Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość_ciekawy

nie wierze!!

Polecane posty

Gość gość_ciekawy

hej, zakladalem juz taki temat ale robie to ponownie z bardziej chwytliwa nazwa gdyz nikt za bardzo nie odpowiedzial. otoz jestem mlodym, 20 letnim chlopakiem ktory oczywiscie ma swoje wlasne fantazje ktore chcialby spelnic. mianowicie podnieca mnie mysl o tym ze kobieta patrzy jak sie masturbuje i mowi mi jak to robic, z nutka dominacji, upokorzenia. nigdy tego nie robilem ale mysle ze moze to byc fajne. generalnie nie oczekuje od dziewczyn zeby byly nagie, raczej zeby byly otwarte na sprobowanie, takie ktore moze to troche bawic. moze byc tez z kolezanka/ kolezankami :) generalnie to tylko ja sie obnazam przed kamerka. oczywiscie zeby nie wyszlo ze jestem tylko glupim zboczencem, jestem tez mlodym inteligentnym i kontaktowym chloakiem, chetnie bym tez porozmawial, posmial sie itd. oprocz tego wszystkiego. oczywiscie spotkanie w realu nei wchodzi w gre, raczej myslalem o tym wszystkim zeby na skajpie tak sprobowac. tak wiec poszukuje ciekawskich dziewczyn ktore chcialyby cos takiego sprobowac. poza tym oczywiscie chetnie poczytam opinie osob ktore np. patrza na takie prosby krzywo, tylko prosilbym o nie zjezdzanie mnie jak psa tylko o merytoryczna dyskusje. generalnie to pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość_ciekawy dziś nie rozumiem dlaczego zaraz sie musisz tlumaczyc?((zeby nie wyszlo ze jestem tylko glupim zboczencem,)) mlody chlopak z fantazjami nie moze byc zboczencem,ty chyba nawet nie wiesz co to jest zboczeniec?w twoim wieku jest kazdy ciekawy.masturbuj sie i szukaj chetnych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Why am I even reading this?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×