Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Orgazm

Polecane posty

Gość gość

Miałam i mam nadal w swoim życie jednego partnera seksualnego, tworzymy dobraną parę w życiu i w łóżku, seks, fantazje erotyczne nie są dla nas tabu, właściwie nie ma takiej rzeczy, o której jedna ze stron marzy, a druga nie chce tego zrobić, więc można powiedzieć, że w tym względzie dobraliśmy się idealnie. Problem polega na tym, że mimo starań mogę osiągnąć tylko orgazm łechtaczkowy, a uprawiamy seks często i dużo. Dodam tylko, że aktywna seksualnie jestem już jakieś 6 lat więc miałam czas nauczyć się swojego ciała itd. Z czego to wynika? Można jakoś temu pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może potrzeba ci odpowiedniej pozycji, a może działa na ciebie podnieta. trudno powiedzieć, moja pierwsza dziewczyna chyba miała orgazm pochwowy (była tak zachwycona, że nigdy nie zapytałem) a druga łechtaczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy istnieje jakaś pozycja, której nie wypróbowaliśmy, z podnieceniem tez nie ma problemu. Nie mówię, że jest mi źle, orgazm łechtaczkowy jest z******ty, ale nie rozumiem dlaczego nie mogę osiągnąć pochowowego. Czułam się wręcz jakaś wybrakowane z tego powodu, teraz już mi przeszło, ale nie rozumiem dlaczego tak własnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze potrzebujesz dluzszego stosunku a on jest za szybki tez na poczatku tak mialem ale teraz juz nie jestem tak podjarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy, że nie jesteś tak podjarany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy ze z czasem czlowiek przyzwyczaja sie do pewnych zachowan. Seks staje sie przewidywalny cialo poznane I nie ma juz takiego momentu co bedzie dalej. Czy tez zaskoczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn wiem co to znaczy, ale ile trwa dla Ciebie długi stosunek? Wiadomo różnie bywa, czasami się nie widzimy kilka dni i wtedy nie ma co mówić o przedłużaniu zabawy, ale generalnie wydaje mi się, że nie jest krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre kobiety tak mają. Można spróbować dłuższej gry wstępnej by osiągnąć większe podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym tak sobie powiedziała, gdybym nie wiedziała jak sytuacja u nas wygląda, że staramy się, żeby tej monotonii nie było, zresztą jesteśmy młodzi i raczej podjarani na swoim punkcie więc w tej chwili nam to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma znaczenia ile trwa jezeli jestes odpowiednio podniecona jest element zaskoczenia chce ci sie bardzo a jestes gdzies wsrod ludzi to moze to byc kilka sekund a normalnie to jest kilka minut w zaleznosci od stopnia podniecenia chyba ze chcecie to przedluzyc to moze byc dluzej. A ile Ty masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie jestes jeszcze odpowiednio rozbudzona. Moze chcesz popisac na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że to może przychodzić z wiekiem, że właściwie można się tego nauczyć. Nie, ale dzięki za kulturalną rozmowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie przychodzi z wiekiem tylko brakuje jakiegos elementu I Ty napewno wiesz jakiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego? Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie wiem powinnas to przeanalizowac I dojdziesz do tego czego brakuje. Moze nie podnieca ciebie tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnieca mnie fizycznie. Ciężko mi ocenić to o czym mówisz, bo jest on moim jedynym partnerem seksualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizycznie tak ale wszystko jest w glowie moze brakuje chemi? Pomysl co jest nie tak. Moze podaj @ latwiej bedzie nam pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dzięki nie podam maila. Ile masz lat? Wszystko jest w głowie to taki trochę frazes dla mnie, tzn wiem, że tak jest, wiem, że przyjemność jest w mózgu, ale ciężko mi wyobrazić sobie, że miałabym mieć wpływ na to co jest w moim mózgu w czasie seksu. btw ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 30. I to nie sa frazesy a moze czlonek jest za maly lub za duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie nie wiesz co dzieje sie w twoim mozgu bo nie masz na to wplywu a moze dzieje sie za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku zawsze wydaje się trochę za duży, ale potem jest już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim sensie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie jest za duzy. Nie czujesz bolu? Moze to ciebie rozprasza.piescisz sie czasem sama? Moze sprboj troche zwiekszyc swoje libido. Jestes teraz podniecona jak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz za mala wyobraznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku nie ale rzeczywiście są czasami takie pozycje, które są dyskomfortowe dla mnie, ale zdarzyło się to może z 2-3 razy. Myślę, że moje libido jest w normie, zwyczajnie lubię seks. To mnie wkurza najbardziej, że jest jak jest mimo że do seksu podchodzę entuzjastycznie i otwarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co właściwie ma do seksu wyobraźnia? Tz w momencie uprawiania seksu, po co mam sobie coś wyobrażać, skoro właśnie uprawiam seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraznia nie w czasie seksu tylko przed. Nie napisalas czy lubisz sie masturbowac bo to moze byc przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami, ale mam wtedy orgazm o wiele słabszy niż z nim. A w jaki sposób może to być przyczyna? Nie powinnam czy powinnam to robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz wycwiczyc mięśnie kegla i zacisnąć je na penisie. Ćwiczysz tak :i zaciskasz i popuszczasz i znowu zaciskasz. Codziennie kilka minut. Podczas seksu cały czas je zaciskaj. Jak się wyrobia mięśnie orgazm się pojawi, też miałam ten problem i teraz jest super. Niestety dalej nie mogę mieć orgazmu w każdej pozycji, tylko siedzę albo leżę na górze, ale może zależeć to tez od kształtu członka. Z poprzednim partnerem musiałam leżeć na nim a z obecnym siedzę i jest bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×