a w kiblu srasz skakańce sprobój zatańczyć na skakance może to pomoże twojej koleżance tobie na sraczkę raczej radzę wziąć z parapetu czarną sadzę i sie nią nazmarować a potem jeść i pomarańczować --- Lusesita de Milagros Dolores sie na mej poezji poznała dlatego jest dla niej dostepna cała moja pała może mi z nią wszystko zrobić nawet mi ją wychędorzyć tak bym mógł starości dożyc może mi ją nawet i odczepić a potem i tak sie wszystko rozleci bo monty jest zbudowany z kitu pitu, pitu, pitu, pitu ;-) --- lubie sex, lubie sex a nawywam siebie \"rex\" czyli \"król\", po lacinie póki ma seksulanośc nie minie bo w seksualności mam wiele radości walę konia sraką sram i nie jestem wcale cham --

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matylda68
A teraz wołają: purchawka. Dlaczego? Przecież nadal lubię sex. Tylko sex mnie nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×