Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzis na pomaranczowo

MOJA ŻONA NIE LUBI SEXU

Polecane posty

Ludzie to mają problemy :O Ja o seksie 24h na dobę myślę a facet daleko :O Wibrator to jednak dobry wynalazek jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoha
bo to trzeba sie temperamentem dobierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis na pomaranczowo
my już mamy dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja zona ma to sam raz w miesiacu ikoniec i to jeszcze po 10 tym jak dochodzi do zblizenia to tam ja boli tam cos szczypie wole sobie konia zwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde kobiety sa jakies dziwne jadna moze kazdy dzien a druga staka caly czas to brzuch boli to ma biegunka i po cholere to za maz wychodzi czupiradla zamamrame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal19772303
Moja tez tak ma, bo to nie dzis, bo zmeczona, bo pogoda, bo sie czyms martwi I tak do usranej smierci. Tylko wymowki sie zmieniaja. Kiedys narzekalem ze 3x w miesiacu bylo malo, teraz jest z raz na 4-6 tyogdni, jak dojdzie do czegos raz na dwa tygodnie to chyba swieto jakies musi byc. Wiadomo o czym facet mysli po latach takiego traktowania. Nie podobam sie jej, pewnie by wolala innego, czas znalezc sobie kogos na boku bo nie zamierzam cale zycie walic konia. I jak kogos znade to nie bede tego uwazal za zdrade. Zdradzalbym jak bym lezal z obca kobieta w lozku a ona by mnie odtracala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michal19772303
Dodam ze teraz to ja jej odmawiam bo mam juz dosc tej sytuacji. Ona jest wiecznie zmeczona, I zeby nie bylo ze jakas feministka mi tu zarzuci brzuch I siedzenie na kanapie. Sprzatam w domu, gotuje, dbam o siebie, nie zlopie piwa przed tv wiec wtf? Chcialbym zeby bylo tak, ze jest jakas tesknota za soba, ze jest chec na wieczorny sex, przytulic sie, pogadac ale jest jak jest, wiec oddalam sie od niej, po co robic z siebie debila I prosic o cos co powinno przychodzic naturalnie, ostatnio jak mnie przytulila to juz nawet nic nie czulem. Chlod. Nie potrzebuje wielkiej laski raz na miesiac. Potrzebuje kobiety w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZmeczonyM
Moja też tak ma. Od kilku lat właściwie to jak ja nie zainicjuję seksu to nic nie będzie. Kiedyś zaciąłem się - i pół roku zleciało... Wiecie, ja naprawdę nie wiem co ona lubi! Nawet nie wiem jak ją dotykać - bo nigdy nie powiedziała mi jak to robić aby sprawić jej przyjemność. A przecież to co jedna kobieta lubi inna wcale nie musi... Tak bardzo tęsknię za kawalerskimi latami :-) I nie piszcie, ze nie jestem douczony, doświadczony etc. Bylem w kilkunastu związkach (nie, nie na jedną noc ale od kilku do kilku lat) z różnymi kobietami - i wspólna nauka o siebie to coś podstawowego w związku. Zawsze starałem się sprawić maksymalną przyjemność kobiecie - jestem otwarty na naukę etc. Tylko jak to zrobić jak seks jest raz - dwa razy w miesiącu ? Szybciej i lepiej potrafię zrobić sobie dobrze sam-nie mam już cierpliwości. Jak mogę kogoś przekonać, że seks to nie tylko penetracja - ale zabawa!?? To oczekiwanie na to...? To również spontaniczność??? Sugestie o seksuologu, że jest problem - to wykręca kota ogonem, że to ja mam problem. Gdyby nie dzieci i moje "staroświeckie" zasady żadnej innej na boku - już bym się rozstał. Nie wiem jak długo jeszcze dam radę trwać - ale jak nic się nie zmieni - zacznę wszystko od początku. I nie piszcie, że pewnie TV+browar, brzuch etc - mam ponad 40 ale Tv - nie oglądam, piwo od czasu do czasu, zajmuję się również dziećmi, gotowaniem, remontowaniem/naprawianiem/cieciowaniem - i nie mam lewych rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomaszWarszawa
Witam ja nam tak samo muszę prosic o sex .niewiem co robic jak juz dojdzie do zbliżenia chcialbym jeze raz to głupi usmieszek i mówi że jest za dużo by kochac się moją żoną czekam jak małe dziecko na lizaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuje Wam faceci...ja mam 40 lat z moim misiem jestesmy 6 lat razem i szalejemy za sobą,nie możemy doczekać sie wieczorku gdy bedziemy sami,w dzień piszemy do siebie pikantne smsy nie wyobrażam sobie by było inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wam tylko sex w głowie, jesteście prości i nie macie wyższych potrzeb, wystarczy wam roochanie a bez tego nie wiecie jak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mialem z moją żoną ale sobie poradziłem i teraz jest ok seks 3 razy w tygodniu a był raz na 2 m-ce. A zaczęło się tak. W necie znalazłem książkę gra w której znalazłem informacje o facecie o niku mastery który napisał książkę "jak zaciągnąć piękną kobietę do łóżka" kopalnia wiedzy potem inne książki tego typu. Potem w necie znalazłem film steve piccus withe tiger tantra 5 części jak doprowadzić kobietę do orgazmu z wytryskiem. Nie było łatwo ale po 3 sesji masażu wg filmu trysnęła jak fontana a orgazm taki że chodziłem dumny jak paw. Potem znalazłem film deliberate orgasm steve badansky jak palcami ściskać i drażnić łechtaczkę. Facet ściska bezpośrednio łechtaczkę palcami przez 30 minut a w efekcie kobieta ma orgazm przez kilka minut. Również stosuję tę technikę i faktycznie efekt zaskakujący. To jest dostępne na chomiku. A żeby przełamać opory pokazałem żonie na youtube ojca ksawerego knotza polecam wpisać ksawery knotz sopot. Oczywiście jest wiele innych materiałów np na joutobe marcin szabelski adept i inne. Panowie mi się udało to i wam się uda. Trochę cierpliwości i bez nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbokujs

spusc się jej na morde to zobaczysz jak zacznie wariować, albo zapnij ja w odbyt od tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×