Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na co najbardziej zwraca kobieta uwage w facecie

Polecane posty

Gość gość

Tak jak w pytaniu, wiem ze to pytanie sie powtarzalo nie raz, ale jednak wole sam zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pytonga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel i buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pytona moze i tak, moze i nie, nie wiem sam. Ale zgodzisz sie sam ze nie widać tego na pierwszy rzut oka, wyluzuj z hejtami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Portfel to raczej jakaś tępa laska, chodzi tutaj o normalna dziewczyne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest ten hejt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna...to znaczy jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś hejtuje kogoś (rzadziej coś), to źle o nim pisze, obraża go, nie zamieszczając przy tym żadnej konstruktywnej krytyki; słowo potoczne, używane w odniesieniu do wpisów internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalna zwraca uwagę na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfanktamg
ja najpierw na oczy,twarz,wzrost,potem na ubranie czy schludne i czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalna to znaczy normalna... dziewczyna która ma troche rozumu w głowie. A nie normalna dziwkę która za kase zrobi co sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ja najpierw na oczy,twarz,wzrost,potem na ubranie czy schludne i czyste" Przynajmiej jedna normalna odpowiedz, dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na grubość portfela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczy, oczy :D Jasne.. Jeżeli delikwent ma 195 cm, to mu w oczy raczej żadna nie zajrzy a chętnie by co druga wtedy gacie przez głowę zdjęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci to tylko na wygląd patrzą, sam sie zastanawiam na co kobiety :D Chłopak powinnien byc wiekszy od dziewczyny, to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się umyj gija zmija. Wyobraź sobie, że wysokiemy też można spojrzeć w czy. Tępa jesteś a próbujesz wszędzie wciskać nos i błyszczeć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1456
Teraz wiem dlaczego nigdy żadna na mnie nie spojrzała, nie mam portfela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generalnie jest jedna słuszna zasada, której powinno się przestrzegać: ---> Jeżeli stoisz przy lustrze, to Twojej kobiety stojącej za Tobą nie powinno być widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem musi mieć to coś,tembr głosu,te filiki w oczach,humor,zabójczy śmiech i tę pewność siebie.Nie musi być macho,mięśniakiem ani przebogaty.Zwykły facet ale przy którym czuję się bezpieczna,kochana chciana i akceptowana w kazdym wymiarze.Tyle:)Takiego tu kiedyś poznałam;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie nie denerwuj się, to była normalna odpowiedz, jak ty sie odzywasz do kobiety ??^^ Wyluzujcie, to normalny temat, nie ma co przesadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co dzida gija zmija potrafi to zmieniać avatary :O Zajmij się czymś pożytecznym. Zaraz przydupas Andrju pezybiegnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [15:42 coś nie tak jednak z tym ideałem poznanym na kafe skoro wciąż pezegrywasz tu życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać kobiecie spodobał sie facet i dała mi konkretna odpowiedz, typowy facet z kafe jest rzeczywiscie ponad przeciętny, widocznie ten był normalny dla niej i nic wiecej nie jest jej potrzebne do szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomnialem dopisac ze ponad przeciętny w jego oczach, typowy koles z kafe nie ma ega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak jest jej więcej potrzebne bo wciąż tu jest. Szczęśliwi w swoich związkach nie przegrywają tu zycia. Prawda taka, że każdy facet tutaj sprzeda każdy s**t kobiece,żeby wyciągnąć foty i wykorzystać jak scierę. Tka smutna prawda ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę cię zasmucić:) Jestem z nim codziennie z a racji ,że mieszkamy od siebie daleko:)Jestem tu,jestem na czacie,jestem na skypie. i spotykamy sie w realu gdy moze byc ze mną.i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh tak i miłość kwitnie. Weź mnie nie rozśmieszaj.... On też jest tu codziennie i nie wyrabia z zakladaniem nowych skrzynek mailowych :O Naprawdę taka naiwna jesteś. Nie ma tutaj faceta na ero dla którego liczy się coś oprócz wykorzystania kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie portale są dobre dla poznania kogoś, ze zyją na odlegośc tez nic nie oznacza, mój kumpel poznal kobiete w internecie, jezdzili do siebie, gadali przez internet, dzwonili do sibie kiedy mogli az wzieli ślub i wyprowadzili sie razem do innego kraju. Mieszkali od siebie przez cala Polske, a jednak sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisze jako autor tego posta, co jezeli facet jest mało atrakcyjny i poznał bardzo fajną kobietę. Facet na prawde jest w porządku, bardzo zabawny, uczciwy, potrafi pokochac kobiete, troszczyć sie o nią jak tylko może, oddał by wszytko dla jej dobra. Mają prawo zostać razem ? Kobieta jest prównywalna z charakteru do niego, to znaczy ze mimo iz nie jest przystojny to go pokocha bo podoba jej sie jego charakter, sposób bycia, poczucie humoru ? Dodam ze ten facet to ja, bo nie ma czego ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×