Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Tanitanka

Lubie sie fotografowac nago

Polecane posty

Gość Tanitanka

Gdy jestem sama w domu to czesto rozbieram sie do naga, ustawiam aparat na stole i robie sobie zdjecia w najrozniejszych pozach. Potem przegladam je na ekraniku aparatu i szalenie mnie to podnieca. Czasem zrzucam na komputer i ogladam siebie na duzym ekranie. A na koniec wszystko kasuje by za dzien, dwa albo tydzien znow powtorzyca cala sesja. Nie pisalabym o tym gdyby nie powracajaca szalona mysl by poprosic o wykonywanie zdjec siostre.Juz sobie nawet obmyslilam ze jako powod podam to ze niby chce szczegolowo dokumentowac wlasne cialo. Jestem zboczona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie, zboczony w tym towarzystwie jest tylko aparat 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Nie jestes. Ja tez tak czasami robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobi
A nie podniecało by Cię jakby zdjęcia robił Ci obcy facet ? Oczywiście bez dotykania, nic prócz robienia zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Po prostu robisz sobie selfie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następną sesję wrzuć tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
Przed obcym facetem pewnie wstydzilabym sie rozebrac. Przed siostra latwiej bo widzialysmy sie juz nago. Chociaz biorac pod uwage pozy jakie przybieram przed obiektywem to pewnie tez moglabym sie wstydzic. W koncu to fotki najintymniejszych szczegolow lacznie z rozchylaniem palcami warg sromowych. Siostra nie uzna mnie za wariatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Lepiej jej nie pokazuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobi
Jak jesteś blisko z siostrą to pewnie, że nie. Może się trochę pośmiać ale powinna Cię zrozumieć. W końcu to tylko zdjęcia. Czemu byś się wstydziła przed facetem ? Nie podniecało by Cię to jednocześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
Zmieniam zdanie. Chcialabym zeby fotografowal mnie facet ale bez zadnego dotykania czy seksu. Po prostu robi zdjecia i tyle a ja wyginam sie przed nim naga. Oczywiscie ze bym sie wstydzila ale jak teraz wyobrazilam sobie to wszystko to poczulam podniecenie. Nie wiem tylko czy jak przyszloby realnie co do czego to czy bym nie stchorzyla. Teraz gdy o tym mysle to jestem odwazna i chcialabym byc nago przed facetem. Juz czuje sie podniecona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namow fotografa zeby sie tez rozebral do naga. Bedzie ciekawiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobi
Bo to jest bardzo podniecające, intymne. Ile masz lat i skąd jesteś ? Oczywiście najlepiej zacząć od jakieś kawy i rozmowy. Troszkę się poznać i wtedy jest łatwiej rozebrać się przed już mniej obcą osobą. Z chęcią bym został Twoim fotografem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el_Moreno
Wyślij jakieś foty na el_moreno@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
Nie, zadnej kawy, zadnej poufalosci,zadnej rozmowy. Nie tak to sobie wyobrazilam.W moich myslach przypominalo to profesjonalna sesja. Ja sie rozbieram, a foograf ustawia sprzet. Gdy jestem juz calkiem naga on zaczyna fotografowac. Jedyne rozmowy jakie sa miedzy nami to jego polecenia jak mam stanac: obroc sie, podnies rece, stan tylem, pochyl sie, rozchyl dlonmi posladki, itd. Polecenia krotkie i zwiezle ktore ja bym wykonywala bez slowa komentarza i bez wstydzenia sie. W duchu bym sie bardzo wstydzila gdyby zagladal mi aparatem z bliska miedzy nogi ale zarazem bardzo by mnie to podniecalo. Chcialabym tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z jakich okolic jesteś bo niema sensu umawiać się z kimś ze świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
