Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vdasta

nawet nie wiecie jak pragne poznać kogoś kto mnie, mężatkę, przeleci

Polecane posty

Gość vdasta

ale nikogo poznanego internetowo, więc dajcie na luz i nie składajcie tu propozycji. Marzę o poznaniu kogoś, z kim budowane jest powoli napięcie, kogoś kto pragnie mnie przelecieć, wtulić się w moje duże ciepłe cycki i zerznąć moją ciasną ociekającą cipkę. Dyskretnie i namiętnie. Marzę o tym. Myslę że wiele mężatek marzy, a faceci mają jakoś mało odwagi... Chyba nie chcą krzywdzić drugiego faceta albo boją się komplikacji. Dzień w dzień o tym marzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdasta
Chciałabym żeby lizał moją cipkę, chciałabym żeby pozwalał żebym wsuwała język głęboko do jego ust, chciałabym żeby jęczał gdy robię mu loda patrząc mu przy tym w oczy, chciałabym mieć orgazm z nim, zaciskać rytmicznie mięśnie cipki na jego kutasie i żeby patrzył wtedy na moją twarz, Rytm... ślina...sperma...oddechy... jęki.....mmmm Niestety... mogę tylko marzyć o tym... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz,fajnie że są kobiety co o tym myślą bo mało jest polek co lubią sex po prostu,wiele go lubi ale stosuje sex jako broń przeciwko facetom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja cię tak przelecę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego masz ciasną cipkę, skoro jesteś mężatką, czy nie robicie tego z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakis zboczeniec pisze jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta, mezatka i lubie sex, tak jak powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci się niczego nie boją. Wolą świeży towar a nie przechodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 9:10 ależ debil z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleźć kogoś, kto zechce przelecieć to żaden problem ;) Przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez to pisanie wyglada na jakiegos zboczenca-prowokatora. Kobieta umie dobrac slowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tylko wtedy gdy jest kobieca. Ale takie tutaj nie przesiadują, bo mają co robić w realnym świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że kobiece laski nie korzystają z internetu? Dziwny masz tok myślenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś korzystają ale w innych celach, a nie siedzą na kafe i wypisują pierdoły, bo szkoda im na to czasu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vdasta
To ja, autorka. Jestem kobietą. Wasza niewiara w to czy jestem realna, jest dla mnie dowodem że jednak jestem faktycznie napalona do granic, skoro uważacie że piszę o seksie jak mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś . Pustakiem też jesteś, zdaj sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widzisz, jak napalona laska pisze to az mam dreszcze na jajkach i to sie odrazu czuje, a Ty piszesz beznamietnie jak facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś . Szukasz idiotki? Powodzenia tutaj jest ich wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.55 Możesz napisać w jakich celach Twoim zdaniem, kobiece laski spędzają czas w sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.55 Jeszcze jedna myśl mi się nasunęła. Uważasz, że ile trzeba czasu żeby wejść na kafe i napisać jakąś pierdołę? Hmmmm.... mnie zajęło to niecałą minutę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo jesteś napalona? I minute Ci to zajęło, masz rację ja też Cię pragnę wydymać;) ale żony, prawdziwej kobiety poszukam w realu. I oby nie była taka jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
FRAJERZY którzy składają propozycje bez pokrycia.. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX vdasta dziś ale nikogo poznanego internetowo, więc dajcie na luz i nie składajcie tu propozycji. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc wszystkie wasze twksty "ale bym cie roochał" itd wsadzcie e w doope albo sami sie na randje umówcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha :D Napalona bywam, faktycznie. Zazwyczaj wtedy siadam mężowi na kolanach i pytam jak zamierza rozwiązać ten problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna normalna mężatka nie siedzi w ostatni weekend karnawału nad ranem i się zwierza. Spiertalaj koniobijcu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację :) Dzisiaj nad ranem po powrocie z imprezy, byliśmy tak napaleni, że nie zdążyliśmy dotrzeć do sypialni i mąż zerżnął mnie w aucie w garażu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko Możesz ewentualnie jeśli tak bardzo chcesz pomachac mi swoimi cyckami przez kam. I pokazać nawet coś więcej. Ale tylko raz, bo znudzisz mi się szybko ;) i znajdę sobie nową idiotkę tutaj. ;) w realu się z Tobą nie spotkam, gdyż jesteś dla mnie za pusta i za brzydka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam jestem z kuj-pom Z przyjemnoscia poznam mila mężatkę,kobietę w związku,dziewczynę wiek bez znaczena gorącą,chętną,namiętną,dyskretna do miłych niezobowiązujących spotkań na dluzej moje gg 18702993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×