Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzis na pomaranczowo

MOJA ŻONA NIE LUBI SEXU

Polecane posty

Gość dzis na pomaranczowo

Mam już dość. moja żona nie lubi sexu. Od 6 lat jesteśmy małżeństwem i w sprawach sexu jest tragicznie. kochamy się rzadko, musze za nią łazić i prosić się, jak już do czegoś dojdzie to tylko leży i widzę, że czeka aż skończę. Nie mam już pomysłów na to jak to zmienić. Mam już dość, psychika mi wysiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed ślubem jak to było
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
przed slubem, tez nie za ciekawie, mowila, ze sie troche boi itd, rozumialem to, bo wydawalo mi sie normalnym, ze kobieta moze sie bac ze mezczyzna moze zranic czy cos w tym rodzaju, myslalem, ze z czasem nabierajac zaufania i pewnosci pozbedzie sie leku a tu nic sie nie zmienilo. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidyś tez tak mialam
i już bylam pewna .ze jestem do niczego z męzem też unikalam z drugim partnerem jeszcze gorzej bo on stwierdził że jestem on nie moze przeze mnie że po prostu to moja wina dopóki nie treafilam na odpowiedniego mężczyzne i okazało się że wszystko ze mna ok mysle teraz że w tych sprawach to kwestia dopasowania a na czym to dopasowanie polega zapytaj seksuologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taka sytuacje
kiedys kazde pojdzie w swoja strone a wina obarcza ciebie ...... :D ona kiedys zrozumie swoj blad i ureguluje swoje zycie z kims innym a ty zostaniesz z ch.... w rece wszystkiemu winien w oczach bliskich .... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
to co ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes frajerem jak musisz o
to prosic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes frajerem jak musisz o
rozwiedz sie i poszukaj sobie normalnej a czy ona nie widzi problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
no może jestem, ale nie potrafię być tak bezwzględnym i ją po prosty zerżnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak tak
Ozen sie ze mna. Ja mysle o seksie od rana do wieczora-poznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
ona nie widzi problemu, a jak chcę się kochać drugi raz w tygodniu to ma mnie za zboczeńca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmaaasssaaakkkrrraaa
Biedny jesteś:( My z mężem kochamy sie prawie dziennie, zawsze jak jest okazja , a jesteśmy razem 19 lat. I jest wspaniale! Mamy dwoje dzieci , a myślimy o trzecim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta to nie facet
po prostu sex mnie nie kreci i juz. to znaczy kreci ale rzadko. raz na tydzien bylob OK. czasem to nawet miesiac moglabym bez. ale robie to czesciej tylko to dla meza zeby nie musial chodzic i prosic .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLLCCIIIAAAKK
bo jeszcze nie spotkałeś mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes frajerem jak musisz o
z tego co piszesz wydajesz sie byc słaby, pewnie nigdy jej nie zostawisz tylko bedziesz sie meczyl az napatoczy sie jakas kochanka a tak w ogole gdzie ty ją wynalazłes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta to nie facet
mysle ze to wina moich rodzicow. tak mnie wychowali ze sex jest be, grzech i juz. niby teraz mam te nauki gdzies i nie chodze do kosciola zeby nie spowiadac sie co niedziela z gumek lub pozycji na pieska ale jakos tak ciagle nie mam przekonania do czestszych spontanow. chyba ze sobie winka chlapne na rozgrzewke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLLCCIIIAAAKK
a z jakiego miasta jesteś??:)) może się spotkamy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
nie rozumiem jej w zupełności. jak można nie lubić sexu? kobiety są dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez seksu mogla bym zyc
wiem jednak ze moj partner tego potrzebuje wiec udaje ze lubie bo nie ma nic leprzego jak uszczesliwianie go nigdy nie mialam orgazmu no chyba ze mantalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta to nie facet
a jak ci ktos doradzi isc do seksuologa to sie zastanow czy kochanka nie lepsza i nie tansza. moi znajomi chodza do takiego specjalisty, w Londynie. kaze im sie na zmiane, masturbowac samemu, w obecnosci partnera, potem miesiac lub dwa bez seksu itp. porazka. ja osobiscie nie mialabym nic przeciwko zeby moj maz mial kochanke na boku - jesli to tylko sprawiloby ze sie czuje lepiej. wiem, jestem pojebana ale on i tak mnie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLLLCCIIIAAAKK
powinien się spotkac z młoda laska wtedy zrozumie co to prawdziwa dzika jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam taka sytuacje
twoj problem to to ze byles zbyt mily i wyrozumialy od poczatku, grales kogos kim nie jestes . przy nastepnej lasce nie pokazuj sie z takiej strony, niczego nie ukrywaj tylko bierz laske kiedy i jak chcesz i wtedy bedzie wszystko ok... z obecna sytuacji juz w ten sposob nie naprawisz , nie mozna wiecznie cierpiec kiedys przestaniesz miec skrupuly i bedziesz mial wszystiego powyzej dziurek w nosie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta to nie facet
a moze nie czuje sie atrakcyjna? albo ma zle doswiadczenia z przeszlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko szczera rozmowa z partnerka pomoże, miałam znajomych którzy mieli identyczna sytuację i wlasnie rozmowy szczerze pomogły im dojśc do porozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
atrakcyjna to sie czuje, wydaje mi sie ze może nawet za bardzo. ktoś był przede mn, widać skrzywił ją/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że oboje mało wiecie
o seksie i stąd problemy chyba nie bardzo wiesz jak rozbudzić koebietę i dlatego ona tego nie lubi mało napisałeś, ale wiesz jakoś nie wyobrażam sobei by kobieta leżała na łóżku jak kłoda gdy facet ją pieści wiesz, może dla Ciebie seks polega na tym by tylko wejść i wyjść i stąd problem ? poszukaj w necie jak pieścic kobietę, jak pieścić jej łechtaczkę i następnym razem gdy zgodzi się na seks nie wchodź w nią dopóki nie doprowadzisz jej do orgazmu pieszczotami: dłoni, ust, języka itp kup żel nawilżający i ją pomasuj czy ona w ogóle ma z Tobą orgazmy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
ona mi na nic nie pozwala. To ona uważa, że powinienem tylko wejść i wyjść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci powiem czego nie robić
broń boże dzieci bo będziesz miał już przejebane poza tym co możesz spłodzić z takim drewnem? chyba pinokia. po co dzieciaka krzywdzić na starcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×