Nie ma sensu w ogole sie umawiac jesli w ostatnim momencie stchorze. Dlatego najpierw wyprobuje swa odwage przed siostra. Jesli naprawde rozchyle palcami wargi sromowe czy posladki i pozwole jej tam fotografowac to wtedy pomysle o facecie. Boje sie tylko ze rodzona siostra uzna mnie za wariatke. Ktora dziewczyna pozuje z rozchylona c***a przed wlasna siosta? Chyba tylko ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mobi
To jak to opisujesz strasznie działa na wyobraźnię :) jak to się mówi nasz klient nasz pan :) Twój pomysł wydaje się bardzo ciekawy i chyba nie sposób było by mi odmówić. Po paru takich zdjęciach bezdyskusyjnie zrobiłbym się twardy. Skąd w takim razie jesteś ? Opiszesz troszkę swoje ciało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się każdy z nas ma jakieś upodobania może siostra też o tym marzy i będzie fajnie działaj bo szkoda życia poznawj co nowe i nie odkryte przez Ciebie życie jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty Mobi to chetnie nagie dzieciaki fotografujesz. Zboczeniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz siostrze że chcesz mieć na starość pamiątkę jak wyglądałaś kiedyś, to na pewno zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra powinna być osobą do której dziewczyna ma największe zaufanie. Myślę, że odpowiedni wstęp, wyjaśnienie, że masz takie niewinne hobby, do podkręcania ale siebie nie prezentowania innym. Na pewno przyjmie to z humorem i zrozumienie. W takim przypadku zapytaj czy nie mogłaby pomóc ci w zrobieniu fotek w ujęciach które samej trudno wykonać. Może zechce obejrzeć fotki z ostatniej sesji ? Niekoniecznie pokazuj od razu te ostrzejsze z manipulowaniem przy cipce. Może poprosi żebyś jej również zrobiła pamiątkowe rozbieranki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
Bardzo dobre pomysly. Tak wlasnie zrobie. Powiem ze chce miec takie dokumentalne fotki "na starosc" a jak nie bedzie mnie wysmiewac to przyznam ze takie fotki mnie pobudzaja i lubie patrzec na swoje zdjecia. Jak dalej nie bedzieunawac mnie za wariatke to zaproponuje ze jak zechce to ja jej tez zrobie takie fotki by tez miala na pamiatke. Moze zapozujemy we dwie? Tylko znowu trzeba by korzystac z samowyzwalacza. Ktos wyzej prosil bym opisala jak wyglada moje cialo. Nie bede tu udawala jakiejs miss bo takowa nie jestem. Mam male piersi. Siostra choc mlodsza ma normalne, wieksze od moich. Ci/pa tylko strzyzona ale nie ogolona bo jak kiedys ogolilam to przy odrastaniu mnie swedzialo. Jedynie ze swoich stop jestem zadowolona. Na niektorych zdjeciach zginam noge jak w jodze i dotykam jezykiem swoich palcow u nog. Bardzo mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alicja
No cóż ciekawy temat od dawna kołacze mi się taka myśl po głowie ale nie wiem jak się do tego zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
To szkoda ze nie jestesmy sasiadkami. Wolalabym rozebrac sie przed kims to mysli podobnie. I pierwszy raz najlepiej przed dziewczyna. Natomiast jak zareaguje siostra na moja propozycje to nie wiem. Moze napawde uzna mnie za wariatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alicja
A chcesz żeby fotki robiła Ci siostra ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
Wolalabym zeby kto inny niz siostra ale tak sobie mysle ze przed siostra bede miala najmniej oporow. Po prostu widzialysmy sie juz nago i to wielokrotnie i zadna sie nie wstydzila. Inna sprawa ze wtedy zadna z nas nie przezentowala przed druga pupy czy ci/py a w moich fotkach chodzi wlasnie o fotorafowanie tych najwstydliwszych miejsc bo ogladanie takich swoich zdjec strasznie mnie podnieca. Zaluje ze nie znamy sie blizej Alicja bo Ty to rozumiesz i przed Toba moglabym sie rozebrac i pozakac wszystko. Jz teraz gdy to pisze i sobie wyobrazam jak stoje przed Toba naga a Ty obchodzisz mnie dookola z aparatem to podniecam sie na samo wyobrazenie tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość alcja
Ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanitanka
Ja w tym roku mam osiemnastke a siostra jest 2 lata mlodsza. Mlodsza a mimo to ma wieksze i ladniejsze piersi od moich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×